Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Ona biedna zabiegana jest i tylu psom tu pomaga, ale chyba musi:(
  2. Juz nie chce o wszystko tej Mulinki prosic, ale zdajsie ze bedzie musiała sie do nich przejsc:(
  3. Podniose Cie kochanie na wieczorek..
  4. Dawno nikt Natanka nie odwiedzał:(
  5. Buźka dla Czarusia na dobranoc, no Czaruś oczaruj kogoś oprócz nas..
  6. To taki żart, bo mowisz ze powoli juz nic nie myslisz.. Oj chyba Psiutka w złym nastroju.. Noi Ecci jak tam z Bafusiem??
  7. Podnosze! To w koncu piesek przebywa w DT czy w schronisku?
  8. Noi co coś wiadomo? Boje sie że maila to oni moga nie sprawdzic, lepiej chyba zadzwonic. Co myslicie?
  9. Ale cudownie, jednak warto pomagać zwierzętom, bo mogą dać tyle radości!:) Przecież gdyby nie Wy on by czatował teraz pod tym skupem gdzie go zostawili..
  10. Podnosze pieseczka, ślicznotek z niego.. Dobrze, że tak dbają o psy w niektórych schroniskach, szkoda, że nie we wszystkich:(
  11. Podnosze ślicznotka!
  12. Dobranoc kochany piesku!
  13. O zmiana tytułu wątku:), śliczny Edi czeka!
  14. To i ja Beksie tez podniose, nie moge byc gorsza od innych ciotek;)
  15. Mam nadzieje, ale i tak kiedyś Bafusia będę chciała odwiedzić, pewnie w wakacje, trza zrobić inspekcje:)
  16. No to napewno zajrze:). No właśnie, żeby mi Bafusia nie skrzywdziła, bo ciotka Olena tam pojedzie i porządek zrobi:D.
  17. A w avatarze to ta Twoja Kanapka, plująca groszkiem?:) A ona nie będzie złośliwa dla innego psa? Zobaczymy jakby tani był hotelik..
  18. A czy piesek da rade przetrwać podróż do Niemiec, bo to przecież jeszcze dalej niz do innego miasta w Polsce..
  19. Oni mowią, że problemem jest to że poźno wracają z pracy, ale mają przecież suczke swoją, to jej to nie przeszkadza? No nie wiem, a może po prostu nie chcą mieć więcej zwierząt i to dla nich problem te spacery z dwoma psami, jedzenie dla nich. Jesli nie będą chcieli zająć się Bafusiem to trzeba będzie może jakieś płatny DT lub hotelik załatwić. Pisałam już Mulince, że jeśli to miało by się stać to się dorzucam do hoteliku.
  20. Nie chce mi sie wierzyć, że Bafuś jest szalony i nie grzeczny. Mysle, że starsza osoba, nie dała by sobie z takim rady, a jednak aż 7 lat był z tym Panem. Napewno "rozszaleje" sie będąc w nowym domku i wiedząc że jest bezpieczny, ale będzie się to pewnie objawiać proszeniem o pogłaskanie, czy wtulaniem się:).
  21. No właśnie ja powiesiłąm w koszulce i chyba sie wyślizgnęła spod taśmy, a kartka by bardziej przetrwała, ale by zmoknęła..
×
×
  • Create New...