Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Byloby super dowiedziec sie co u Wici...
  2. Stefek ciotki dlugo nie bylo, a tu zadnych pozytywnych wiesci:(
  3. Ewunia mialam nadzieje ze Ty juz dom znalazlas
  4. Jestem, jestem, czekałam tylko na tekst o tym jak sie martwicie... Corka piekna, ladny usmiech, ale zachwycac sie nie bede by nie wzbudzac podejrzen co do orientacji... mialam nadzieje Agatko ze to Ty, bo Ty chyba juz 40 przekroczylas, i chcialam tez tak mlodo wygladac w tym wieku... Ja na dzialce lub dostac sie tu nie moge, bo to dogo jakies zatkane sie porobilo.. pozdrawiam..
  5. Widze ze Ecci nie napisala ze jestem bez kompa na majowce ale przesylam buziaki Bafkowi i Wam kolezanki Bafusiowe :mad:. W kazdym razie jestem i pozdrawiam
  6. No dobra ale my Cie Dorotko gdzies wysyłamy, czy bedziesz chciala z takimi szalonymi laskami siedziec?;)
  7. Bylam na dzialeczce i juz wrocilam. Moja sunia za bardzo nie lubi jezdzic samochodem, chyba caly czas sie boi ze ja wieziemy z powrotem:(.. A jak Bafek z podrozami samochodem?
  8. Aktywna była wczoraj po 23.. wiec chyba wszystko ok.
  9. Trzymamy kciuki!
  10. taki piekny, taki slodki, taki grzeczny... kto pokocha Natanka?
  11. no gdzie, gdzie?:(
  12. Ecci chyba dogląda remontu, przyjdzie na dogo i zacznie krzyczec;)
  13. Bafek, ale Ci dobrze:) Ecci Ty masz balkon czy podworko?
  14. Ale Dorotka chyba wie ze przyjezdzamy??? No w kazdym razie slyszalam, ze tak naprawde ja jej wystarcze;), przykro mi dziewczyny, mimo to, moge sie zgodzic i na Was;)
  15. i jak i jak????
  16. i ponownie........
  17. domku, domku znajdz sie
  18. Jeszcze nie, pracy jeszcze nie szukam, bo nie chce miec zlego nastroju:)..
×
×
  • Create New...