Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. Nie martwcie się :) Potrafię być przekonująca. Najprościej byłoby podac pani telefon do lecznicy żeby sprawdziła czy taki pies jest umówiony na badania, dlatego pytałam w jakiej lecznicy przyjmuje dr Janicki :)
  2. To nie allegro się zainteresowało, to prywatna osoba, która znalazła aukcję i zadała mi kilka pytań. Staram się ją uspokoić, bo sama czasem mam wątpliwości a w tej aukcji nie ma podanego konta fundacji co może budzić nieufność. Tylko, że mam trochę za mało informacji :)
  3. Dostałam mało sympatycznego maila z allegro i mam prośbę o namiary "kontrolne" w sprawie Nexta - telefon do hoteliku, w jakiej lecznicy będzie konsultowany, kontakt do osoby, która się nim opiekuje. Może być na PW. Ale to ważne, bo ewentualne oskarżenie o oszustwo może zablokować nie tylko tę aukcję.
  4. [quote name='balbna R']Dostaliśmy leki na serduszko Enarenal 1/2 (1 raz dziennie) i Furosemid ( 2razy p)o 1/4.[/QUOTE] Cioteczko a jaki to dokładnie ma być Enarenal, bo one są w różnych dawkach - na pewno są po 10 i 20 mg, ale nie wiem czy to wszystkie możliwości. Żeby za mocnego nie dostał.
  5. Kupujący zadeklarowali chęć kupienia 94 cegiełek Na moje konto przez "Płacę z allegro" zostało zapłacone za 51 cegiełek W sumie do mnie wpłynęło z aukcji Coco 264 zł 3 osoby zapłaciły za zdjęcia papierowe (dopłata 3 zł) -> razem odliczam od wpłat 9 zł wystawienie aukcji kosztowało 22,35 zł prowizja allegro wyniosła 18,80 zł czyli: 264 - 9 - 22,35 - 18,80 = 213,85 zł Gdzie mam przelać te pieniądze? :smile:
  6. Przelałam wszystkie pieniądze zgodnie z rozliczeniem :) [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/jogi/przelew_jogi_wet.pdf[/URL] [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/jogi/przelew_jogi_fundacja.pdf[/URL]
  7. [quote name='zuziaM']Wczoraj wyslalam zdjecia Binga do pani z Wroclawia. [/QUOTE] Nie wiem skąd ta pani wie o Bingusiu, ale na allegro jest obserwator
  8. Allegro cegiełkowe Nexta: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1477953757[/URL] wyróżnione maksymalnie - za całe 20,15 zł
  9. [B]Rozliczenie allegro (całości) [/B] [INDENT] Kupujący zadeklarowali chęć kupienia [B]73 cegiełek[/B] Na moje konto przez "Płacę z allegro" zostało zapłacone za [B]48[/B][B] cegiełek[/B] W sumie do mnie wpłynęło z aukcji Jogiego [B]260 zł[/B] 7 osób zapłaciło za zdjęcia papierowe (dopłata 3 zł), w tym jedna zapłaciła za polecony 4 zł -> razem [B]odliczam od wplat 22 zł[/B] wystawienie aukcji kosztowało [B]22,35 zł[/B] prowizja allegro wyniosła [B]14,40 zł[/B] czyli: [SIZE=3][B]260 - 22 - 22,35 - 14,40 = 201,25 zł[/B][/SIZE] [B]przelałam na konto Jagny78 [COLOR=red]110 zł[/COLOR][/B] -> [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/jogi/przelew_jogi.pdf[/URL] [COLOR=red][B]do przelania zostało 91, 25 zł[/B][/COLOR] [B] Jagna78 podała mi numer konta weta u którego Jogi ma dług, więc tam mam przelać 60 zł. Gdzie mam przelać pozostałe 31,25 zł? :)[/B] [/INDENT]
  10. Jagna, pytałaś mnie o adres tej Pani ze Śląska - nie mam jej adresu, nie kupowała cegiełek, więc mam tylko to co wam przekazałam - mail i telefon
  11. Allegro jest juz przygotowane, ale mam pytanie - czy jest jakieś konto na które mogłyby iść wpłaty z allegro, czy mają wpłaty iść na moje i potem ja się rozliczę z całości?
  12. [B]Dziewczyny skontaktujcie się z p. Barbarą koniecznie - pani jest na prawdę zdeterminowana :)[/B] Napiszę jej o operacji Jogiego w czwartek [quote]byliśmy u weta żeby mieć aktualne badania....oczywiście na kreche :smile:[/quote] podliczę dzisiaj allegro i coś Ci pewnie przeleję
  13. AGA, dziękuję - w najśmielszych marzeniach nie spodziewałam się takiego materiału, toż z tych zdjęć można opowiadanie zrobić a nie tylko marne ogłoszenie na allegro :)
  14. to ja bym poprosiła o trochę zdjęć :) bo poza tymi ostatnimi to wszystkie chyba wygasły rzeczywiście
  15. Przygotowuję dla Nexta allegro cegiełkowe i mam problem "marketingowy" :( Jak wiadomo ludzie są wrażliwi na nieszczęścia. Teoretycznie Next się mieści w tej "kategorii". Problem w tym, że tego nie widać - zdjęć jest mało, na żadnym nie widać jego problemów z łapami, że o innych problemach nie wspomnę, bo tego nie ma jak pewnie pokazać. Jest jakaś możliwość pokazania, że on źle chodzi? jakiś filmik czy "krzywe" zdjęcie? Albo chociaż zdjęcie smutnego psa :) Dysplazja nie jest "medialnym" schorzeniem ani Next słodkim yorkiem niestety i obawiam się, że efekty aukcji mogą być mizerne. Spróbuję, ale chętnie bym podmieniła szybko zdjęcia.
  16. Oczywiście dziewczyny, że gdyby Kuba nie chciał walczyć o życie, to decyzja p. weterynarz nic by nie dała. Ale... Myślę, że bardzo często jest tak, że decyzja o eutanazji podejmowana jest zanim wogóle ktoś sprawdzi czy pies chce żyć, często jest też tak, że zwierzak jest usypiany mimo, że chce żyć. Tak na prawdę to przecież ludzie o tym decydują. Ile osób daje tak poszkodowanemu psu szansę pokazania czy chce żyć? Odpisałam tak: "[FONT=arial][I]Kiedy do lekarza trafia straszliwie poparzony człowiek, nikt się nie zastanawia jak bardzo on cierpi, tylko się go leczy za wszelką cenę. Kiedy do lekarza trafia poparzony zwierzak zabijamy go, twierdząc, że to lepsze niż pozwolić mu cierpieć. Skoro takie wyjście jest lepsze i bardziej humanitarne, dlaczego nie stosujemy go też w stosunku do ludzi? Zarówno człowiek jak i inne zwierzęta, to istoty czujące, więc skąd tak różne podejście do ich cierpienia? Zresztą - kiedy teraz się patrzy na Kubę radośnie machającego ogonem, brykającego na spacerze i tulącego się do opiekunów, to nikt już nie ma wątpliwości, że decyzja była słuszna :) A że był to ogromny wysiłek finansowy? No cóż - to są tylko pieniądze. Najważniejszych rzeczy w życiu nie da się za nie kupić :)[/I]"[/FONT]
  17. Dostałam dzisiaj maila z allegro: [I]"Witam,tylko taka myśl nasuwa mi się.... Szkoda że pani doktor nie odważyła się na eutanazję i pozwoliła mu cierpieć!!!Co to za lekarz?" [/I]A potem przejrzałam wszystkie aukcje i wyszło mi, że realnie coś kupiło 1 452 osoby a na aukcje Kubusia zajrzało w sumie 75 674 osoby i przyszedł tylko 1, słownie jeden taki mail :)
  18. zamknę dzisiaj aukcję Jogiego z pieniędzy które wpłynęły wczoraj zapłacę prowizję allegro, a resztę mam przelać na konto fundacji czy decydujecie inaczej?
  19. [quote name='Jagna78']Jogi w poniedziałek jedzie do dr Galantego :) [/QUOTE] Chyba powinnam zamknąć allegro...
  20. mogę dorzucić medal z JP II, o taki: [URL]http://dogo.egonet.pl/bazarki/medal.jpg[/URL]
  21. [quote name='obraczus87']Chmmm myslalam ze chociaz sie ucieszycie, ze Bunio ma szanse na Ds.....[/QUOTE] Ucieszymy się jak napiszesz, że jest OK, że zostaje :)
  22. [quote name='fanta33'] oczywiście zaproszenia do aukcji u Selengi WALENTYNKOWO KUBUSIOWO również zapraszamy Was na allegro;D[/QUOTE] Składam reklamację - brakuje jednej aukcji :) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1462638584[/URL]
  23. Czytam wątek od początku i oczywiście jak wszyscy jestem zdołowana maksymalnie... Jeśli tylko jest potrzebne allegro cegiełkowe, to jestem do dyspozycji. Nie wiem tylko czy to jeszcze jest aktualne jeśli Lucky ma już swój nowy dom :)
  24. Chyba już mozna rozliczyć - co prawda jeszcze 6 osób nie zapłaciło za "kupione" cegiełki, ale przypomniałam się kilka dni temu i dalej nie ma wpłat, więc podejrzewam, ze już nie będzie. Jakby wpłynęły jednak jeszcze, to przeleję oczywiście. Kupienie cegiełek zadeklarowało 64 osoby (200 cegiełek) Realnie zapłaciło 58 osób za 185 cegiełek Na moje konto wpłynęło łącznie z tej aukcji [B]949 zł[/B] 12 osób kupiło cegiełki w wersji papierowej (dopłata 2 zł) więc [B]odliczam 24 z[/B]ł prowizja allegro wyniosła [B]40 zł[/B] czyli [SIZE=3][B] 949 - 24 - 40 = 885 zł[/B][/SIZE] 28.01 przelałam na konto niki 416 zł więc do rozliczenia zostało [COLOR=red][B]469 zł[/B][/COLOR] co też zostało właśnie przed chwilą przelane na konto niki :) --> [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/rafi/przelew2_rafi.pdf[/URL]
  25. Do tej pory na aukcji kupujący zadeklarowali chęć kupienia [B]48 cegiełek[/B] Na moje konto przez "Płacę z allegro" zostało zapłacone za [B]27 cegiełek[/B] W sumie do mnie wpłynęło z aukcji Jogiego [B]143 zł[/B] 3 osoby zapłaciły za zdjęcia papierowe (dopłata 3 zł), w tym jedna zapłaciła za polecony 4 zł -> razem [B]odliczam od wplat 10 zł[/B] wystawienie aukcji kosztowało [B]22,35 zł[/B] czyli: [SIZE=3][B]143 - 10 - 22,35 = 110,65 zł[/B][/SIZE] [B]przelałam na konto Jagny78 [COLOR=red]110 zł[/COLOR][/B] -> [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/jogi/przelew_jogi.pdf[/URL] Pozwolicie, że te 65 groszy co zostało rozliczę przy przelewie z następnymi wpłatami i przy rozliczaniu prowizji allegro :) Wpłaty za pozostałe 21 cegiełek powinny wpłynąć na konto fundacji
×
×
  • Create New...