[quote name='wiata'][COLOR=Green][B] Natomiast Kacperkowi bardzo gorąco polecamy balsam szostakowskiego. Działa cuda, pięknie przyśpiesza ziarninowanie rany. My o tym specyfiku dowiedzieliśmy się dopiero w grudniu, czy po 2 miesiącach pobytu suni u nas i przyznam, że dopiero od tamtego momentu zaczęło się poprawiać. [/B][/COLOR][/quote]
No pisałam że mam balsam szostakowskiego! Mojemu Bolowi też się pięknie łopatka po tym goiła.A dziura taka była że wszystkie mięśnie było widać. Wiem że ciężko kupić, oficjalnie się już u nas nie sprzedaje. Albo od Rosjan albo przez neta. Mam jeszcze ponad pół butelki. Chętnie pomogę i Kacperkowi przekażę...