-
Posts
2349 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Okamia
-
O foty :crazyeye: [url]http://images31.fotosik.pl/362/82486816504655a9med.jpg[/url] do TOZu cie zgłoszę za zabicie psa :mad::evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/404/c280a2325a930424med.jpg[/url] Kocham te lasy :loveu: Kiedyś sie tam bywało :evil_lol: [url]http://images49.fotosik.pl/10/bf41f65a7275bffdmed.jpg[/url] Tak mi rób tak mi dobrze :evil_lol: [url]http://images24.fotosik.pl/275/1957f3ac1e625355med.jpg[/url] rolnik was nie dopadł?? :evil_lol: nas kiedyś tak :cool3: [url]http://images43.fotosik.pl/34/5186664497f89766med.jpg[/url] co żeś jej ubrała na ten łepek??:evil_lol: [url]http://images43.fotosik.pl/34/5f122f7dc512aa06med.jpg[/url] cos kiedyś czytałam że jak pies liże ucho to... :evil_lol:
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Okamia replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']W sensie, ze sznaucerach.. ? ;)[/quote] Tak :cool3: Kurdę żałuje że dawno w Poznaniu nie byłam ale ostatnio nie mam po co i czasu też brak :roll: A chetnie sama bym się przejechała zajrzeć ... Pewnie i huszczaków się kilka znajdzie :roll::shake: -
[quote name='*Monia*']. [SIZE=1]Jak by ją szturchnął nosem to by odskoczyła, a ja bym wylądowała. A do właściciela mam 'ale' od jakiegoś czasu bo ten pies sra nam pod ogrodzeniem :angryy:. Ostatnio widziałam, ale nie zdążyłam z torebką wylecieć. Goowno mam pięknie przy bramie rozsmarowane, bo widocznie ktoś wdepnął :shake:. U nas od niedawna jest nakaz sprzątania po psach, nawet śmietnik jest ;).[/SIZE][/quote] Największy dowcip... U nas nakaz jest a koszy nie ma :roll: My każdy chce na chama socjalizować szczeniaka... Sytuacja z wczoraj... Jestem z samą Mendą w parku i bawimy się piłeczką patykami itp... ogólnie zaznajamiamy się z otoczeniem... Nagle widzę jakieś bydle biegnące w naszą stronę to wzięłam małą na ręce... A pan krzyczy z oddali: Niech się pani nie martwi szczenior musi poznawać sie z psami... Nom i mnie cholera wzęła... Jak wykrzyczałam mu co sadze o tym jego poznaniu z psami to az zapiął psa i poszedł:angryy:
-
Odpowiedni człowiek dla specyficznego psa - może to jedyne wyjście
Okamia replied to Eruane's topic in Wychowanie
[quote name='M@d']Mam nadzieję, że będą zdjęcia i jakieś relacje z nowego domku... Zaproście nowych właścicieli na Dogo...[/quote] Popieram ^^ Mają z nim ćwiczyć?? To świetnie :loveu: -
Odpowiedni człowiek dla specyficznego psa - może to jedyne wyjście
Okamia replied to Eruane's topic in Wychowanie
Swietne wieści :evil_lol: -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Okamia replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
ta goldenka martwi mnie i to bardzo ... :placz: przecież to jeszcze dzieciak :/ -
[quote name='_Mikuunia_']W sumie powuiem wam szczerze nigdy nie myslalam,ze to0 takie madre psy. a mam jedno pytanie czy to normalne ,z eona strasznie duzo spi??? Nadia tylko odpoczywa na spacerku jest zywa.. biega skacze itd ale jakw rocimy to lezy i lezy i lezy ... bardzo bym chciala ja zadoptowac ... zobaczymy co na to rodzice... na poczatku mama odrazu powiedziala NIE poniewaz wystraszyla sie jej oczu ..ale przecuiez one sa piekne...[/quote] Na przykładzie mojej Kelly : Na spacerze to torpeda nie pies :evil_lol: a w domu... Czasami dostaje świta ale to jak przez dłuższy czas pada... ogolnie jest grzeczna i przez większość dnia drzemie :loveu:
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Okamia replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Nom właśnie podobno wolontariat tak ale tylko do spraw porządkowych bo wg pracowników nie ma gdzie wyprowadzać psów :shake: Może i nie ma :-(:-(:-( -
[quote name='evl']wyciekło 12 rozdziałów, też się nie mogłam powstrzymać i wiedziałam, że będzie lepsze z perspektywy Edzia niż Łajzy :evil_lol:[/quote] ja tez wiedziałam :evil_lol: scena na biologii to jest to :evil_lol: :loveu: szkoda ze tylko te 12 rozdziałów :angryy:
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przepiekna-suczka-syberian-husky-139217/[/url] kolejna bida :shake:
-
[quote name='kamilawa']Okamia... a mogłabyś tu ciotki ściągnąć ?Wydaje mi się, że więcej masz do czynienia z tą rasą, niż ja... Z góry dzięki ;)[/quote] od 4 lat mieszkam z jedna taka huszczyca :evil_lol:
-
Witam ... Jedyne co moge w tej chwili zrobić to podnieść ... Może warto by było suni zrobić allegro... Jak długo może u Ciebie być??
-
Odpowiedni człowiek dla specyficznego psa - może to jedyne wyjście
Okamia replied to Eruane's topic in Wychowanie
Jestem pełna nadzieji:loveu: i trzymam kciuki ^^ -
[quote name='Tinka:)']Ale midnight sun cale czy tylko fragment jakiś? jak fragment- to ja poczekam na całość ;)[/quote] 12 rozdziałów :cool3: ja się nie mogłam powstrzymać :evil_lol:
-
[quote name='evl']a czytałyście już Midnight Sun, znaczy to, co niby wyciekło do sieci?[/quote] A czytałam :evil_lol: i byłam urzeczona :loveu: nawet w dwóch językach :evil_lol: Ja tak miałam i ze zmierzchem i z Kronikami :evil_lol: Nie mogłam poprostu przestać czytać :evil_lol:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Okamia replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='wiq']czemu sie nie nada?:P[/quote] Bo to jest Lolek i on tak ma :evil_lol: [SIZE=1]nie mogłam się powstrzymać :diabloti: prosiło sie :evil_lol:[/SIZE] -
[quote name='GameBoy']tak, film jest "łatwiejszy" nieco w odbiorze ale ja bardzo go lubię :p polecam też inne pozycje Anne Rice, np "Opowieść o złodzieju ciał", to też o wampirze, chociaż jest w niej mnóstwo "mądrości życiowych" :evil_lol: szczególne na początku akcja nie jest zbyt wartka[/quote] Ja też lubię Kroniki ale są to dość ciężkie książki :evil_lol: Opowieść... Hmmm... Cudna :loveu: Najbardziej mi się podobała rozmowa o Bogu i diable :evil_lol:
-
[quote name='KaRa_']I jak szczotka pasuje do któregoś psa?:lol:[/quote] Pewnie :loveu: Kellucha została wyczesana :evil_lol: bo Bells jeszcze za mała na takie twarde sprzęty :cool3: Ale zgłoszę się po frisbee :lol:
-
[quote name='bonsai_88'][B]Tinka[/B] co ja poradzę :placz:... będę miała czas to wyślę jeszcze raz :roll:[/quote] Chyba masz jeszcze mój nr??:evil_lol: Jak nie ma chętnych to mi możesz zawsze wysłać :D Ale jak na razie wszyscy się biją wiec looz:evil_lol::diabloti:
-
Zazdroszcze fotecek :loveu: ja niestety nie mam teraz aparata i nie ma fot u nas:roll: ale wasze sa boskie :loveu::evil_lol:
-
Bal szostoklasisty?? mamy tylko bal gimnazjalny ale w podstawowce to nie :evil_lol: lepiej bys ta sukienke na sobie pokazala :lol:
-
swietne foteczki Bobikowe :evil_lol: A jak tam bursowy porzadek??:diabloti:
-
Sliczne fotki :loveu: Bono pieknie komponuje sie z pisakiem :evil_lol: