[quote name='maga18']jestem szanujacym sie hodowca i obiektywnie patrze na moje psy i w tym roku bylam w Danii jedynie towarzysko... dlaczego? ano dlatego ze pojechanie na taka wystawe, wydanie 90 euro na zgloszenie jednego psa, kilkaset złoty na hotel i paliwo jakos mnie nie bawi, bo wiem co w domu mam i swoj handling znam (rymuje sie :) ) i poki co Zw.Sw niestety nie wyhodowałam ;) a bycie III czy IV, czy bdb za tą kase mnie nie bawi ;) wole jechac popatrzec i miło spędzić czas a kase wydac na jakąś zagraniczną wystawkę gdzie jest wieksza szansa na CACIB czy championat
tutaj nawet opisów nie dawali wiec tak naprawde to nie wiedzialabym za co moj pies ma taka a nie inną ocene czy lokatę - niemniej do Paryza i na Euro sie wybieram :)[/QUOTE]
No jasne, że fajnie jeżdzić na takie wystawy na których się wygrywa, ale moim zdaniem bycie 3 czy 4 w mocnej światowej stawce to o wiele większe osiągnięcie niż kojene CACIB'y w Polsce gdzie konkurencja jest chwilami (przymajniej w mojej grupie) niewielka.