Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. dawno nie zaglądałam, ale jesli coś trzeba ogłosić albo zrobic ogłoszenia czy coś to mogę zrobić, jeszcze dzisiaj
  2. ups, to bardzo niebezpieczna awaria...
  3. przecież sama je zrobiłaś :razz: ja je tylko wrzuciłam do siebie na serwer
  4. dla wszystkich kochanych ciotek, które trzymały kciuki za Gizmusia malutki prezencik: [URL]http://cache.valleywag.com/assets/resources/screenclean.swf[/URL]
  5. Może ktos pomoże w rozplakatowaniu informacji o suniach? Linki do plakaciku: 1. wersja doc (Word) [URL]http://www.egonet.pl/dogo/dwie_sunie.doc[/URL] 2. wersja doc spakowana (zip) [URL]http://www.egonet.pl/dogo/dwie_sunie.zip[/URL] 3. wersja pdf [URL]http://www.egonet.pl/dogo/dwie_sunie.pdf[/URL] 4. wersja pdf spakowana (zip) [URL]http://www.egonet.pl/dwie_sunie_pdf.zip[/URL]
  6. oj, Figa trzeba coś z toba zrobić żebyś znalazła domek...
  7. Stasiu, przypominamy się
  8. Saba jest zapisana na wizytę w lecznicy dr. Garncarza na 29.02
  9. [quote name='dorotikus']Potrzebny banerek dla Saby.[/quote] banerek zrobię dzisiaj może jakąś aukcją cegiełkową też, jak myślicie? ale rzeczywiście przenieśmy się na wątek Saby
  10. no właśnie miałam napisać, że założyłam jej wątek :)
  11. Saba ma około 5 lat, od 2,5 jest w schronisku w Piotrkowie Trybunalskim. Trafiła do schroniska bo jakieś sk....syny wyzuciły ją z samochodu. Ma około 50-60 cm "wzrostu" i piękną czekoladową sierść. Jest bardzo łagodna, spokojna i naprawdę dostojna. Na chore oko dostaje antybiotyki i krople, na trochę się poprawia, później znowu pogorszenie czyli stan ogólnie się pogarsza. Dlatego konieczna jest szybka wizyta u okulisty czyli trzeba zebrać siły i kasę, zabrać Sabę do dr Garncarza. Niemiecka Fundacja Hunde Hilfe Polen zaoferowala pomoc w leczeniu Saby, musimy sie dowiedzieć o koszty leczenia i ewentualnej operacji a oni pokryją koszy (jeżeli nie całość to przynajmniej część). I jeszcze banerki Saby
  12. do góry pysie, do góry
  13. [quote name='xxxx52']nie moge pojac jak mozna kupowac psa ,ktory trzymany jest w klatkych:angryy:[/quote] to lepiej było go w tej klatce zostawić?????
  14. Ja z kolei nie bardzo mogę psa na smyczy prowadzić... A może ona jest głucha? Moja starowinka też ostatnio nie reaguje na wołanie ale wyraźnie źle słyszy, prawie wcale. Tylko, że ona doskonale zna teren i nie musi chodzić na smyczy chociaż jeszcze jest znacznie szybsza ode mnie.
  15. dziewczyny, czy ona umie chodzic BEZ smyczy? chodzi mi o to czy się pilnuje?
  16. lovefigaro szuka malutkiej towarzyszki dla swojego yorka, podesłałam Bułeczkę, ale za mało o niej wiem, może ktos kto ją lepiej zna skontaktuje się z lovefigaro? nasza wymiana wiadomości tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105353[/URL]
  17. Poza tym ja jestem niepełnosprawna, chodze o kulach. I jak one się nie dogadają to ja sobie z nimi nie dam rady. A niby jak mam je odseparować od siebie w małym mieszkaniu w bloku? Poza tym na spacery wychodziłyby razem. A jeszcze jeśli Lusia jest wesołym żywiołowym psem to już wogóle porażka będzie... Zamęczy moją staruszkę, a obie zamęczą mnie... Dlatego jej nie biorę sama tylko szukam wśród znajomych.
  18. Belluniu przeciez nie mozesz po operacji trafić spowrotem do pustostanu...
  19. [quote name='fizia']:) może najlepsza szkoła czystości by to nie była, ale za to ciepło, miło i bezpiecznie.[/quote] Wiem i dlatego chciałam ją wziąć. Problem podstawowy jest z moją staruszką - przez 13 lat miała mnie na wyłączność i to dosłownie. Obawiam się, że w jej wieku poważna zmiana tego stanu rzeczy i jeszcze towarzystwo młodego, wesołego psa może się źle skończyć. A ona swoje czarne dni też przeżyła zanim trafiła do mnie, jest starutka i schorowana i bardzo bym chciała żeby była szczęśliwa do końca
  20. Jak się ci moi znajomi nie zdecydowali żeby ją wziąć chociaż na tymczas, to myslałam żeby ją wziąć chociaż na DT, ale to nie jest dobry pomysł chyba bo u mnie to ona by się raczej "zdemoralizowała" - moja starowinka z chorymi nerkami posikuje w domu więc trudno byłoby przekonać Lusię, że tego nie wolno robić..
  21. [quote name='lovefigaro']Lusia jest troszkę za duza..Tofi waży 1,5 kg, dla niego nawet pies jego rasy jest czasem za duzy. Tofi jest bardzo samotny, dlatego postanowiłam poszukać mu koleżankę.. Warunkiem jest jednak waga, tzn jej wielkość.. Nie może być duzo wieksza od Tofisia, bo go zdominuje, a wtedy nici z ich przyjaźni.. Juz próbowałam z większymi psiakami, ale nic z tego.. Dziewczyny, jesli macie informacje o jakims maleństwie do 3kg, to prosze dajcie mi znac.. to moj tel na wszelki wypadek 0505 838 749 z gory dziekuje i pozdrawiam[/quote] To może Bułeczka? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75246[/URL]
  22. zrobił mu juz ktoś allegro? jesli nie, to ja mogę zrobić dzisiaj
  23. czy Rysiek ma aktualne allegro?
  24. Dorota, czy założyłaś sabie wątek? Pytam bo nie mogą znaleźć w tej powodzi nieszczęść :) Jeśli nie, to podeślij informacje o niej to ja założę.
×
×
  • Create New...