-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Selket replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Cześć :multi: :multi: Poczekaj jadem z Tobą!!!! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-450.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-450.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-450.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-450.gif[/IMG] -
Cześć :hand: :hand:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]przebrałam się zeby być incognito :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] Jak widać skutecznie:diabloti: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a no miałam...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wyobraź sobie że nie byłam nigdy w cyrku i niuczęszczałam do [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]przedszkola...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]więc nie wiem co to znaczy spanie na klaśnięcie pani wychowawczyni i nigdy nie piłam tego słynnego kakao z kożuchem :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Boshe, ale CIę skrzywdzili:shake::placz: W zasadzie to już po ptokach:shake: [quote name='Tengusia']helo elo helo elo :hand:[/quote] Tengusia:multi::multi::multi: -
Cześć :multi: :multi: :multi: To JA :grins::grins::grins: Selketowa :grins::grins::grins::grins:
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ja nie jadałam nigdy chatki...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jedynie widziałam ją w sklepie :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] o ja cieeeeee...........toś Ty miała nieszczęśliwe dzieciństwo:shake: Bez chatki:shake: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]no jak to gdzie?[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie widzisz mnie? :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No nie....same stare baby:shake::eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]u mnie też trójkącik ale ja chciałam być oryginalna :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czekam :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No to jesteś orginalna:eviltong: Swoją drogą taka chatka za mną chodzi kilka dni i za nic się nie mogę doprosić byśmy kupili skladniki na nią:placz: Wczoraj Kreesik powiedział, że nie będzie chatki jak się znów rozryczę przy jej składaniu:roll: No, ale ja zawsze ryczę, bo mi nie wychodzi:shake: No jestem, a Ty gdzie?:mad: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]oki to przyjeżdżaj będziemy przekopywać boisko :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]na szybcika robiłam :) więc wybacz że taka jakaś .... ;) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/6/0/6/9704027_d.jpg[/IMG][/quote] Już się ładuję w ciuchcię:diabloti: W życiu takiej chatki nie widziała:crazyeye: Ciekawe jak ją złożono:p U mnie się robi tylko ten trójkącik sam:oops: Fajna:loveu::loveu: A jaka pyszna:loveu::loveu::loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cholera zaczęłam żałować że nie mam ogrodu :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Przekopiemy boisko :diabloti::diabloti::diabloti: A poza tym on w ogródku to nie kopie:shake: Ale Chatkę i tak możesz mi zrobić:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]uuu Aaaa :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zafociłaś Selkeciku :loveu::loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] E no so TY:oops: Tylko troszkę:oops: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i w końcu na ładne chmurki mogę popatrzeć bo u mnie coś takie niewyraźne :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] Oć do mnie, u mnie som..i upał też jest:mad: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mam takie pytanie...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ile kosztuje godzina wynajęcia Gonzika do przekopania ogródka? :) :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] Jak dla Ciebie to będzie za dużą "Chatkę Baby Jagi" z polewą:eviltong: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzień dobry :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='gordonowa'][URL]http://images32.fotosik.pl/351/e23d5bbbebe9f38d.jpg[/URL] świetne zdjęcie ;)[/quote] Dziękuję :multi: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Koniec ;) ;) ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/270/3910dfdec2a21bd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/351/c4f661442bab457c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/5/3d63119f61fe2431.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/5/383c57f2d91e04b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/351/7016ef37ad7c14eb.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/5/81a211966f2fe444.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/5/49274d200bf13c93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/270/55b1ca097df2a043.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/351/5149cb0997ca3d70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/269/3461fd2962eb4229.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/270/0ac6b86fdcbb030b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/270/0b64c137c1b1c7f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/352/fbab289e55c74f1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/357/8cf5bb40d7e97cb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/351/4eb815af5c8fb78f.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/5/0fc92b66a515dd72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/5/468e4583221328f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/351/e23d5bbbebe9f38d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/269/33bab4260ea70cd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/270/33ae1ab3b88fa075.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/5/1973af54c01bb1fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/5/c6b10d03edc1f62e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/5/12f0eb8bb57124a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/5/8d9b67b68994b440.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/5/95a0d47239c8bbbd.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/5/7dbb80986c6dfd84.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/357/26afc5a97c739daa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/270/364910a749d600c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/5/2c828f94b0493ae4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/270/3550efbdce5d5a72.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]o widzę że dziś wymieniłyśmy się z Ziutką pucharami [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]gratuluje Wam dziewczyny [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ha, spryciule:diabloti: [quote name='Ziutka']A co tutaj tak pusto :mad:[/quote] nie wiem sama właśnie :niewiem: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B][FONT=Georgia]ja przysnęłam [/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Gratuluję Ziutkowa [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Stydaj się:mad: [quote name='Ziutka']Ehh Żonkilka...nie ładnie :mad: przysnąć to sobie mogłaś po północy ale nie przed :splat: i proszę pilnuj sie tego :motz:[/quote] Dobrze jej powiedziłaś:eviltong: [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]przepraszam :oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]obiecuję że już nie będę....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale już nie krzycz i nie bij [/COLOR][/FONT][/B][/quote] No.........:mad::mad::mad: [quote name='Ziutka']Jutro Cię tu widzę o 00.00 :eviltong:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]hmm...jutro może być niestety ciężko :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale może uda mi się poprzenosić terminy spotkań :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No wiesz, chyba przybycie o północy jest ważniejsze niż terminy spotkań :obrazic: :obrazic: [quote name='Ziutka']Oki....to ja tu zajrzę dopiero po Twoim wpisie :cool3: DObranoc :loveu:[/quote] Cześć:multi: [quote name='Jagoda*']Witam "gadułkową" wprawdzie, ale jakże miłą galeryjkę...:lol:[/quote] Cześć:loveu: Postaram siem coś wstawić:oops::oops: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:roll: ale macie mnie na tydzień z głowy, nie będę się ścigać :evil_lol:mam urlop i wyjazd :eviltong: ale jak wrócę :mad: to będę tu pilnować kolejki :multi: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] nareszcie:eviltong: ALe jak wrócisz to na pewno już CIę nikt nie prześcignie:diabloti: [quote name='Ziutka']A gdzie to się panienka wybiera :cool3:[/quote] w Bieszczady:mad::mad::mad:A ja nie:placz::placz::placz: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Tak se wpadłam.....z wizytą[/B][/COLOR][/FONT]:grins:[/quote] Cześć Dżapko:loveu: [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam jako pierwsza :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć:loveu: [quote name='Ziutka']Yyyyyyyyyyyyyyyy :hmmmm:..........się poprawię :diabloti: (czasu nie mam :shake: )[/quote] No i gdzie ta poprawa???:mad: [quote name='Iv_']proszę [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-06.gif[/IMG] :loveu: :diabloti:[/quote] [quote name='Iv_']Proszę [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-07.gif[/IMG] :diabloti: :loveu:[/quote] [quote name='Ziutka']Dziękuję :calus::buzi:[/quote] [quote name='Iv_']a ja znowu ten sam :roll: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-08.gif[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] A ta znowu pucharami sypie:diabloti: [quote name='Iv_']:oops: ooooo jak miło :loveu:[/quote] No pewnie:diabloti: [quote name='Ziutka']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] O proszę ile radości ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']doberek popoludniowy :hand:[/quote] CZeść:loveu: [quote name='Dobcia']Witanko Wpadłam się przywitać[/quote] A witam:multi: [quote name='Ziutka']No i która to ja jestem :hmmmm:[/quote] Pierwsza:multi: Gdzie masz swoją galerię, co?:mad: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]brawa brawa [/B][/FONT][/COLOR][/quote] A Ty druga:eviltong: [quote name='Iv_']jesteś Ziuteczka [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-06.gif[/IMG][/quote] [quote name='Iv_']Żonkilka [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-07.gif[/IMG][/quote] [quote name='Iv_']a ja......[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-08.gif[/IMG][/quote] Jakie ładne pucharki:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: pędzę do pracy [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-420.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] ojć to miłego dnia:loveu::loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ooo jaki pucharek przepiękny dostałam :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dziękuję ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i dzień dobry :loveu::loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] CZeść:multi: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]nowy dzień uważam za otwarty :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]gratuluję sobie bycia pierwszą :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Gratuluję:multi: [quote name='Iv_']oooo kurcaki :roll: zapomniałam się :placz: To ja też Ci gratuluję Żonkilcia :loveu:[/quote] No wiesz....coś dla odmiany czyli jesteś druga:diabloti: [quote name='Tengusia']jestem trzecia dobre i to :mdrmed: na medal sie zalapalam :grins:[/quote] Ha, też pięknie:diabloti: [quote name='Iv_'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-05.gif[/IMG] Hurrrraaaa same medalistki :diabloti:[/quote] O ja Cięeeeeeeeeee.....jaki cudne podium:multi: Szkoda, że reszta ma skwaszone minki :calus: Ha, dziś się zapisałam na naszą klasę:multi::multi: Jestem z siebie dumna :pęka z dumy::diabloti: