Jump to content
Dogomania

pietrucha204

Members
  • Posts

    2964
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pietrucha204

  1. ok to jak będą pieniądze na moim koncie to Ci przeleję za wysyłkę ;) i wysyłaj :)
  2. już dwie rzeczy :) wysyłasz ty dane do przelewu czy podasz mi i ja roześlę?
  3. [url]http://www.dogomania.pl/threads/195996-lt-lt-lt-na-leczenie-Golina-gt-gt-gt-ksi%C4%85%C5%BCki-lampki-i-wiele-innych-do-20.11.2010?p=15687098#post15687098[/url] nowy bazar. Piromanko, Julio - nie pytałam Was czy nadal te rzeczy są aktualne na bazarek ;)? jak coś to piszcie to pousuwam
  4. ech... właśnie nie umiem tego zrozumieć, czemu chcecie się odgrywać na psach i p. Bernardzie? może jak stanie na waszej drodze kolejny, bezdomny pies i będzie trzeba dokonać wyboru - dać go do "schroniska" czy przytuliska to sobie przypomnicie o nim... co do kasy: nie chcę tego roztrząsać ale wg mnie robocizna jest przepłacona a to, że nie dokończyli a kasę zgarnęli jest dla mnie w ogóle dziwne:/ tak: umyłam od tego ręce: przepraszam, że nie jeździłam między 38-41 tygodniem ciąży i osobiście nie pilnowałam :) może obeszło by się bez leżenia w szpitalu przez tydzień... co do obłudy hmmm: przepraszam, że zapytałam publicznie na forum o stan finansów! co do kasy: dane wzięłam z pierwszej strony wątku + 300 zł z Tozu edit: stówę, którą otrzymałam wczoraj można nadal doliczyć do finansów przytuliska bo dostałam również stówę od p. Asi K. na ten sam cel więc tamtą oddaję :)
  5. tak, wylewka. dzisiaj kolega ma przywieź zdjęcia z aparatu to może będzie rzut na całość - sama jestem ciekawa
  6. rozmawiałam z bazylową - nie ma obecnie internetu, jak tylko będzie miała to wstawi rozliczenie. zdjęcia pan Bernard wysłał - ale samych niedociągnięć w przybliżeniu. nie ma widoku na całość [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/197/988692a32e0dff18med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/338/64ce2bcb27784cd0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/357/bdd63e5a9177f44f.jpg[/IMG][/URL] "w zdjęciach: źle położony dach, belki wystają poza blachę, blacha nie jest założona na siebie przez co pada do kojca, między dachem a kojcem duża przestrzeń i psy wychodzą - jeden już to spostrzegł" tyle w opisie
  7. na gębę robocizna - bez faktury miała być a nie całość na gębę...
  8. [quote name='Shania']Pietrucha nie denerwuj sie, nic nie zrobisz..na razie możemy czekać tylko...[/QUOTE] staram się ale wiesz sama po sobie, że nerwy puszczają jeśli chodzi o wykiwanie tych, które pokładały w nas nadzieje... foty będą dzisiaj...
  9. oj właśnie bazarek:/ najpóźniej obiecuję w sobotę go zrobić ;)
  10. [quote name='NatiiMar']c czemu mnie pytasz? [/QUOTE] pytam bo łudziłam się, że chociaż trochę się poczuwasz do wyjaśnienia tego a w desperacji już nie wiedziałam kogo jeszcze pytać. przepraszam bardzo jeśli poczułaś się urażona, nie chciałam tego robić ani zawracać ci głowy pierdołami... jestem rozżalona, zawiedziona, że prawdopodobnie kasa została zmarnowana. przy następnej powodzi lub innym nieszczęściu w przytulisku (które już Ciebie nie interesuje) ludzie na pewno nie będą już tacy hojni... miały skorzystać psy, miały...
  11. [quote name='Shania']sporo tego było...niezła sumka, mam nadzieję, że psiaki z niej skorzystały..[/QUOTE] czekamy nadal na rozliczenie, rachunki itp. i wtedy zobaczymy na ile skorzystały. jutro znajomy wybiera się tam z aparatem - obiecał zdjęcia - to zobaczymy
  12. no chyba nikt mi nie powie, że ~[SIZE=6][B][COLOR=Red] 4800 zł[/COLOR][/B][/SIZE] poszło na jeden kojec???
  13. zapytam w schronie o nią
  14. [quote name='Ati']Gdzie sa pieniadze psow z przytuliska?[/QUOTE] mam nadzieję, że się w końcu dowiemy!!!
  15. przepraszam ale chyba tylko ja nie wiem ;)
  16. a to jest cena bez wyżywienia oczywiście? :)
  17. rozesłałam kilku osobom. tyle tylko mogę zrobić...
  18. yyy a ile potrzebujemy miesięcznie? 300? [COLOR=Blue]bazylowa 15 zł pietrucha204 10 zł zmierzchnica 20 zł agata51 30 zł gos 20 zł mal (od czerwca) 15 zł bjuta 5 zł katrinko 10 zł LILUtosi 20 zł (11,12,01) juliaikamil 20 zł RAZEM: 165 zł[/COLOR] posprawdzajcie proszę czy wszystkie są
  19. to dzisiaj wizyta :)? przelew poszedł z moim piątalem ;)
  20. o kurde już patrze ;) to przez to, że podchodzę na minutę do kompa bo dziecko nie pozwala na dłużej w dzień hihi poprawione :oops:
×
×
  • Create New...