Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Aha, Abrakadabra ma karme dla Lucka, taki worek, musze sie z nią umowic i odebrać, bo Luckowi juz sie prawie konczy, moze starczy na dzien, dwa. Nestora tez szkoda, ale szczeniaczki miały by na czym miękkim spac, bo wczoraj wlozylam im jaśka Lucka i jeden sie caly na nią wepchnął i taka kuleczka sie z niego zrobiła, wiec drugiemu przynioslam kwadratowe coś w rodzaju dywanika, ale to nie miękko.
  2. Jak ja byłam wieczorem wczoraj to klatka była czysta, wody miały, jedzonko nasypałam to wolały wygrzebywać łapkami jedzonko od brązowego;), ale ręcznik mokry. Wybacz Marta, ale wsadziłam Twoj jasiek do ich klatki i większa Łatka od razu zwinęła sie w kuleczkę i połozyla główke i tak cała sie na nim zmiescila. Wrocilam do samochodu i przynioslam taki kwadratowy dywanik, nie jest zbyt miekka, ale zawsze coś. Miłka juz chce sie przytulać! Liże po rękach, szkoda ze obie nie są takie same, bo tamta jest taka przestraszona.
  3. A mnie Lucek się śnił dzisiaj, raz wcześniej też, ale tamten sen nie był najlepszy. A dzisiaj śniło mi się, że byłam u Lucka z Mamą (która go nigdy nie poznała) i byłyśmy w poczekalni i ktoś Lucka postawił na nogi bez wózka i Lucek zrobił pare kroków sam, nie wiem co było dalej, bo ja pamiętam tylko strzępy moich snów:p, ale gdyby Lucek miał ok ten kręgosłup już by chodził, bo znacznie lepiej sie sprawują te jego łapy. Wieczorkiem byliśmy na spacerku, całkiem długim, w stronę cmentarza i na drugą stronę, coś Lucka ciągnie w te donice wielkie co tam stoją. Ja bym się Martulinek nie cieszyła tak, on podrywa i tego brązowego u siebie w pokoju, trochę mnie to niepokoi:eviltong:. Ale rzeczywiście, jak ma koło siebie psa którego lubi i który chce sie z nim bawić i go nie gryzie, to płeć obojętna. Beata ma dzis sprawdzić czy jest mis u Nestora - nie odpuszcze!
  4. No to sie ciesze!
  5. Nikt dzisiaj u Lucka na wątku nie był:-(.
  6. Robi tylko dlaczego Ty nie jestes na slubie? Nestorek super, choć silny, noi musimy jeszcze to drzewo zakopać z powrotem które wykopał prawie;)
  7. 2 komputery i takie tv, a na wakacje ze mna żałowała:angryy:!
  8. Falbi czeka na domek!!!
  9. Ale super to mieszkanko macie!!! A Bafek jakiś grubaśny!
  10. Wow, jestem w tym samym czasie co Marta na dogo:multi:. Jutro jestem u Lucka około 8, wieczorem i postaram sie w niedziele wieczorem.
  11. To co było u szczeniaków dzisiaj w klatce to słów brak, aż kot zwymiotował... Tak zakupkane, zasikane, boje sie ze lekarze mają juz dosyc i nie sprzątają, a juz wczoraj miały ładnie, więc myślałam że koniec z tą biegunką, a tutaj taka "miła" niespodzianka. Koty też miały niespodzianki, a jak już napisałam jeden to odpowiednio skomentował. Najgorsze, że u nas papieru brak, ich papieru brak, kosza na śmieci brak, prysznic sie zaklinował, wiec nie mogłam spłukać. Jesteśmy z Beatką umowione na rano, w takim razie zobacze, moze bede po 7 u Lucka to jeszcze wyjde z nim, a jak wrocimy ze szczeniakami to dopiero wtedy go wysmaruje. One mało co szczekają bardziej tymi nóżynami przeplatają żeby sie przywitać i stąd hałas, a jak są wypuszczone są grzeczne. Co to za nowy pies?
  12. Lucuś dzisiaj był grzeczniutki, ładnie się załatwił na spacerku, niestety musiałam go "olać" bo szczeniaki miał taki bajzel, że szkoda gadać i musiałam sie nimi zająć:shake:
  13. Tak przesłałyśmy.
  14. Ciąg dalszy: Masz buziaka koleżanko! Taka laska z Ciebie, że będę Cię pilnował!
  15. Zdjęcia Lucusia z Wilanowa;). Jesienny Lucuś w liściach, z każdej strony pięknie się prezentuje;).
  16. Wiem, wieczne skargi spowodują że przyjade do Lucka i wroce ze szczeniorkami pod most:shake:. Mam nadzieje, ze ta jedna wreszcie pojdzie do domu to tą drugą mozna gdzies podrzucic do kogos;), moze do Gameboy.
  17. Napisałaś, że masz tyle roboty, że już nie wiesz jak się nazywasz, wiec Ci przypomniałam;), faktycznie zabiegana jesteś:evil_lol:.
×
×
  • Create New...