-
Posts
4951 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rufusowa
-
Witanko cioteczki :loveu: Alicjo modelka zawsze tam stoi jak kołek i czeka na spacer :) jak jej zakładam kaganiec to dodatkowo opuszcza głowę w dół i jest taka bieeeedna :roll: :evil_lol: Maciaszkowa chyba nie kumam o co chodzi z mieszkaniem :evil_lol: na razie mieszkamy u TZ-ta w maciupkiej kawalerce ale jakos się mieścimy :) W związku z tym, że chcemy powiększyć rodzinę, szukamy większego mieszkanka ale na razie nic na choryzoncie nie widać... Z tego co wiem Gusia juz ma kennel :) Agnieszka śliczny kubraczek wybrałaś! :loveu: obawiam się (tfu, tfu), że będzie ciut za krótki no ale moze się mylę ;) a fotki...mam cichą nadzieję, że skoro w weekend ma być słonecznie, to cuś cykniemy tylko musimy razem z TZ-tem iść na spacera :p
-
piękny polarek :) i nie widać na nim sierści ;)
-
aaa Andziu polecam ten kubraczek dla Zgredzia :) jest bardzo ciepły i porządny i duży w obwodzie! Hera mierzy 50-51 cm długości a w klacie 70 cm i na nią "pięcdziesiątka" z tej firmy jest dobra...moze nawet troche przytyć
-
o cholerka...widać Zgredosławowi sie przybrało ździebko :cool3: co do kubraczków od arjuny, to moja mama w zeszłym roku uszyła coś w tym stylu i na guziki...no i Hera biegając po działkach zostawiła na siatce guzik razem z kawałkiem materiału...po czym wytarzała się w kupie :roll: kubraczka nie reanimowaliśmy :shake::evil_lol:
-
hihi było filmik nakręcić i na youtuba :evil_lol: ja tez myslalam, ze on będzie do skrócenia i ze zrobimy go tak na półokrągło ale dzisiaj poszłam z dwiema bestyjami do sklepu i pani jakos założyła ten kubrak ruchliwej Zołsie i okazał się w sam raz! jakież wielkie było moje szczęście :multi: ostatnio byłam juz bardzo sfrustrowana brakiem wyboru kubraków :shake: Swoją drogą ten(Trixie) nie dość, że jest porządniejszy, to jeszcze tańszy od chaby :multi:
-
dawno nas nie było.... ale jakos sie nie martwicie :hmmmm: no w każdym razie mam kilka fot :p opalającej sie księżniczki [img]http://images37.fotosik.pl/251/78315bb29c836192.jpg[/img] dwa potwory [img]http://images36.fotosik.pl/143/a5cc5f8f04e00c2cmed.jpg[/img] i Herosława w nowym kubraczku :loveu: jak widać zachwycona :diabloti: [img]http://images48.fotosik.pl/256/d88609f7a3c164e7med.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/168/71d707678750ab6bmed.jpg[/img] a tu widac gumeczki podtrzymujące kubrak..nie wiem czy sa niezbędne...zobaczymy :) [img]http://images43.fotosik.pl/256/28885e1f254ccea0med.jpg[/img] Gusiu nie martw się :) kubraczek po Variu żyje tylko mama mi go przerabia :) w międzyczasie kupiłam przez internet kubrak firmy chaba :roll: może dla małych piesków są dobre ale nie dla mojej diablicy dzień w dzień latającej po działkach...ortalionik zaraz by poszedł...taki cieniuteńki jest...poza tym długość dobra ale w klacie za mały :shake:
-
37 kg? o kurka..nie powiedziałabym :) po zdjęciach dałabym mu tak ze 31 :razz: mój Rufus waży 26 kg...no moze teraz 27 ;) a mała zołza 20 ale ona jest kurduplem :)
- 78403 replies
-
bullowata Żabka zabrana z Ostatniej Szansy szuka domu!
rufusowa replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
moze przy okazji wizyty na Białobrzeskiej ktoś mógłby cyknąć lepsze fotki Żabce? szczególnie jeśli byłoby słoneczko -
łojej.... chyba chciał o sobie przypomnieć :)
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
rufusowa replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
bardzo dobrze, że się do Acany przekonała :diabloti: a co do weta, to ja myślałam, ze wszystkie bullowate buziaki rozdają :eviltong: z szarpejowatymi to dopiero jest zabawa :roll: -
Uratowana od uśpienia Hera już w nowym domu
rufusowa replied to kasiaNDM's topic in Już w nowym domu
Hera już od dłuższego czasu jest za TM kopiuję posta Kasi z innego forum: "Niestety Helcia w poniedziałek 8.12 została uśpiona [*] Okazało się, że ma guza mózgu ;( Zdarzało się, że bawiła się, cieszyła i nagle pokazywała zęby więc Piotrek zaczął się niepokoic jej zachowaniem i na moją prośbę zrobili badania. Okazało się najgorsze a dziwne napady Hery były coraz częstsze [IMG]http://www.dogomania.pl/./images/smilies/icon_e_sad.gif[/IMG] Piotrek dopiero dziś zadzwonił nadal z załamanym głosem bo to ostatnia rzecz którą chciał zrobic. Nie mogą się z tym pogodzic. Cieszę się, że chociaż ostatnie miesiące były jej dane spędzic w cieple rodzinnym [IMG]http://www.dogomania.pl/./images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/./images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/./images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/./images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] Niech Ci tam będzie dobrze mój Aniołku [*]" -
śliczne macie psiaki żeby jeszcze Bella się odnalazła...
-
u nas też w grudniu było gorzej ale już jest lepiej mam natomiast do oddania bromek potasu jeśli ktoś z Was podaje go psu...dostałam go i nie wiem jak przechowywać i do kiedy jest ważny
-
BLUE zostaje z Mareczkiem i nowa pańcią już na ZAWSZE ;-)))
rufusowa replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
witanko! :) co tam u Was? czy nadal bez ataku? -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
rufusowa replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
mój Rufus jak do nas przybył jako szczenię, to miał tego cholernego świerzbowca...był łysy w dwóch trzecich bo tak go swędziała skóra, że wygryzł sobie sierść ;) smarowalismy go takim śmierdzącym środkiem robionym przez wetów... nie pamiętam nazwy ale był to taki mleczny płyn...dość szybko zadziałał :) aaa ten środek jest trujący...trzeba używać rękawiczek i smarować tylko jedną trzecią ciała psa -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
rufusowa replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Gusia chcesz "Lektora" na bazarek? jak nowa :) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
rufusowa replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
ale śliczna psica! :) jak się ją dopieści to będzie cud mniód :lol: -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
rufusowa replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
jestem razem z Wami! -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
rufusowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no pięknie się dały wyciągnąć na spacer :) i dzięki nim widzimy jak wyglądają wydmy w zimę :-o pozdrowionka dla całej bandy! :p -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
rufusowa replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
łooo potrójne powitanie :oops: ;) Figa figlarna pasuje bardzo :) no i oby wszystko było w całości jak wrocisz ;) a po penisku będą bąki coś czuje :diabloti: aaa no i współczuję tej ruszającej się koopy :tard: -
ale piękne, zmrożone coś! :) super ten tor macie i widzę, że Bazyl dzielnie go forsował...i to nawet biegiem :) u nas zamarznięty kanałek ale cieżko go odsnieżyć....z drugiej strony taki lekko zaśnieżony jest w sam raz dla początkujących łyżwiarzy, czyli dla mnie ;)