Super, coraz tłoczniej, a wiadomo, że w ścisku fajniej jest:diabloti:.
Ja proponuje jeszcze "wrzucic" w klub Dominika, żeby był jakiś ogier reprezentacyjny, noi jak sie sobą znudzimy, by było na co popatrzeć:diabloti:.
Dokładna odpowiedź, powinnas wykładać może na jakimś uniwersytecie i robic testy, a kto będzie najgorszy (oczywiscie bedziesz robic testy tylko facetom:)) my - członki G - go ukaramy:D.