Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Żabek, zrobiłbyś Belli banerek ? ;) Może wtedy ktoś by się nią w końcu zainteresował..
  2. Halciu, adresówkę kupię, ale jednak wolę nie ryzykować z flexi, bo coś czuję, że przy Deyli to sie źle skończy :lol: Coby nie mówić, sierść rzeczywiście ma piękną ;)
  3. [quote name='SZPiLKA23']w ta sobote ide do pracy:-([/quote] szykuje się jakiś wyjazd w sobotę.. ? :cool3:
  4. ..żeby wszystkie psiaki znajdowały domki tak szybko jak Amisia ;)
  5. :multi:oby tylko wszystko się udało :roll: trzymam kciuki ;)
  6. [quote name='SZPiLKA23']ogon z ADHD[/quote] :D:D potrafi to dobrze wykorzystać, bo jak np. na spacer chce iść to przychodzi do mnie i bije tym ogonem :evil_lol:
  7. czas na nowe fotki Deyli :) jakby nie było - końcówka ogona jest biała czego nie widać na zdjęciu, bo ogon jest zbyt ruchliwy :evil_lol::p [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7278/img028an8.jpg[/IMG] czy te oczy mogą kłamać ? ;) [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/1074/img038qj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3356/img036gs1.jpg[/IMG]
  8. w górę Gacuś, napewno ktoś Cię wypatrzy !
  9. i jak, odezwał się ten pan, który pytał o Cezarka ?
  10. ale są raczej małe szanse, że na flexi nauczy się chodzić przy nodze..
  11. [quote name='halcia']Gdyby byli spostrzegawczy,to sterylki aborcyje,albo takie boksy jak siedzi Frodo przeznaczyć dla suń z cieczką.[/quote] nawet jak widzą, to nikomu nie chce się takiej suczki przenieść :shake:
  12. [quote name='weronika1'] Duzy wpływ na rozmnażalnie maja tez nieszczelne boksy.[/quote] dało się to wczoraj zauważyć..
  13. nie wiem czy jest sens uczyć ją chodzić na szelkach:eviltong: właśnie wróciłyśmy ze spaceru, były 3 inne psy i nie miałam serca jej nie spuścić kiedy zobaczyłam, że mało z obroży nie wychodzi, żeby się pobawić :razz: biegała chyba 15 minut bez przerwy a póżniej grzecznie wróciła i siadła przy mnie.. :multi: mądry piesek :roll: może już nie będzie tak ciągła na smyczy :p
  14. no wiesz, jak smycz się urwie to ja nie wiem jak znajdę tego wariata.. to wczoraj to był tylko szczęśliwy zbieg okoliczności, że ktoś wyrzucił jedzenie..
×
×
  • Create New...