Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Sympatyczni są niektórzy moderatorzy. A oni też pomagają, czy tylko korygują dogo?
  2. Nie denerwuj sie, bo jeszcze zrezygnujesz z wchodzenia na dogo i co my zrobimy...
  3. Juz pytalam, ale zapytam jeszcze raz, jak duza jest powierzchnia tego lasu, czy w pare osob go przetrząsniemy w poszukiwaniu ewentulanych innych psiakow? To kiedy ewentualna akcja?
  4. Nie denerwuj sie DIF, poradzimy sobie na tym wątku
  5. No miejmy, nadzieje, że chociaz Kajtokowi sie uda.
  6. Mam pytanie, bo tych okolic nie znam, czy to las, czy lasek? W 5 osob, da sie go obejsc i przeszukac? Moze i by spala ze szczeniakami, a moze czekala na jedzenie, a je gdzies ukryla... nie wiem juz... no wlasnie boje sie ze ugryzie, a przeciez nie szczepiona, dlatego golymi ręcami bedzie trudno.
  7. Dziewczyny jestescie przekonane ze szczeniakow nie ma? Ja pamietam jak 100 lat temu, na swojej wsi rzucilam kawalek chleba takiej malej suni i ona go zostawiala w tym miejscu, potem wracala i jak poszlam za nia okazalo sie ze niesie szczeniakow. Chce sie tylko upewnic, zeby dla niej ta lapanka nie byla tragedia:(. Ja zdecydujecie sie w pare osob ja lapac to prosze o info, moze bede mogla pomoc jak bede w Wawie.
  8. Jedna osoba ma wkleic watek suni na naszej klasie - tam jest naprawde duze zainteresowanie. kiedy mija ten tydzien dla bokserki???
  9. Jak trzeba bedzie pomoc finansowo dorzuce "grosik".
  10. Jak daleko jest Halinow od Warszawy? Bedziecie ją lapac w przyszlym tygodniu?
  11. Czasem schronisko w takich przypadkach jest lepsze...
  12. Z tego co wiem Cekinka pieski z mojego podpisu, czyli koledzy Ewy z boksu, nie mają ogłoszeń i są tylko "hopane", jak widzsz malo nas, a na niektotych wątkach to 1 lub 2 osoby:(
  13. Poobcianać co można takim ludziom, albo powsadzać do wiezienia - niech sie schylają po mydło przy innych wieźniach!!!
  14. Psy z Krzyczek mają Kamila u Ciebie powodzenie, wiec moze i amstafką ktoś sie zainteresuje
  15. No nareszcie, Magda wziela sie za podnoszenie Ewy;)
  16. Dziewczyny ja tak mysle, czy dawac mu gotowane. Bo obawiam sie ze pod każdą postacią takie jedzenie powoduje rozwolnienie:(. Ale to nie wiem, zdecydujcie. Bylam dzis u Lucka po 12. Poszlismy na spacer ze niewygodnym przescieradlem:/ i byla normalna kupka;). Tym razem kolo Pani ktora siedziala na lawce - oj Lucek, zlosniku!:p
×
×
  • Create New...