Jump to content
Dogomania

Okamia

Members
  • Posts

    2349
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Okamia

  1. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='Unbelievable']to po co hasła? :evil_lol::evil_lol:[/quote] A po to żeby dzieci se życie komplikowały i rzeczy nie dla nich nie ściągały :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziewczynki dorwały co nie czytały i teraz ich nie ma :evil_lol:
  2. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='Unbelievable']jesteś bszytka i masz hasło :placz:[/quote] hasło Ebook :cool3: to nie jest skomplikowane :eviltong:
  3. Okamia

    popuszczanie

    Moja sunia w typie goldena od chyba praktycznie urodzenia ma problem. Cały czas popuszcza mocz. Normalnie siusiu też robi i to kilka razy dziennie ale popuszcza praktycznie cały czas. Gdy biega, śpi czy leży. Mała była oglądana przez dwóch wetów i obaj przepisali tabletki: Ditopran i Furaginę przy czym drugi stwierdził, że jakieś konkretniejsze badania to dopiero ok 8 miesiąca życia. Czy ktoś z Was spotkał się z takim przypadkiem?
  4. Może pora zmienić tytuł wątku?? :cool3: I dołączam się do pytania o fotki ^^
  5. Wszystkiego naj :loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='basia bonnie']no masz czego żałować :cool3: haha, wsiadaj w pociąg i jedź :cool3: też chciałam iść na madonne :evil_lol: ale nie ide :diabloti: oczywiście na zjeby chciałam iść :eviltong:[/quote] nie dobijaj mnie :placz: mi tak z deka szkoda kasy ... jak postawią bilet to pójdę :evil_lol: ja Pierdonny nie lubię i też bardziej ponabijać się pójdę jak już :evil_lol:
  7. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='Tinka:)']gdzie one są? :evil_lol::evil_lol:[/quote] Ja mam na swoim chomiku:evil_lol: chomikuj.pl/okamia i na twilightseries też znajdziesz :evil_lol:
  8. Okamia

    Zmierzch :)

    a czytałyście wycięte fragmenty?? w jednym Bella pokazuje że jest kompletną debilką w drugim że jest całkiem domyślna :evil_lol:
  9. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='evl'][LEFT]pojedyncze rozdziały też mogą być :cool3: to pierwsze też znam, zastanawiam się czy się zarejestrować... pod jakimś uroczym nickiem - ja wiem... :hmmmm: może Bella-killer czy coś :diabloti: [/LEFT] [/quote] Ja się wstydzę :oops: jak napiszę drugi to wyślę :evil_lol: na razie mam :hmmmm: 3 zdania :evil_lol: Sweetaśna-Bella :loveu: ew. I-Love-Edward :evil_lol: o i jeszcze może być Sweety-Dżajkob :evil_lol: Post myk hop :/
  10. Okamia

    Zmierzch :)

    jak skończę to się zgłoszę :loveu: bo narazie jeden rozdział to bez sensu :evil_lol: ja znam twilightseries. fora.pl bardzo popularne i cbstwilight. fora.pl takie małe i skromne z twilightseries wychodzą wszystkie tłumaczenia :P
  11. Okamia

    Zmierzch :)

    Wiem o tym :eviltong: To dzięki nim przekonałam się do czytania englishowskiej wersji mimo wielkich braków językowych (komunikacja a owszem ale coś więcej? :crazyeye:) :evil_lol:
  12. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='evl']bękartem :evil_lol: gdzie bękart oznacza dziecko nieślubne, a pomijając wszystko inne Renezmej (:diabloti:) była hmm poczęta po ślubie :evil_lol: nieoficjalne czytałam tylko MS ale i tak znalazłabym małe potknięcia :diabloti: jednakowoż, ja jestem nazgulem ortograficzno-stylistycznym... :evil_lol: czuję nieskromnie, że byłabym świetną betą* :lol: *nieeee, nie kojarzcie tego ze sforą :eviltong: chodzi o hm powiedzmy 'korektora' właśnie takich tłumaczeń, fanfików itp. ;)[/quote] Ja wiem o co chodzi :evil_lol: i właśnie takiego kogoś szukam do poprawienia mojego opowiadania :evil_lol: Pani Urban zabiła cały urok staroświeckiej mowy Edzia :angryy: i Stiupid shiny volvo owner... :placz: Jak czytałam sagę po englishu to płakałam z załamania nad PL tłumaczeniem oficjalnym... literówki też mnie dobijają... Ogólnie stwierdziłam że chyba lepiej już by mi poszło to tłumaczenie :roll:
  13. dogotwister :loveu: śliczności :evil_lol: aż żałuję że mnie nie będzie :eviltong: jeśli mi sie uda to zaliczę i wystawę i koncert starej zdziry Padonny :evil_lol: więc loozik :cool3: Może autograf dla dogo mi da :evil_lol:
  14. hyh... Chyba jednak najpierw zamówię rybną :evil_lol: tylko muszę najpierw poczekać aż josera się skończy i małe podrośnie bo wyjada futrowanej karmę :mad: w przyszłym miesiącu szturm ...
  15. [quote name='bonsai_88'][B]Oleczku[/B] jak widać w ogóle tutaj nie przychodzisz :mad:... po ostatnim zatruciu zrezygnowałam z kupowania mięsa, o się najnormalniej boję o zdrowie młodej :shake:. W tej chwili Birma jest na wolfsblut [czy jakąś tak :oops:]... a, miałam dać znać - karma nam służy, kupki też są fajne :cool3:[/quote] :evil_lol: Dobrze wiedzieć ^^ ja właśnie myślę na co futro przestawić :eviltong: a który rodzaj masz??:P
  16. [quote name='A&S']Okamia brawo. Też chciałabym cos takiego zrobić ale to są moje piękne marzenia... No i odleciałam :evil_lol::evil_lol:[/quote] U mnie też plany na razie :oops: Tyle że bliższe spełnienia dzięki mojemu chłopakowi, który zna burmistrza i mojemu byłemu nauczycielowi, który jest radnym :oops: Najpierw muszę spytać o radę... potem zrealizujemy jeśli się znajdą sponsorzy ... Jak na razie piszę - plany :evil_lol: Jeśli A&S jesteś chętna to ja chętnie na pw lub gg przyjmę każdą radę i każdy pomysł :cool3: i chętnie każdą pomoc :P
  17. Barabach!!! :loveu: Będziesz w wawie?? :evil_lol: Ja może tyż :eviltong: Jedziesz na calość?? czy tylko kilka dni?? :cool3:
  18. Ja planuje zrobić festyn ale miejski ^^ niestety do szkoły już nie chodzę ale głównymi odbiorcami mają być dzieci i młodzież ... na razie jestem na etapie spisywania pomysłów i sugestii, potem robię szturm na UM i burmistrza oraz będę poszukiwać sponsorów... Gdyby któraś z Was miała jakiekolwiek pomysły to proszę... Liczę też na rady od starszych dogomaniaków :evil_lol:
  19. Znalazłam Was :evil_lol: Widzę że Frycia też zakochana w wyspach jak ja :loveu: świetnie wygląda w jeziorku ^^ Ten ONek fajny jest :evil_lol: Choć do Jazzika mu daleko :eviltong:
  20. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='Foxowa']Dokładnie, na końcu Zaćmienia i w Przed świtem, powiesz że to wielki dupek :evil_lol:.[/quote] A tam to płaz jest głównie w BD :evil_lol: nie mogłam go znieść :evil_lol: chciałam zabić postać literacką :evil_lol: :shake: (tak wiem debil ze mnie :evil_lol:)
  21. Suńka ma jakieś ogłoszenia?? Ma śliczne umaszczenie :loveu: podobne do mojej Kellowatej :evil_lol:
  22. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mloda-suczka-husky-pilnie-poszukuje-domu-140052/#post12464491[/url] Pomóżcie !!!
  23. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='smallpati']na zadupiu :evil_lol:[/quote] A ja myślałam że na bezludnej wyspie... bo większego zadupia od mojego nie ma chyba nigdzie :evil_lol:
  24. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='smallpati']miał się ukazać na dvd tyle że go nie ma :roll: w wypożyczalniach szukałam i nie było :razz: już nie wspomnę o sklepach Już oglądam filmik :cool3:[/quote] Gdzie ty mieszkasz?? :crazyeye: u mnie w wypożyczalniach jest :evil_lol: na zapisy... a w sklepach właśnie niet :shake:
×
×
  • Create New...