Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. wszystko się da ;) jeśli tylko znajdzie się ktoś odpowiedni..
  2. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9931321#post9931321[/URL] wątek Irokeza
  3. [FONT=Verdana][SIZE=2][B]Irokez[/B].. malutkie psie serduszko zamknięte w zimnym betonowym boksie, chociaż wśród innych piesków, jednak samotne.. to śliczny psiak przypominający teriera, z cudnym białym irokezem na małej psiej główce. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Gdy człowiek wchodzi do boksu – chowa się po kątach, po jakimś czasie zaczyna niespokojnie biegać po betoniaku, żeby w końcu podejść do człowieka.. „nie uderzysz mnie?” – mówią jego oczy, ogonek zaczyna nieśmiało machać.. lecz gdy wyciągam rękę, pies oddala się i obserwuje.. obserwuje człowieka, jakby chciał się napatrzeć, aby zachować jego widok na jak najdłuższy czas.. przecież nie prędko znowu będzie okazja gościć u siebie kogoś na dwóch nogach.. Jednak czasami psia ciekawość zwycięża. Irokezik da się pogłaskać, zapiąć na smycz i wtedy można już wyruszyć na spacer.. nie daleki i krótki, ale jednak urozmaicenie szarego życia smutnego i przestraszonego psiaka. [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][U]Czekamy na człowieka, który odmieni los tego zlęknionego, lecz bardzo łagodnego pieska, pokaże mu, że nie wszyscy ludzie są źli i da mu ciepły kąt zarówno w swoim domu jak i w sercu. [/U][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [U]Irokezik zamieszkuje schorniskowy boks w Orzechowcach (pod Przemyślem).....czy to jest miejsce dla tak cudownego psiaka.. ?[/U] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]kontakt: [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Tel. 606262450 lub [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/314/irokezkr5.jpg[/IMG] A to jeszcze letnie zdjęcia. Kolejne lato się zbliża a Irokezik dalej czeka.. [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/6479/dscn3728uk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2557/dscn2888zn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/6657/dscn3723ap5.jpg[/IMG] ..jakby ktoś chciał, banerek dla Irokeza [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7827/irokeztr2.jpg[/IMG]
  4. ostatnio ciągle słyszę o wyrzuconych jamnikach.. :shake::-( na szczęście w nieszczęściu większość szybko znajduje domki :roll: powodzenia Alficzku ;)
  5. a byli u weta z tymi oczkami ?
  6. już wyobrażam sobie właścicielkę tego geparda na smyczy :D ..wyrabiacie na drzewach ? :D
  7. Żaba, to gdzie teraz są te wyrośnięte szczeniaki ?
  8. omg.. ;( biedna psina.. niech w końcu zaglądnie tu odpowiedni człowiek..
  9. Nie ma za co Agnieszko, powiedziałam tylko to, co wiem z doświadczenia i kilku książek :)
  10. jakto wrócił ? to ktoś go wogóle brał.. ?
  11. [quote name='becia66']Neczka litości......:modla:, tylko nie panią Becie bo czuje się jak stara pudra...:eviltong:, tak zwyczajnie -becię. :evil_lol:[/quote] ok, nie ma problemu :)
  12. ejjj.. mam nadzieję, że wszystko w porządku :angryy::mad:
×
×
  • Create New...