-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ja już nie odnawiam ogłoszeń. Gdybyście chciały robić coś jeszcze dla psiaka proszę Was, wrzucajcie namiary na schronisko. Zmieniam je także w 1 poście. Zmieniłam numer telefonu, kontakt ze mną przez PW czy maila -
Dziewczyny, ja już nie odnawiam ogłoszeń. Gdybyście chciały robić coś jeszcze dla Clifforda proszę Was, wrzucajcie namiary na schronisko. Zmieniam je także w 1 poście. Zmieniłam numer telefonu, kontakt ze mną przez PW czy maila
-
Dziewczyny, ja już nie odnawiam ogłoszeń. Gdybyście chciały robić coś jeszcze dla Mozzarta proszę Was, wrzucajcie namiary na schronisko. Zmieniam je także w 1 poście. Zmieniłam numer telefonu, kontakt ze mną przez PW czy maila
-
[quote name='barb']Neczko, wreszcie sie pojawilaś :multi: Moze zajrzysz i na inne swoje bo glupio mi tak samej je podnosić :shake:[/QUOTE] Niestety, ale muszę opuścić orzechowskie wątki. Zmieniam namiary w pierwszym poście na schronisko. Oczywiście, zawsze można złapać mnie pod adresem mailowym [email][email protected][/email] Zmieniłam numer telefonu, także w razie potrzeby proszę pisać na PW
-
tak, Carla
-
Trzeba otwierać zdjęcia w nowej karcie i w takim rozmiarze zapisywać ;)
-
[quote name='barb']Dla zainteresowanych: na stronie [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] - mozna zobaczyć zdjęcia z wystawy fograficznej poświęconej zwierzętom ze schroniska w Orzechowcach - glównie starym i chorym -ale jest też zdjęcie Mozzarta. [/QUOTE] I duży format ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/mozzart.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/1378/mozzart.jpg[/IMG][/URL] Przepiękne zdjęcie.
-
Carla ma dom !! :) Nie mam pojęcia jak to się stało i wogóle o co chodzi ale taką informację przeczytałam na stronie schroniska. Jak się czegoś dowiem, napiszę :) Jutro zmienię tytuł.
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki za ogłoszenia i za telefon :) Już wszystko poklikałam, teraz trzeba trzymać kciuki za odzew :kciuki: -
Jak dla mnie mamy do czynienia z pięcioma - sześcioma kilogramami psa ;)
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
No jasne, nie pytaj, bierz ;) -
Pewnie, Chaba byłaby bardzo dobra. Myślę też o Hawranku, ale tam chyba tylko sunie...
-
Dziękuję, Charly ;) 10 na pewno nie. Powiedziałabym że około 6kg góra. Ile konkretnie latek nie mam pojęcia, napewno więcej niż 10. Z łapkami jest tak, że poprostu wyrosły koślawe (bądź to kwestia wieku). Stawy są już nie pierwszej sprawności. Leków nie przyjmuje. Można by podawać witaminki i coś na wzmocnienie stawów właśnie... Myślę, że na upartego poradziłaby sobie ze schodami, ale napewno niewielką ilością. Carlitta spaceruje jak najbardziej normalnie, czasami tylko przysiada i odpoczywa. Jak na dziś dzień wszystkie zdjęcia jakie mam można znaleźć na stronie [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=387&Itemid=21[/url]
-
Dziękuję :) Już lecę na fb... Tytuł wątku zmieniłam, dobrze, że zauważyłaś :roll: byłam pewna, że pisze "by" :splat:
-
Jak najbardziej ;)