[quote name='Wet-siostra']
Tak sobie myślę-miejsce mam...Może,gdyby udało się go zabrać,mógłby u mnie na spokojnie,nie w schronie,poczekać na transport???Wykąpałabym go,trochę by ochłonął po pobycie w schronisku...Co Wy na to???[/quote]
jak dla mnie, fajny pomysł :) w każdym razie to napewno byłoby lepsze dla Gacusia niż czekanie w schronie tymbardziej, że nie wiadomo ile jeszcze potrwa ten zakaz..