-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
dawno nie zaglądałam, ale jesli coś trzeba ogłosić albo zrobic ogłoszenia czy coś to mogę zrobić, jeszcze dzisiaj
-
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Selenga replied to annama's topic in Już w nowym domu
ups, to bardzo niebezpieczna awaria... -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Selenga replied to annama's topic in Już w nowym domu
przecież sama je zrobiłaś :razz: ja je tylko wrzuciłam do siebie na serwer -
GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)
Selenga replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
dla wszystkich kochanych ciotek, które trzymały kciuki za Gizmusia malutki prezencik: [URL]http://cache.valleywag.com/assets/resources/screenclean.swf[/URL] -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Selenga replied to annama's topic in Już w nowym domu
Może ktos pomoże w rozplakatowaniu informacji o suniach? Linki do plakaciku: 1. wersja doc (Word) [URL]http://www.egonet.pl/dogo/dwie_sunie.doc[/URL] 2. wersja doc spakowana (zip) [URL]http://www.egonet.pl/dogo/dwie_sunie.zip[/URL] 3. wersja pdf [URL]http://www.egonet.pl/dogo/dwie_sunie.pdf[/URL] 4. wersja pdf spakowana (zip) [URL]http://www.egonet.pl/dwie_sunie_pdf.zip[/URL] -
Stasiu, przypominamy się
-
GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)
Selenga replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dorotikus']Potrzebny banerek dla Saby.[/quote] banerek zrobię dzisiaj może jakąś aukcją cegiełkową też, jak myślicie? ale rzeczywiście przenieśmy się na wątek Saby -
GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)
Selenga replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
no właśnie miałam napisać, że założyłam jej wątek :) -
Saba ma około 5 lat, od 2,5 jest w schronisku w Piotrkowie Trybunalskim. Trafiła do schroniska bo jakieś sk....syny wyzuciły ją z samochodu. Ma około 50-60 cm "wzrostu" i piękną czekoladową sierść. Jest bardzo łagodna, spokojna i naprawdę dostojna. Na chore oko dostaje antybiotyki i krople, na trochę się poprawia, później znowu pogorszenie czyli stan ogólnie się pogarsza. Dlatego konieczna jest szybka wizyta u okulisty czyli trzeba zebrać siły i kasę, zabrać Sabę do dr Garncarza. Niemiecka Fundacja Hunde Hilfe Polen zaoferowala pomoc w leczeniu Saby, musimy sie dowiedzieć o koszty leczenia i ewentualnej operacji a oni pokryją koszy (jeżeli nie całość to przynajmniej część). I jeszcze banerki Saby
-
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Selenga replied to annama's topic in Już w nowym domu
do góry pysie, do góry -
już nie ślepa, szkielecik Kiki dochodzi do siebie w nowym domku!!!!
Selenga replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']nie moge pojac jak mozna kupowac psa ,ktory trzymany jest w klatkych:angryy:[/quote] to lepiej było go w tej klatce zostawić????? -
Mała stara i kudłata - Nana. Przekroczyła TM [*] ;(
Selenga replied to Herspri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja z kolei nie bardzo mogę psa na smyczy prowadzić... A może ona jest głucha? Moja starowinka też ostatnio nie reaguje na wołanie ale wyraźnie źle słyszy, prawie wcale. Tylko, że ona doskonale zna teren i nie musi chodzić na smyczy chociaż jeszcze jest znacznie szybsza ode mnie. -
Mała stara i kudłata - Nana. Przekroczyła TM [*] ;(
Selenga replied to Herspri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny, czy ona umie chodzic BEZ smyczy? chodzi mi o to czy się pilnuje? -
lovefigaro szuka malutkiej towarzyszki dla swojego yorka, podesłałam Bułeczkę, ale za mało o niej wiem, może ktos kto ją lepiej zna skontaktuje się z lovefigaro? nasza wymiana wiadomości tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105353[/URL]
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Selenga replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Poza tym ja jestem niepełnosprawna, chodze o kulach. I jak one się nie dogadają to ja sobie z nimi nie dam rady. A niby jak mam je odseparować od siebie w małym mieszkaniu w bloku? Poza tym na spacery wychodziłyby razem. A jeszcze jeśli Lusia jest wesołym żywiołowym psem to już wogóle porażka będzie... Zamęczy moją staruszkę, a obie zamęczą mnie... Dlatego jej nie biorę sama tylko szukam wśród znajomych. -
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
Selenga replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Belluniu przeciez nie mozesz po operacji trafić spowrotem do pustostanu... -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Selenga replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']:) może najlepsza szkoła czystości by to nie była, ale za to ciepło, miło i bezpiecznie.[/quote] Wiem i dlatego chciałam ją wziąć. Problem podstawowy jest z moją staruszką - przez 13 lat miała mnie na wyłączność i to dosłownie. Obawiam się, że w jej wieku poważna zmiana tego stanu rzeczy i jeszcze towarzystwo młodego, wesołego psa może się źle skończyć. A ona swoje czarne dni też przeżyła zanim trafiła do mnie, jest starutka i schorowana i bardzo bym chciała żeby była szczęśliwa do końca -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Selenga replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Jak się ci moi znajomi nie zdecydowali żeby ją wziąć chociaż na tymczas, to myslałam żeby ją wziąć chociaż na DT, ale to nie jest dobry pomysł chyba bo u mnie to ona by się raczej "zdemoralizowała" - moja starowinka z chorymi nerkami posikuje w domu więc trudno byłoby przekonać Lusię, że tego nie wolno robić.. -
już nie ślepa, szkielecik Kiki dochodzi do siebie w nowym domku!!!!
Selenga replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='lovefigaro']Lusia jest troszkę za duza..Tofi waży 1,5 kg, dla niego nawet pies jego rasy jest czasem za duzy. Tofi jest bardzo samotny, dlatego postanowiłam poszukać mu koleżankę.. Warunkiem jest jednak waga, tzn jej wielkość.. Nie może być duzo wieksza od Tofisia, bo go zdominuje, a wtedy nici z ich przyjaźni.. Juz próbowałam z większymi psiakami, ale nic z tego.. Dziewczyny, jesli macie informacje o jakims maleństwie do 3kg, to prosze dajcie mi znac.. to moj tel na wszelki wypadek 0505 838 749 z gory dziekuje i pozdrawiam[/quote] To może Bułeczka? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75246[/URL] -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
Selenga replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
czy Rysiek ma aktualne allegro? -
GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)
Selenga replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
Dorota, czy założyłaś sabie wątek? Pytam bo nie mogą znaleźć w tej powodzi nieszczęść :) Jeśli nie, to podeślij informacje o niej to ja założę.