Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Selenga a jaka jest cena tego wyroznionego?
  2. No ogólnie chciałam Ci powiedzieć, że średnio się spisałaś, padało i kiepskie zdjęcie, jakiś skrawek, wstyd, wstyd! :evil_lol::evil_lol:
  3. Dziwne jakieś:evil_lol:. Ale dobrze, dobrze, nie narzekamy a chwalimy!
  4. Ewunia, śliczna jesteś! A co to ciotka Zonia jakiegoś klucha do jedzenia Ci dałą:D?
  5. Spisałam pare domków na razie na kartce, są to domki awaryjne i niektóre dobrze poza Warszawą, ale czasem lepiej coś takiego niż nic. Co mam napisać: "potrzebne na pilno DT i pomoc w szukaniu DS dla 2 suń - mamy i córki - obie niewielkie, przed kolano (?), bardzo pilne, bo muszą odejść z lecznicy". Nie wiem czy do kogoś pisałyście już, bo na szybko luknęłam teraz na wątek.
  6. Zawsze lepiej kogoś mieć, fanke z ciepłymi myślami, niż zerowe zainteresowanie na wątku..
  7. Wow, następna fanka, poczułam lekką nutkę zazdrości;)
  8. Popatrze na hotele, w Warszawie są DT, można też popytać.. Zrobić?
  9. Czaruś Twoja fanka daje Ci buziaka na dobranoc!
  10. Pytanie może i dziwne zadam, a może i było już zadane: czy nie można Lori przenieść do innego boksu? Na mazowszu jest jedno ze schronisk, gdzie też w boksach jest jakiś jeden pies atakowany i nic sie z tym nie robi.. I właśnie nie wiem czy wsadzenie do jednego boksu tych wszystkich atakowanych sprawi, że te atakowane znajdą wśród siebie ofiare?
  11. Wiem, która mogłaby pomóc, ale chyba ma teraz duzo roboty bo coś rzadko ją tu na dogo widuje, popytam..
  12. A ja znowu na wieczorek!
  13. Nie wierze, by wszyscy oceniali psy po wyglądzie, bo wiele niezbyt atrakcyjnych znalazło domy..
  14. No ale jak ktoś jest zainteresowany, to czy nie można powiedzieć że pies był okaleczony a jest łagodny? Czy mimo tego nikt go nie chce?
  15. To w związku z tym, podrzucamy wysoko. Ewcia mam nadzieje, że nie boisz sie silnych wiatrów.. jak będą to mam nadzieje, że poczujesz, że przytulam Cię mocno!
  16. Na spacerek wirtualny to Ewcia idzie ze mną, ja chodzę w weekendy:mad:.. ;)
  17. Czasem i ja nie sprawdzam długo, ale przy takiej sytuacji bym sprawdzała. Oby juz nie bylo po prostu za pozno dla Bafusia..
  18. O rany... to rzeczywiscie nie najlepiej. Piesek pilnie szuka domku!
×
×
  • Create New...