bo to jest wyżeł a nie ozdobny piesek! on potrzebuje pracy zajęcia nie tylko fizycznego ale też umysłowego. Potrzebuje szkolania od pierwszego dnia w nowym domu. Oczywiście że to super e go zabrałaś od tamtego faceta. Tyle że jeśli zaniedbasz jego układanie to sama będziesz niedługo chciała oddać, bo stanie nie nieznośny, będzie niszczył wył a na spacerach uciekał. W prypadku wyżłów srednio sparawdza się zwykłe szkolenie w dużych grupach, bo szybko się nudzą i rozpraszają. Polecam już teraz psie pszedszkole żeby psa dobrze zsocjalizować. Zrozum my się Ciebie nie czypieamy tylko próbujemy Cię przekonać żę to jest na prawdę bardzo wymagający pies!