Jump to content
Dogomania

Okamia

Members
  • Posts

    2349
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Okamia

  1. [quote name='KaRa_']Goldena sobie sprawiłaś?:crazyeye: :lol:[/quote] Powiedzmy że sobie ... Choć to mamina bestia :evil_lol: Ja będę się w agi bawić :eviltong:
  2. Hej mendo :evil_lol: Menda - Bella i futro - Kelly pozdrawiają :evil_lol: Mam nadzieję że niedługo się znowu zobaczymy :cool3:
  3. [quote name='Karilka']Okamia, da się skombinować jeszcze jeden domek, z tego co pamiętam. Ulv chce jechać. W takim razie jeszcze 2 - 3 osób do domku potrzebujecie i już:loveu:[/quote] Niby tak ale to nie jest tak hop :P Dwa psy i pociąg... Po za tym mała ma problemy z którymi trzeba się liczyć i badać... Zobacze jak z małą i wetem wyjdzie i wtedy można coś załatwiać... i kwestia tego czy są domki... Bo to też niewiadome ;)
  4. [quote name='Karilka']A no bo niby cemu?:mad:[/quote] bo jak były zapisy to nie było siana a jak jest siano to zapisów nie ma :eviltong:
  5. Nom ba :evil_lol: A tu bestia mała [img]http://fc01.deviantart.com/fs49/i/2009/152/2/4/Bella_mia_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/img]
  6. [quote name='Karilka']:megagrin: A Ty jedziesz na Zlot?[/quote] nie my niet :megagrin:
  7. [quote name='Karilka']Niech se wymięka:obrazic: My nie dobki i nie pitbulle to nas nie wyganiaj :no-no-no: [CENTER]:diabloti: [/CENTER] [/quote] Ja nie wyganiam :D ja się cieszę że nas odwiedzacie :loveu:
  8. [quote name='Karilka']Lansujemy się, wszędzie gdzie się da :cool3: :bigcool:[/quote] No ba :) Lans przede wszystkim:cool1:
  9. [quote name='Karilka']Scenior:loveu:.[/quote] Nom scenior :evil_lol: i to wredna mała Menda :loveu: mówie Ci każdy dobek i pitbull w okolicy wymięka przy mojej dwójce :evil_lol:
  10. [quote name='Karilka']Okamia, jakie "TO" Jakie "TO" ?:evil_lol:[/quote] Nom to czyli Galeryja :evil_lol:
  11. Mam Was :evil_lol: NIe nom pupile..com a teraz to :cool3:
  12. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='evl']bella mnie dobija... :placz: ale ogólnie nie jest źle, chociaż kurde... czy nikt z ludzi, którzy robią filmy o wilkach/wilkołakach i wampirach nie wie, że wilki [U]nie szczekają[/U]? :roll: [SIZE=1]znaczy czasem im się zdarza, ale brzmi to bardziej jak 'woof' i na pewno nie szczekają sobie ot, tak jak nasze psy... [SIZE=2]właśnie doczytałam, że to beztalencie dostało jednak nagrodę dla najlepszej aktorki... porażka :roll: i jeszcze w trampkach przylazła... [SIZE=1]nie to, żeby coś tam - kocham trampki, ale do kiecy?![/SIZE][/SIZE] [/SIZE][/quote] wiem wiem... ogólnie mi się trailer nie podoba... :angryy:
  13. [quote name='bonsai_88']Nie wnikam :diabloti:[/quote] Czyż byś miała kosmate myśli :evil_lol:??
  14. [quote name='bonsai_88'][B]Okamia [/B]i ty przeciwko mnie :placz:...[/quote] Nie :evil_lol: Ja tyko stwierdzam fakt :evil_lol: oliwki kiełbasa i lody :crazyeye: masakra... a ja myślałam że chleb z ketchupem i cukrem to dziwne jest :evil_lol:
  15. [quote name='Estera']Srebro, złoto w domu.... a gdzie brąz? Ma juz domek? :cool3:[/quote] Pewnie :loveu: Ma świetnego młodego pana który ma iść z młodym na PT :evil_lol: a i śpi z nim w łóżku :loveu:
  16. [quote name='Agmarek']Nie pytaj, bo Bonsai potrafi sprawić "słowny" łomot :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ewentualnie zagada Cię na śmierć :evil_lol::loveu:
  17. [quote name='bonsai_88']A właśnie miałam się spytać, co to za zmiana tematu w galerii :eviltong:... Cudna ta piękniasta :cool3:[/quote] Taaa... charakterna też :evil_lol: przy misce warczy :mad: a wręcz szczeka :evil_lol: Będzie wesoło jak podrośnie :evil_lol:
  18. Dziękuje że mogłam Was poobserwować w akcji :cool3: I Tośce za fotki małego diabła :diabloti: bo to diabeł wcielony będzie :evil_lol:
  19. No więc dzisiaj moja mama dostała w prezencie sunie w typie golden retrivera :loveu: Dostała imię Bella co po włosku znaczy piękna :evil_lol: Dla mnie ma to być pies do agility i frisbee... Oto mała :) Zdjęcia dzięki uprzejmości Tośki [img]http://img200.imageshack.us/img200/2450/46574658.jpg[/img] [img]http://img41.imageshack.us/img41/4907/67288252.jpg[/img]
  20. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='Everybody_Lies']No to znowu wychodzi na to, że ja jestem jakaś inna... Wolę Spidermany i Batmany od romansideł, Snoop Dogga od Christiny Aguilery i grać w gry komputerowe niż chodzić po sklepach:lol:[/quote] Niet xD Ja wolę DK od Twilight jeśli chodzi o film :evil_lol: Ogólnie wole horrory i filmy typu Unerworld i Van Helsing. Książka jest całkiem całkiem bo nie jest skomplikowana :cool3: A co do muzyki to wole Muse, Guns N' Roses, Nirvane i tego typu muzyczkę :loveu: Czasami jeszcze Metallica :loveu: A i kocham twórczość Tolkiena :loveu: Dziękuje za uwagę :evil_lol:
  21. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='evl']najlepsza aktorka?! chyba jak jej paszczę zaszyją... :roll: fizzy, też lubię ten fragment :loveu:[/quote] evl popieram :evil_lol: A ja mam dużo więcej ulubionych fragmentów z Zaćmienia... np Jak Dżejkob przywozi Bellę po tym jak ona daje mu w twarz :loveu:
  22. Okamia

    Zmierzch :)

    Ja small preferuje soundtrack do książki :evil_lol: Tam jest duzo fajnych rockowych brzmień :loveu:
  23. Hellow :evil_lol: Wpadłam na piwko :P (tu koli z cbs :evil_lol:) Byś więcej fotek dała a nie:mad:
  24. Okamia

    Zmierzch :)

    [quote name='evl'] no coś Ty... nie jest jeszcze tak źle, choć ogólnie Stefcia jakoś tak skonstruowała postać Dżejkoba, że wkurza ludzi :evil_lol:[/quote] Tyż ale mnie Sharky bardziej drażni niż Jackob bo Sharky ma morde jak mój kumpel którego mam ochotę zatłuc :diabloti::mad: :loveu: A i mogę Ci pomóc w petycjach :evil_lol: [B]Evrybody[/B] sexy gif :loveu::evil_lol: dobrze że jest ostrzeżenie :evil_lol:
×
×
  • Create New...