Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. odpisałam na tego maila z pytaniem o Kapselka i zobaczymy co z tego wyniknie
  2. a gdzie to panienki tak spadają? na wgóre wracamy, to na prwdę ważne jak wszystko na tym forum zresztą...
  3. Treść wiadomości: "Czy ten pies jest odrobaczony i jest zdrowy? I naprawdę nie gryzie i jest łagodny i nadaje się do mieszkania ?" Nic nie odpisałam, wysłałam to pytanie do truskawy144 Ja przecież Kapselka na oczy nie widziałam, napisac moge tylko to co wyczytam na dogo, a lepiej żeby informacji udzielał ktoś kto zna psa osobiście Jeśli dostane od truskawy144 odpowiedź to ją wyślę pytającemu, ale podałam jej maila pytacza więc może sama odpisze.
  4. Nie cieszcie się specjalnie, ale dostałam pytanie z allegro o Natana. Ta sama osoba pyta tez o Kapselka z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68556[/URL]
  5. Nie cieszcie się specjalnie, ale dostałam pytanie z allegro na temat Kapselka. Ta sama osoba pyta też o Natana z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9564339[/URL]
  6. [quote name='mulinka']Selenga dziękuję za piękny bannerek i przepraszam, że nie zauważyłam, że to Twoje dzieło :oops:[/quote] nie ma za co :) ------------ [quote]ruru, myślę, że te panie sie nie zgodzą na wyjazd Belli do Niemiec[/quote] ważniejsze jest dobro suni czy widzimisię pań????? ja wiem, że one się nią opiekowały, ale skoro nie sa w stanie zapewnić jej domu, to jakie mają prawo do decydowania gdzie ona pojedzie?
  7. ta osoba, która obserwowałaLori na allegro, zrezygnowała :(
  8. gdzieś na dogo czytałam rady behiawiorysty jak oswoić takiego bardzo bojącego psa... poskutkowały... postaram się wieczorem poszukać i podam ten wątek...
  9. 1010 wejść na allegro... czy to możliwe żeby NIKT sie w niej nie zakochał????????
  10. na aukcji allegro pojawił się dzisiaj u Kapselka obserwator ja wiem, że to może nic nie znaczyć, ale... trzymajcie mocno kciuki
  11. na aukcje Bułeczki weszło prawie 900 osób - ja nie wiem jak to możliwe, że nikt się nie zdecydował
  12. dzisiaj Natana obejrzało 17 osób - razem 57 wejść
  13. Zdjęcia będą. Ale Dorocie pies zachorował, ma zapalenie dróg oddechowych i bardzo mu źle jest, więc Dorota nim się zajmuje, nie bardzo ma głowę i czas na cokolwiek innego. Przekazała tylko to co i ja wam przekazuję. Gizmo jest w domu stałym, nie w schronisku. Tyle, że w tym domu też psów jest sporo bo największe bidy wyciągniete ze schronisk i leczone przez tę firmę zostają u właścicieli. Ale warunki są domowe. W każdym razie pocieszające jest to, że to tamta strona odzywa się do Doroty a nie Dorota musi wszystko wyciagać od nich.
  14. Mamy widomości o Gizmo: Gizmo zaklimatyzował się bez problemu, biega sobie po domu i ogrodzie z resztą stadka Opiekunów zaniepokoiło to, że Gizmo bardzo dużo śpi Gizmo został przebadany i : 1. oczka nie da się uratować, za tydzień Gizmo bedzie miał operację oczyszczenie oczodołów i zaszycie 2. stwierdzono, że troche niedosłyszy 3. jest starszy niż się wydawało, ma ok. 8 lat 4. poza tym jest zdrowy
  15. Sunia przyjeżdża 29.02 na konsultacje do dr Garncarza do Warszawy, a co będzie potem to zobaczymy - zależy co powie lekarz Dorota ma się zorientować ile będzie kosztował transprt. Właśnie przed chwilą dzwoniła i przyjedzie z nią prawdopodobnie jeszcze szczeniaczek zabrany z interwencji - też ma problemy z oczkami
  16. nie spadamy, Bella oj chyba przydałoby się zmienić ci tytuł... w tej powodzi nieszczęść data na końcu umyka uwadze...
  17. jak mi tylko zapłacą w końcu faktury to Rycho dostanie wypasione allegro...
  18. obiecany banerek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=9537277"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/stadko.jpg[/IMG][/URL]
  19. Dziadziuniu - w normalnym świecie właśnie emeryci podróżują po świecie, odpoczywają, przenoszą się do ciepłych, wygodnych krajów... oby ci się udało malutki
  20. na górę Bella, na górę, jest co raz mniej czasu
  21. Bazarek na Rubika i Logana zakończony Wyniki [B]Isabel[/B] [LIST=1] [*]pierścionek nr 4 -> 8 zł [*]pierścionek nr 6 ->10 zł [B]Razem: 18 zł[/B][/LIST][B]bemolka[/B] [LIST=1] [*]pierścionek nr 3 -> 6 zł [*]pierścionek nr 5 ->11 zł [*]wisiorek parasol -> 3 zł [B]Razem: 20 zł[/B][/LIST][B]GameBoy[/B] [LIST=1] [*]naszyjnik z kości -> 10 zł [*]naszyjnik z muszlą -> 31 zł [B]Razem: 41 zł[/B][/LIST][B]W sumie z bazarku uzbierało się 79 zł :loveu:[/B]
  22. Natana na razie obejrzało na allegro 40 osób mam prosbę dziewczyny - nie zaglądajcie do niego na allegro, wasze wejścia też się zliczają i nie ma pewności ile nowych osób go obejrzało będę podawała codziennie ile było wejść
×
×
  • Create New...