Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Kurcze w czwartek mialo mnie nie byc w Wawie, ale az chce tam jechac. W razie czego Martulinek moglabym jechac z Tobą? Beatka co Ty tu wogole robisz?;) Mialas plawac na Sycyli? Bylam u Lucka, biegunka byla mniejsza ale zawsze. Lucka strasznie meczy:(
  2. Sprobuje tam pojechac w pon lub srode, bo pieluchy na razie są.
  3. A numer Kopernika?
  4. Gdzie ten sklep? Bo moze w poniedzialek bym je odebrala
  5. Beatka, kobitka od ogloszen bedzie w poniedzialek i wtedy odczyta mojego maila, ktorego tworze (nie mialam internetu ostatnio i krazylam miedzy Wawa a dzialka).
  6. A kto jest autorem tej fotki co Lucek lezy w przedsionku przychodni takie ostatnie cudne zdjecie??? Czy ten ludzik moglby mi przeslac je na maila??? Ja bylam dzis u Lucka o 10. 30 do po 12. Lucek bardzo chcial isc na spacer, wrecz piszczal i sie wyrywal. Dosc dlugo spacerowalismy, bo ostatnio cos ze mna nie chce chodzic:(. Potem bylo mycie, bo znowu byla kupka nieciekawa. Wiec umylam Lucka i siedzielismy sobie bez pieluchy - to znaczy Lucek byl bez pieluchy;). Noi ja tez:p. I po godzinie chcialam Luckowi zalozyc pieluche, i polozylam go na niej i byla wielka ... . No ale jesli ma taki problem to nie moze sie przeciez powstrzymywac, widac ze go to męczy:(.
  7. Oj, czemu te psiaki z Palucha nie maja wogole kibicow tutaj:(
  8. Ta sytuacja Lucka mnie załamuje. No bo jak skonczy leczenie i nie znajdzie domku bedzie uspiony... nie wiem jak to zrobic by domek znalazl sie szybko...
  9. Wow, Agata, Kozak jest z tego samego wielkopolskiego schroniska co moja Tusia:crazyeye:. Nawet kiedyś chciałam wziąść (oczywiscie nie mam takich mozliwosci) jeszcze 3 psy z tego schronu, mające cos podobnego do siebie- chyba wielkośc- Kozaka, Atosa i nie pamiętam imienie trzeciego ale nazywali go Roman-erotoman, bo pokrywał nawet sterylizowane suczki:eviltong:. Już wiem - Bolek mia na imie:eviltong:. Atosa już nie ma:-(, niedoczekał... Bafek ja słyszałam że Ty idziesz do domu już w przyszlym tyg.!!!
  10. Miś miał być inny, ale ktoś mnie ubiegł w tym sklepie:(. Jak ja byłam w środe u Lucka o 11 to pupa Lucka była wręcz stratowana, jakby pieluche miał założona dzień wcześniej:(, ale po raz pierwszy jakoś poradziliśmy sobie z kąpaniem. Jutro tez bede okolo 11 i posiedzimy sobie ze 2 godziny.
  11. Mialam byc u Lucka dzis okolo 11 do kolo 13, ale siostrzenica do mnie zaraz przyjedzie bo sie zle czuje i moze przyjade do Lucka tak okolo 13 i posiedze choc z godzinke.
  12. Ale te rozstania są na korzyść, to nie ucieczka zwierzęcia, jego śmierć przedwczesna i nawet ze starosci.
  13. Mysza zaszalałaś!!! Nie, nie chodzi mi o ten wątek Angie, a o cos zupelnie innego. Ja bylam dzis u Lucka i chyba pobilam rekord - 2 godziny. Moze to i malo, ale cale 2 byly dla Lucka, bo zawsze to bylo niecala 1 lub ponad jedna Lucek +Nestor. A dzis normalnie 2 godziny dla Lucka! Az zasnał z nudow;). Zanioslam 3 pieluchy ale takie do prania, jedną rozdarłam i jedną polowka go wymylam a drugą wytarlam bez wkladania Lucka do brodzika - bo nie byl ukupkany. Jedzonko suche sie skonczylo - to Royal? Jade wieczorem na dzialke i troche mi nie po drodze ten Wilanow, wolalabym w poniedzialek. Wiec jak ktos by mogl niech kupi opakowanie, nawet mniejsze i ja tez kupie i dowioze w poniedzialek.
  14. Potrzebne mi są wszelkie informacje o Lucjuszu, zdjecia, jego dane. Musze to wszystko zebrac w "kupe" i wyslac jednej osobie do ogloszen. Moze cos ruszy (powinno).. Czy te osoby moglyby mi wyslac info ze takie cos maja na pw to podam maila.
×
×
  • Create New...