-
Posts
10349 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
kikou replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
-
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
kikou replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
-
Ignacy - serduszkowy dziadeczek w DT za TM [*]
kikou replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
-
Ignacy - serduszkowy dziadeczek w DT za TM [*]
kikou replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Ignaś trzyma formę, odpukać, nawet sporo dokazuje, duuuużo szczeka, zaczepia kolegów -
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
kikou replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
to przecież Muńczysław, Munio w maju bedzie miał 20 lat, już nie słyszy, nie widzi, bierze leki na serduszko i choć apetyt dopisujw jest już chudziutki i kruchy jak piórko, 3 lata temu przynieśli go ludzie do weta do uśpienia bo wyłysiał. A wyłysiał bo ma niedoczynność tarczycy. Niewiarygodne ale Muńczysław swoje pierwsze psie przysmaki dostawał kupione jeszcze za miliony ;) -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
wróć.... jeszcze zapomniałam o drugim moim małym bazarku i z niego dla Gajki wpadło 26,- 30-03-2016 Kiyoshi 10,- 31-03-2016 Maja7 40,- 31-03-2016 kikou 135,- (bazarek I/16) 31-03-2016 kikou 26,- (bazarek II/16) 01-04-2016 Olena84 40,- 11-04-2016 spadek po Olim 133,- 12-04-2016 Olena84 56,- (bazarek) czyli razem 440,- a zatem po opłaceniu kwietnia (250) dług zmniejsza się na 138,- -
TO JESZCZE RAZ NAJSERDECZNIEJ DZIĘKUJĘ !!! TUTAJ WĄTEK GAJUCHNY:
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
a teraz to wszystko podsumujmy: od ostatniego rozliczenia w Gajkowej skarpecie pojawiło się: 30-03-2016 Kiyoshi 10,- 31-03-2016 Maja7 40,- 31-03-2016 kikou 135,- (bazarek I/16) 01-04-2016 Olena84 40,- 11-04-2016 spadek po Olim 133,- 12-04-2016 Olena84 56,- (bazarek) czyli razem 414,- a zatem po opłaceniu kwietnia (250) dług dziewuszki zmniejszył sie do marnych ;) 164 złotych HUURRRAAA!!!! PIĘKNE DZIĘKI WZSYSTKIM ZA WSPANIAŁĄ POMOC DLA CUDACZNEJ SUŃKI!!!!! -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
TAK, JEST, DZIĘKUJE BARDZO :) wspaniale , ten przelew jest także piękne dzięki!! mam jeszcze 5 dobrych wiadomości: - z mojego bazarku na Gajkę uzbierało się 134,90 zł (w rozliczeniu bedzie jako "kikou- bazarek I/16" - niedawno rozmawiałam z Pania Opiekunką - psiunia w dobrej formie - w tej samej rozmowie straszliwie męczyłam i mędziłam i Pani Opiekunka zmniejszyła od kwietnia miesięczną opłatę za Gajuńke na 250,- - uczestniczka dogo Bambino wyraziła chęć dołączenia swojej deklaracji stałej na 20,- dla Gajki od kwietnia - po piesiuniu Olusiu który odszedł pod koniec marca pozostało 133,- które także zasili skarpetę małej (WSZYSTKIE KOCHANE CIOTKI WSPIERAJACE MAŁEGO ZGODZIŁY SIĘ NA PRZEKAZANIE TEJ KWOTY DLA GAJEŃKI - JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIEKUJĘ) (ta wiadomość sama w sobie nie jest dobra dla samego Olego, ale pieseczek odszedł starusieńki w objęciach ukochanej Pani po szczęśliwych 8 latach u jej boku co jest pewną pociechą) -
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
kikou replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
ciągle zastanawiam się jak i dlaczego ten biedak stracił dom, to taki miły przytulak.... (to większe szare pod spodem to człowiek ;) ) -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
kikou replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
no w dobrej formie to zbyt wiele powiedziane, Mongunio jest już bardzo stareńkim pieseczkiem, kręgosłupek wygięty, słabiutki. Ale bystra główka jeszcze pracuje. Mongula jak przyjechał 6 lat temu pchał sie pierwszy do każdej psiej utarczki, a teraz każdego pieska omija, bardzo delikatnie stąpa żeby się nie wywrócić ( choć i tak czasem się zdarzy) żeby na kogoś nie wpaść, a mało co widzi, na jedno oczko zupełnie nic. Nóżeńki słabe ale jeszcze noszą chłopaka. -
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
kikou replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
a Hadesik zmaga sie ze swoim krzywym kręgosłupkiem, który często daje mu w kość i musimy sięgać po tablety :( a dzisiaj postanowił posłuchać "mądrości ludowych", że nic tak nie wygrzeje bolących gnatów jak skórka z kota - najlepiej żywego kumpla (odrazu wyjaśniam, że słowo mądrość to ironia z mojej strony jestem oczywiście przeciwna wszelkim takim barbarzyńskim praktykom ) no pozycję można ew. trochę zmienić ;) -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
kikou replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ja, jak zwykle zebrać się nie mogę z tymi zdjęciami... faktycznie Mongunio to już u nas nawet senior wśród seniorów, taki biedniusi pochylony dziadzio ale ma jeszcze , odpukać, przedni apetycik i mimo że nóżki mu się plączą zawsze chociaż próbuje wyjść w stronę drzwi na siusiu -
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
kikou replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
dziadzio Rupiecik ma jeszcze karsivan, bo on bierze tyko 1 tabletke dziennie 3 opakowania są aż na 6 m-cy więc jeszcze troche mniej niż połowa mu została, rzeczywiście pomaga mu, nie ma , póki co dolegliwości ze strony układu oddechowego. Als nasz biedulinek gaśnie, czasem już nie potrafi sam sie podnieść, chudnie, weci podejrzewają go o nowotwór żołądka ale jeszcze ma apetyt, jedzonko przynosi mu wybitnie przyjemność i ulgę ale rokowanie bardzo złe -
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
kikou replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
-
ja bym była bardzo chętna dla moch dziadeczków jeśli jeszcze są
-
dzwoń do Mari, rozmawiałyśmy, ma Equoral i chetnie da dla Kory
-
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
kikou replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
-
super, bardzo dziękuję, z Neris i Bambino rozmawiałam przez telefon, to jeszcze tylko prosze o słówko Anneę4 i Brzośkę
-
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
kikou replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
wszystko dobrze u chłopaka.. trochę dziwnie z tymi imionami dla mnie to on nawet bardziej taki Gapcio niż Misio.... bardzo miły psinek, niezwykle łagodny, mimo ze jest nie lada łakomczuchem, jedzonko kocha ponad wszystko (a może często był głodny biedak), muszę pilnować go jak je żeby mu jakiś mały kolega jedzonka nie odebrał, bo on jest taki łagodny że nawet jak mu 6 kilowy mikrus "napyskuje" to oddaje miskę. Pieseczek chyba nigdy nie był jakoś specjalnie "układany" - szkolony bo nie zna reguł, wspina się łapkami na stół żeby ściągnąć ludzkie jedzonko, kiepsko chodzi na smyczy, nie reaguje na przywołanie (nad tym popracujemy bo tu mamy jeszcze ten problem jego wielu imion ;) to psinek jest zdezorientowany) W każdym razie dzięki tej swojej absolutnej łagodności, (bez problemu daje się dotykać, głaskać, czesać, grzebać w uszkach itp) nadaje się nawet do domu z dziećmi - moze nie maleńkimi bo to duży psinek ale już z przedszkolakami spokojnie, zęby ma strasznie starte jak starzec ale ciałko jeszcze sprawne, główka też pracuje bo nawet podołał zdjąć pokrywkę z pojemnika z karmą, a to nie jest takie oczywiste dla każdego pieska bo trzeba noskiem i łapą wieczko do góry pchać, potrafi też otwierać różne drzwi, pojmuje że trzeba próbować albo pchać albo ciągnąć do siebie, też nie każdy starszy psiak daje sobie radę z takim zadaniem. Jedno co, to trochę natarczywie usiłuje czasem pokrywać kolegów, dobrze że mówicie o kastracji, też myślę że to dobry pomysł, uchroni go przed innymi chorobami, które pojawiają się w dojrzałym wieku (prostata, nowotwory)