[FONT=Verdana][SIZE=2][B]Irokez[/B].. malutkie psie serduszko zamknięte w zimnym betonowym boksie, chociaż wśród innych piesków, jednak samotne.. to śliczny psiak przypominający teriera, z cudnym białym irokezem na małej psiej główce.
[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Gdy człowiek wchodzi do boksu – chowa się po kątach, po jakimś czasie zaczyna niespokojnie biegać po betoniaku, żeby w końcu podejść do człowieka.. „nie uderzysz mnie?” – mówią jego oczy, ogonek zaczyna nieśmiało machać.. lecz gdy wyciągam rękę, pies oddala się i obserwuje.. obserwuje człowieka, jakby chciał się napatrzeć, aby zachować jego widok na jak najdłuższy czas.. przecież nie prędko znowu będzie okazja gościć u siebie kogoś na dwóch nogach.. Jednak czasami psia ciekawość zwycięża. Irokezik da się pogłaskać, zapiąć na smycz i wtedy można już wyruszyć na spacer.. nie daleki i krótki, ale jednak urozmaicenie szarego życia smutnego i przestraszonego psiaka. [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][U]Czekamy na człowieka, który odmieni los tego zlęknionego, lecz bardzo łagodnego pieska, pokaże mu, że nie wszyscy ludzie są źli i da mu ciepły kąt zarówno w swoim domu jak i w sercu. [/U][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]
[U]Irokezik zamieszkuje schorniskowy boks w Orzechowcach (pod Przemyślem).....czy to jest miejsce dla tak cudownego psiaka.. ?[/U]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]kontakt: [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Tel. 606262450 lub [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][EMAIL="
[email protected]"]
[email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/314/irokezkr5.jpg[/IMG]
A to jeszcze letnie zdjęcia. Kolejne lato się zbliża a Irokezik dalej czeka..
[IMG]http://img379.imageshack.us/img379/6479/dscn3728uk6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2557/dscn2888zn3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img355.imageshack.us/img355/6657/dscn3723ap5.jpg[/IMG]
..jakby ktoś chciał, banerek dla Irokeza [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7827/irokeztr2.jpg[/IMG]