Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. [quote name='becia66']ponoć przyjmowanie i wydawanie psów jest narazie wstrzymane.....muszę się coś więcej na ten temat dowiedzieć.....[/quote] Szpilko, chyba jednak są.. chociaż nie wiadomo czy to z tego powodu, ale inny nie przychodzi mi na myśl..
  2. ..weź Gacusia :) ;)
  3. [quote name='Wet-siostra'] Tak sobie myślę-miejsce mam...Może,gdyby udało się go zabrać,mógłby u mnie na spokojnie,nie w schronie,poczekać na transport???Wykąpałabym go,trochę by ochłonął po pobycie w schronisku...Co Wy na to???[/quote] jak dla mnie, fajny pomysł :) w każdym razie to napewno byłoby lepsze dla Gacusia niż czekanie w schronie tymbardziej, że nie wiadomo ile jeszcze potrwa ten zakaz..
  4. Wet-siostro, duży, ale jaki piękny i mądry :D ale uważam tak jak Szpilka, nie ma co psa stresować niepotrzebnie..
  5. alysia, dziękujemy bardzo bardzo :Rose::cool2: [QUOTE]A może Amona weżmiesz ? :evil_lol: Pilnie szukamy mu domu...:evil_lol:[/quote] jakby wzięła to na stałe, bo w nim nie można się nie zakochać :) :eviltong:
  6. :thumbs: musi się udać :)
  7. hahaha :D :D Orzeszki są wspaniałe, nieprawdaż ? :cool3:
  8. trzymamy :thumbs: będzie dobrze :)
  9. trzymam kciuki :thumbs: napewno się uda :)
  10. a wie ktoś co tam u suni w nowym domku? :) / Szpileczko, zmień nazwę wątku :D
  11. dostaje od kilku dni Oxycort A, jak narazie pomaga (łzawiły jej wcześniej) ;) a jeśli chodzi o te zachwiania równowagi to za tydzień idziemy do weta umawiać się na sterylkę i zapytamy przy okazji :) A co słychać.. od jakichś 3 dni zaczęła sikać w łazience.. (tzn. na płytkach :D ) nie wiem czym to jest spowodowane, bo dzieje się tak tylko wtedy, kiedy jest ktoś w domu.. jak ją tego oduczyć.. ? :oops:
  12. dokładnie, nie ma co narzekać..
  13. Wet-siorstro, nie krzycz.. każdy to wie hopaj piesek ;)
  14. Wet-siostro, a skąd te psy się właściwie u Ciebie wzieły ?
×
×
  • Create New...