Jump to content
Dogomania

Okamia

Members
  • Posts

    2349
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Okamia

  1. Ah ten słitaśny róż :loveu::loveu::loveu:
  2. nie... co za zwyrodnialcy:placz: Skąd te bachory biorą takie pomysły :angryy:
  3. [quote name='Amba2']Faktycznie :lol: Od zawsze walczę z przesądem że rottki to takie złe psy a tak naprawdę to są cudowne stworzenia :loveu: Z moją Azją doszłyśmy do poziomu na którym wystarczyło że na nia popatrzyłam a ona już wiedziała co ma robić. A niestety o pitt bullach nic tylko same złe rzeczy się słyszy :shake:[/quote] Podobnie jest z bullami i to nie tylko pitami ale wszystkimi ttb :roll: Są to na prawdę złote psy :loveu: Do sportów i tresury :loveu: Nie powinnaś poddawać się mitom bo te 'mordercze psy' są tylko wynikiem złego wychowania, niedopilnowania:shake:
  4. miałam mieszańca ttb na tymczasie i to było przekochane stworzenie:loveu: Po za tym poznałam jedną sukę pita oddaną swojej pani i posłusznej na maxa. Niestety b. łatwo jest popełnić jeden błąd w wychowaniu który może być w przyszłości wielkim problemem. Dobrze wychowany ttb to przekochany wieczny szczeniak oddany panu całym sobą. uwielbiają buziaki i włażenie na kolanka :evil_lol: Skoro masz doświadczenie z rottką to powinnaś dać sobie radę z pitem. Widać wpływają na ciebie mity psa mordercy... :shake:
  5. [url]http://img199.imageshack.us/img199/9233/dsc0048m.jpg[/url] Jaki on śliczny :loveu: [url]http://img7.imageshack.us/img7/3840/dsc0255z.jpg[/url] :loveu: Cudaki :loveu: Więcej fot :mad::evil_lol:
  6. [quote name='bonsai_88'][URL]http://fc05.deviantart.com/fs43/i/2009/163/5/f/Hunters_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/URL] Gdzie jest Bella :cool3:? [URL]http://fc01.deviantart.com/fs46/i/2009/163/3/5/Mammy__by_OkamiaAmaterasu.jpg[/URL] Tu jest :multi:...[/quote] ona uwielbia siedzieć w trawie :evil_lol: gorzej jak ma w niej gonić :evil_lol:
  7. [quote name='olekg89']Okamia-na moje szczęscie całkiem całkiem daleko:razz::mad:[/quote] Wcale nie aż tak daleko :mad: :evil_lol: Dobra dawaj fotki :mad: [quote name='eria']taaa a jeszcze jak ktoś kopiuje ten "dzieńdoberek" na 20 fotoblogów :roll: nie mam nic do napisania to nie piszę,proste[/quote] Ale niektórzy tego nie rozumieją ... i później przebijaj się przez 100 postów o treści Hej/Dzień doberek itp :roll:
  8. [quote name='DODA&ALDA']Jak Bella urosła...normalnie ogromna jest:) Słodkie zdjecia....:*[/quote] Jak je za dwóch :evil_lol: Ostatnio nie wiem jak to zrobiła ale zjadła pół michy Kellowej karmy :roll: a potem jeszcze swojej... Teraz trzeba pilnować jak oka w głowie :oops: I bardzo kocha kable :shake:
  9. [quote name='olekg89']Ile razy mam powtarzać ,że ta gruba locha nie jest moja:diabloti:Tylko mojej babki:shake:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ja myślałam że to prosię :evil_lol: Dobra dawaj foty :mad: Bo jak nie to jutro cię znajdę:evil_lol: [SIZE=1]z Chorzowa do Ciebie nie daleko [/SIZE]:evil_lol:
  10. [quote name='KaRa_']Tak jest w planach ;) na razie tylko tyle mogę powiedzieć :P[/quote] A będzie w tym roku?? :cool3:
  11. Masz śliczną sunię :loveu: więcej fotek :PP
  12. A u Was jak zawsze mnóstwo fotek :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/44/dd7aee09e592f7d7.jpg[/url] Piękności ^^ [url]http://images6.fotosik.pl/485/c826bd63b420e204.jpg[/url] skaczmy do góry jak kangury :loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/44/70bab5da77c19614.jpg[/url] buziak:loveu:
  13. [quote name='halgre58'][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2046/hejka.gif[/IMG] [URL]http://fc05.deviantart.com/fs43/i/2009/163/5/f/Hunters_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/URL] [B]Słoooodkie ...:loveu::loveu::loveu:[/B][/quote] WItamy :evil_lol: Nom ba :loveu: :loveu:Moje słodziaki :cool3: [quote name='Suciune']dzień doberek :cool3: [URL]http://fc05.deviantart.com/fs43/i/2009/163/5/f/Hunters_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/URL] rodzinne zdjęcie :evil_lol: [URL]http://fc02.deviantart.com/fs46/i/2009/163/8/7/Bells_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/URL] :loveu::loveu:[/quote] Witamy witamy :cool3: Dziękujemy za pochwały ^^
  14. A ten mały to ten co mówiłaś?? :loveu:
  15. [img]http://fc02.deviantart.com/fs46/i/2009/163/8/7/Bells_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/img] [img]http://fc02.deviantart.com/fs44/i/2009/163/a/2/Bella_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/img] [img]http://fc04.deviantart.com/fs44/i/2009/163/d/6/Sweet_____by_OkamiaAmaterasu.jpg[/img] i to koniec :lol::lol:
  16. FOTKI!!!:multi::multi::multi: i to jeszcze spacerkowe :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://fc05.deviantart.com/fs43/i/2009/163/5/f/Hunters_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/img] [img]http://fc01.deviantart.com/fs46/i/2009/163/3/5/Mammy__by_OkamiaAmaterasu.jpg[/img] [img]http://fc08.deviantart.com/fs45/i/2009/163/b/a/Sweety_____by_OkamiaAmaterasu.jpg[/img]
  17. Biedactwo małe ['] biegaj za TM szczęśliwy [']
  18. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='fizzy']już zapowiedzieli że polska premiera będzie tego samego dnia co światowa-[U] 20 listopada 2009.[/U] ale kto to wie co z tego wyjdzie:eviltong: przecież znamy naszą kochaną polskę:shake:[/quote] Dokładnie... mogą zrobić to co ostatnio czyli stwierdzić że dostaną taśmę dopiero po premierze światowej bo u nas szerzy się piractwo :evil_lol: (jak by w stanach święci byli :roll:)
  19. [quote name='***kas']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: wierz mi, że jest co oglądać:cool3:, ja chyba zacznę organizować takie szkolenia, sukces murowany:evil_lol: Zaczynam zapisy :diabloti:[/quote] To kiedy pierwszy zjazd? ja się zapisuję z moim bojem :diabloti::evil_lol:
  20. [quote name='***kas']Meldujemy się:diabloti: galeryjkę obejrzałam, teee, ale Ty smarkata jesteś:cool3:. Boże jaka ja stara się czuję... Psiska sliczne, A Bella to chyba nawet wiem dlaczego:diabloti: Oby z imienniczką tylko imię było wspólne, bo inaczej nici z agility. jak zapiszesz się do Artekatu, to Ci transport do domu mogę zaoferować:>, bo prawko ZDAŁAM! :laugh2_2::B-fly: i teraz tylko nam pozostał do ustalenia termin Piwka, :razz: o ile "smarkulo" możesz już kosztowac tego napoju Bogów:eviltong:[/quote] Ja smarkata??:placz: A mi czasami daja około 25 lat :roll: rocznikowo skończone pełnoletnie :oops: Moje psiska są boskie :lol: A Bella bo mama tak dała :placz: ja chciałam cos oryginalnego np Chealsy lub Menda (pasuje jak ulał) :evil_lol: ale musiała być Bella bo moja mama włoski lubi :roll: i włochów :oops: Ja już na liście jestem :evil_lol: ale zanim ta blondi podrośnie to chyba już sie prawka dorobie (o ile zdam :razz:) A co do piwka to napisz tylko kiedy i gdzie :evil_lol: Daleko nie mam :evil_lol: napój Bogów pijam już mimo wszystko od kilku dobrych lat :evil_lol::loveu: [quote name='halgre58'][B]Cześć ... :multi::multi::multi:[/B][/quote] Hellow :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='***kas']Mój TZ to już chyba wszystkie stopnie ma, IPO3 nawet zaliczyliśmy :diabloti: (dobrze, że on na dogo nie zagląda, bo by mi sie dopiero dostało:evil_lol:) moja wieś, to prawie centrum wszechswiata, tak ? więc ja sobie wypraszam takie przytyki o! Wszystko mamy, stacje benzynową mamy, sklep mamy, nawet klub nocny "Stodoła" jest! Także proszę mi tu z szacunkiem:diabloti:, bo jak nie to pifffko odwołam :eviltong:[/quote] 'Stodołe' znam :evil_lol: i stacje też :loveu: Wasze centrum xD Nie nom :evil_lol::evil_lol::evil_lol: uśmialam się :lol: Ja chcę twojego TZa w tym IPO3 zobaczyć :evil_lol:
  22. [quote name='***kas']bo widzisz ja jestem zła i niedobra, psy morduje, TZ gnębię i rolnikom pola psuje:diabloti: a CO DO ROLNIKÓW, ONek nie był nasz, wiec, w zasadzie pretensje nie do mnie :angel::saint1:[/quote] Tak sobie to tłumacz :evil_lol: a zUo jest powszechne zwłaszcza na wsi :evil_lol: a u Was na wsi to 90% tych co znam to źli :evil_lol: A TZa szkolisz na PT czy już IPO?? Ja na razie PT xD Pola rolnikom nawozisz nawozem najlepszego gatunku wiec powinni Ci kapilcę postawić :evil_lol: i modły odprawiać :evil_lol: ONkiem się nie tłumacz :diabloti:
×
×
  • Create New...