Jump to content
Dogomania

Okamia

Members
  • Posts

    2349
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Okamia

  1. [quote name='Asia & Ginger']Esterka już po jednym dniu miała dość. Rano miała takie zakwasy, że chodzić nie mogła. :lol: :evil_lol:[/quote] Ktos ma bardzo slaba kondycje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='bonsai_88'][B]Okamia [/B]mendy to masz u siebie, ja mam jaśnie panią hrabiankę :diabloti:[/quote] Nieee... Ja mam jaśnie Królową :evil_lol: a to drugie to menda:loveu: Ostatnio nawet Królewska mość po deszczu nie wyjdzie :evil_lol:
  3. [quote name='basia bonnie']Witaj Karrrrolcia! :diabloti: Ty w ogóle jeszcze żyjesz? :crazyeye::evil_lol: Aaaale masz fajnego szczyla :loveu: jednak się zdecydowałaś :loveu: trzeba było takiego chomika kupić! a nie goldena :diabloti: a jak się z Kellowatą dogadują? :cool3:[/quote] Nom zobacz kto nas nawiedził :diabloti: A szczyl nie mój tylko maminy i nie kupny tylko adopcyjny :evil_lol: Jak bym sobie miała sprawić to bulwiaka-prosiaka :loveu: Z Kellowatą spoko :evil_lol: Mała gryzie dużą a duża się cieszy :evil_lol:
  4. A ja czekam na mendowe foty :cool3:
  5. To ja się zgłoszę jak foty będą :eviltong:
  6. O fack !!! Foty :multi: Chomiczycy ładnie w zielonym :loveu:
  7. Witanko :evil_lol: Co tam u Was? A jak tam Aslan??:lol:
  8. Zazdroszczę spacerowego towarzystwa :loveu: Zwłaszcza retriverki są cudne :evil_lol:
  9. [quote name='diabelkowa']aa ciekawe czy golden tez BEDZIE TAK MIEC ;D[/quote] Już tak ma xD
  10. [quote name='Karilka']No przecie tak już było:evil_lol:[/quote] Dokładnie :evil_lol:
  11. [quote name='Karilka']To to jeszcze dzieć przecież. Wyrośnie:loveu:[/quote] Ta... miejmy nadzieję :cool3: A ty jedziesz tylko z dolarowym na zlot czy ślima tez bierzesz?? :evil_lol:
  12. Jaka świetna galeria :multi: Wilczaki są boskie:loveu:
  13. [quote name='Karilka']Domki są ;). A skąd masz małą?:cool3:[/quote] A od jednej dziewczyny która niestety nie przypilnowała suki :shake: a że mama marzyła o goldenku to ma :cool3: Warunkiem adopcji małej jest sterylizacja późniejsza :P i mała ma problemy z popuszczaniem :shake:
  14. [quote name='halgre58'][B]Coś takiego :crazyeye: To rzeczywiście królowa :evil_lol: Dindkowi tam nie przeszkadza żaden deszcz - nawet ulewny :shake: łaziłby i łaził :evil_lol::evil_lol: Gorzej z burzą :crazyeye::crazyeye: Ale tak dmie, że aż huczy ... :-o i drzwi mi z kuchni latają ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/quote] Nom przecież ... :evil_lol: Ona w czasie deszczu woli łóżko ale jak jest śnieg to już jej nie przeszkadza że się pomoczy czy pobrudzi :loveu: Bo Dindek to normalny psiak a nie uważający się za nie wiadomo kogo potwór :evil_lol: Jak jest burza to nie mam psa :razz: taka odważna :evil_lol: Ja mam tak w zimę bo mam nieszczelne okna :evil_lol::shake: A teraz jedno foto :D trochę brzydkie ale cóż ^^ [img]http://fc01.deviantart.com/fs43/i/2009/154/d/d/Kelly_and_Menda_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/img]
  15. [quote name='halgre58'][B]Oooo ... jezdem se artycha ... :crazyeye::evil_lol::multi::eviltong: dzięki ...:multi: No no no ... :mad: mój piesio nie żaden homo ... :shake::evil_lol::eviltong::evil_lol::shake: Dzięki za odwiedzinki i zapraszamy zaaaś ... :multi::loveu::multi: [/B][/quote] Zazdroszczę :P Zdjęcie mówi samo za siebie :evil_lol: Nie ma za co dziekować i będziemy odwiedzać :evil_lol:
  16. [quote name='halgre58'][B]A u nas przestało i nawet słońce wyszło (zachodzi i wychodzi) ...:roll: ale straaaaszny wiatr jest ! [/B][/quote] To nie aż tak źle ;) u nasz jak nie przestanie padać to Królowa nawet z domu później nie wyjdzie bo ona łapek nie będzie brudzić :roll: Dobrze że zdążyłam z porannym spacerem :cool1:
  17. [url]http://images6.fotosik.pl/479/a5aa69e42d8bf8e2.jpg[/url] Piękna artystyczna fota :loveu: uwielbiam takie :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/38/7529d333fdda94c7.jpg[/url] nom ładnie :mad: Para homo :loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/479/5715c47c6ab6508b.jpg[/url] Hop siup :loveu:
  18. [quote name='halgre58'][B]Dzieńdoberek w deszczowy poranek ...[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/2765/pogoda28.gif[/IMG] [URL]http://fc01.deviantart.com/fs49/i/2009/152/2/4/Bella_mia_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/URL] Fajny obrazek :evil_lol::evil_lol: Śliczna sunia :loveu::loveu::loveu: [/B][/quote] Witamy witamy :loveu::loveu: U nas właśnie luneło :evil_lol: czuje się jak dżungli Amazońskiej :evil_lol:
  19. Ile świetnych foteczek :loveu:
  20. [quote name='DODA&ALDA']A co klikaliscie? Jak sobie radziła??:loveu:[/quote] Kojarzyłyśmy że jak klik to smakołyk ;) i że jak dotknie się wypustka niebieskiego to jest klik i smakołyk :loveu: oczywiście jest bardzo bystra:evil_lol:
  21. [quote name='DODA&ALDA']Wspaniałe zdjęcie!!! Widać, ze małej dobrze u Was:loveu:[/quote] Witamy:multi: Dziękujemy za odwiedziny :cool3: Pewnie że ma dobrze, dzisiaj klikałyśmy trochę małej aby móżdżek wytężył
  22. Jako że w moim zadupiu ludzie jeśli chodzi o spawy psie zacofani (ale uważają się za nie wiadomo kogo :shake:) mam nagonkę na siebie że miałam asta to się pozbyłam bo pewnie mi siostrę chciał zjeść (chodzi o Jazza w typie ttb który był u mnie na DT i znalazł domek) a teraz sprowadziłam sobie szczeniaka jakiegoś (jest to adoptowana 8 tyg sunia w typie goldena która należy do mojej mamy). I wczoraj oczywiście kumpel dzięki któremu Kelly wariuje na smyczy gdy widzi mojego psa stwierdził że rozmnożyłam Kelly :crazyeye: Facet ma chyba ogromne problemy ze wzrokiem skoro nie widzi że młoda nie ma nic z huszczaka :evil_lol: A dwa właśnie rozmnażanie bez papierowych psów było jedną z rzeczy które nas poróżniły bo chciał zarobić na mojej mendzie :mad:
×
×
  • Create New...