Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Czuje że chyba nie dobrze poszło:(
  2. Noi nie wiem czy Beksa ma allegro. Bo Selenga robi to jej powiem. A tak to Beksia na pierwszą!
  3. Znowu na górze!
  4. Także podnoszę. Natanek ma taki piękny bannerek i allegro, no ktoś musi go wreszcie dojrzeć!
  5. Ja zaglądam, bo dowiedziałam się, że Tola ma domek:D
  6. O matko kochana!!!!!!!! Ale super. Niewiasta jestes niewiastyczna!
  7. No i co? Coś wiadomo?????????
  8. Magdyska, dobrze porozwieszam tu koło siebie. A tamten piesek jeszcze szuka domku. Selenga, już Ty nie zdradzaj gdzie mieszkamy;). Magdyska nie musisz wysyłać Selendze, bo mieszkamy w tym samym bloku:).
  9. Nie ma co słodzić tylko dalej wykorzystywać;)
  10. mokotow. w lecznicach i sklepach wywieszalam innego psiaka. to mam nie wieszac?
  11. Nikt Beksi dziś nie odwiedził:(
  12. Czaruś w gore!
  13. Edi, gdzie ten domek dla Ciebie?
  14. Także podnosze, choć tyle.
  15. Dziekujemy i podnosimy ten i tamten wątek
  16. Dzięki Selenga, mam nadzieje, że do tych nikt sie nie czepnie:D
  17. Jak to zerowe? A my????????
  18. No musi, bo Natanek czeka:(
  19. Ale przynajmniej Ewa ma swoje wierne fanki:)
×
×
  • Create New...