Halciu, adresówkę kupię, ale jednak wolę nie ryzykować z flexi, bo coś czuję, że przy Deyli to sie źle skończy :lol:
Coby nie mówić, sierść rzeczywiście ma piękną ;)
[quote name='SZPiLKA23']ogon z ADHD[/quote]
:D:D
potrafi to dobrze wykorzystać, bo jak np. na spacer chce iść to przychodzi do mnie i bije tym ogonem :evil_lol:
czas na nowe fotki Deyli :)
jakby nie było - końcówka ogona jest biała czego nie widać na zdjęciu, bo ogon jest zbyt ruchliwy :evil_lol::p
[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7278/img028an8.jpg[/IMG]
czy te oczy mogą kłamać ? ;)
[IMG]http://img257.imageshack.us/img257/1074/img038qj6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3356/img036gs1.jpg[/IMG]
[quote name='halcia']Gdyby byli spostrzegawczy,to sterylki aborcyje,albo takie boksy jak siedzi Frodo przeznaczyć dla suń z cieczką.[/quote]
nawet jak widzą, to nikomu nie chce się takiej suczki przenieść :shake:
nie wiem czy jest sens uczyć ją chodzić na szelkach:eviltong:
właśnie wróciłyśmy ze spaceru, były 3 inne psy i nie miałam serca jej nie spuścić kiedy zobaczyłam, że mało z obroży nie wychodzi, żeby się pobawić :razz: biegała chyba 15 minut bez przerwy a póżniej grzecznie wróciła i siadła przy mnie.. :multi: mądry piesek :roll: może już nie będzie tak ciągła na smyczy :p
no wiesz, jak smycz się urwie to ja nie wiem jak znajdę tego wariata.. to wczoraj to był tylko szczęśliwy zbieg okoliczności, że ktoś wyrzucił jedzenie..