-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Selket replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dobciu gdzieś się zapodziała?:shake: Wracaj szybiciutko do nas :loveu::loveu::loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Śnieg pada w najlepsze :Cool!: :Cool!: już cały chodniczek biały i żywopłotek ma czapeczkę śniegową:multi: TO teraz coś ciepłego i słonecznego ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/32/887baffef56ff3d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/297/c7b7baf13934e627.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/409/60da284156135320.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/296/25d029dbf960105f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/404/03088ef78066dd93.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']a u mnie dzisiaj postraszylo sniegiem :multi::multi::multi:[/quote] U mnie też:eviltong: I teraz właśnie sypie śniegiem:multi::multi::multi: -
Przyszłam sprawdzić czy tęsknita i za mną bardzo...........:razz::razz::razz: Cześć:loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
:obrazic: :obrazic: :obrazic:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='gordonowa']Asia lubia, Asia lubia :multi: [URL]http://images26.fotosik.pl/297/6e4562d0583eb6fe.jpg[/URL] śliczne prosiątko :loveu:[/quote] oooooooooooo..............jak fajnie:loveu::loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A cio to? Dlaczego tu nikogo od wczoraj nie było:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie wiem :niewiem: Może im się świnki nie podybują??? :placz::placz::placz:Może mnie nie lubiają już???:placz::placz::placz: -
:mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje:
-
Cześć Loluś:loveu::loveu::loveu: Ja nie lubiam parmezanu :shake::shake::shake: Ale makaronik uwielbiam:multi: Risotto muszę kiedyś spróbować zrobić z tym ryżem..Bo tak to to robię chili con care wg własnej inwencji :grins: :grins:
-
O masz.........:placz::placz::placz: Żem się spóźniła:placz::placz::placz: Baw się dobrze Madż :grins: :grins:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]przyszłam na wieprzowinkę ...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]myślałam że jakaś konkretna będzie a tutaj tylko dwa wątłe warchlaczki ale to nic :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo przynajmniej można popatrzeć :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cześć :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:calus::calus::calus::calus:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć Żonkilku Kochany :loveu::loveu::loveu::loveu: Wieprzowinka jeszcze nie dopasiona:diabloti: Ale już niedługo, niedługo....:eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']cze cioteczka od swiniaczkof :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć Tengusiu:loveu::loveu::loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]hahahahaha zapomniałam jaki on smieszny:evil_lol::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images49.fotosik.pl/32/c628f0cee3d668ef.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Karolka:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Cześć Monisia :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/32/9bdf1eb36eb006a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/32/5b1551a53ac60ad3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/32/b5057c23d25568f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/296/9360899377dcf9f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/297/6e4562d0583eb6fe.jpg[/IMG][/URL] Koniec prosiątek;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:angryy:[FONT=Arial][COLOR=red][B]u Nas wczoraj śnieg a dziś LEJE DESZCZ :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witam :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] U nas też taka obrzydliwa zlewa:shake: Cześć:multi: Prosiątka me:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/32/e2eb7e9cb85329fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/32/1d3c869ad67b7367.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/32/3a9f5a339beda3f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/32/42f1ad3673df793f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/403/0de6ebdfd2799da7.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[B]jbk[/B], to była jego własna mała inwecja twórcza :grins: [B]gordonowa[/B], dzisiaj to leje deszcze i wieje wielki wiatr...Jak pomyślę, że muszę iść na uczelnię to mi się coś robi :roll: okropna pogoda :( [B]Żonkila[/B], cześć :calus: ale zapewniam Cię na dworku nie jest ciepło:shake: [B]Katarama[/B], starał się chłopak :grins: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/402/26801c0793f688ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/32/401fa8927e966295.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/32/85c3f117a7a98e8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/32/12d03c31f1576153.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/296/708fd5c95e8a3cda.jpg[/IMG][/URL] Koniec :D -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Coś z pięknych słonecznych dni:eviltong: Aaa dzisiaj padał u nas śnieg:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/402/fe114b20413bddaa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/408/a912e97c59c3aae4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/296/8fea96be6c9b30f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/32/c628f0cee3d668ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/408/a53f8bdefc71272a.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Tengsuia a ską Ty masz kość ramienną konia?:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Cześć Kochane:loveu: Wybaczcie, że Was nie zacytuję, ale mam modemik Plusa a skonczył się pakiet na ściąganie danych więc chodzi gorzej niż święta krowa:roll: Ale chodzi :grins: Padam, ze zmęczenia i kolejnej awantury z niedoszłą przyszłą rodziną:roll: :angryy: A poza tym to NIE ZDAŁAM tej durnej osteologii:placz::placz::placz: Niestety czeka mnie kolejna randką z panią i kosteczkami w przyszły wtorek :roll: A poza tym muszę jeszcze zdać egzamin z biologii i koło z histologii....Więc siły ze mnie klapły:roll: Coś mi się sąsiad po balkonem tłucze? Mam nadzieję, że nie ma ochoty nam tego balkonu oderwać:roll: A poza tym to idę nastawić porządny zielony smalczyk do kanapków :grins: :grins: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Selket replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basiu, ja tylko zaręczona jezdem od 2 lat (6.12.2006):oops:. Na ślub się nie zanosi i chyba nie zaniesie:roll: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Selket replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basia:loveu::loveu::loveu::loveu:o jak Ci zazdraszczam tegóż ślubu:oops::oops::oops: -
Na ludziów to się patrzy jak się kogoś szuka:diabloti: No chyba, że ktoś przyjdzie z dwumetrowym irokezem w kolorze seledynowym...Ale i tak wtedy tylko się spojrzy raz, że ktoś taki jest i potem patrzy na psiaki ;) A ile razy słyszałam, że byłam na wystawie, że mi machali, że coś tam... Po prostu nawet jak patrzę w tłum to i tak tylko przelotem, bo interesuje mnie zwierzątka na ringu. Loluś wystawa jest psów a nie ludziów:loveu: tak jak Ci dziewczyny tłumaczą i mają rację ;) więc liczę na fotki z wystawy Maxiny z Twymi odnóżami :grins: :grins: