Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Jaki śliczny... narazie mogę tylko podnieść :-(
  2. Biegniemy na pierwszą !!! :Dog_run:
  3. Na górę Kama, niech Cię wszyscy zobaczą !
  4. Kurde, tylko go cały dzień dzisisj nie było :-(. Jutro jestem cały dzień w domu to go poszukam...
  5. [quote name='Seaside']tylko allegro[/quote] Teraz już też ale.gratkę ;) Ale linka nie mogę wstawić :crazyeye:
  6. Biegnij na górę Szajfer ! :Dog_run:
  7. Kaśka, co ty jeszcze robisz w schronisku ? :shake:
  8. Jeszcze raz na górę !!! :lol:
  9. Ale się cieszę !!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Cameo, nie będzie Ci smutno bez Mozarcika ? Wiem głupie pytanie :oops:
  10. A maluchy mają ale.gratkę ??? :roll:
  11. Biegniemy na górę Bafi !!! :Dog_run:
  12. Córunia biegnie na górę ! :Dog_run:
  13. [COLOR=black][FONT=Verdana]Podnoszę !!![/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Dzisiaj nie widziałam Spajkiego, choć pewnie się tu gdzieś kręci, za to są dwa kolejne :placz:. Jakiś czarno-biały, i taki rudy mały strasznie nieufny :-(.[/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='agatkia']BYĆ MOŻE nasz Sputniczek będzie miał w grudniu szanse na dom w Niemczech... [/quote] Trzymam najmocniej jak tylko potrafię !!! :thumbs: :kciuki: :happy1:
  15. Na górę Gizmuś !
  16. Na górę maluchy ! :roll:
  17. Kamcia na górę ! :lol:
  18. Ale ma śliczny nosek :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...