Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. oczywiście, że wystawię :) Z tym niewidzeniem to chyba nie do końca tak. Z tego co pamiętam to po badaniu u dr Garncarza Dorota mówiła, że ona trochę widzi. Mówiła też, że w tym chorym oku lekarz widział dno oka a w tym drugim nie.
  2. Schronisko w Piotrkowie ma stały kontakt z Hundehilfe Polen. Co miesiąc kilka psów ze schroniska jedzie do Niemiec. Tak myślę, że skoro Saba się do tej pory nie załapała, to może po prostu są większe bidy od niej, bo w pierwszej kolejności jadą takie zupełnie spisane na straty jak swego czasu Gizmo czy Fuko
  3. dziewczyny, pogubiłam się, czy ona ma allegro???
  4. Jest też GLUKOZAMINA jako samodzielny preparat, w takim biało-niebieskim opakowaniu z rysunkiem stawu. Opakowanie zawiera 100 sztuk i kosztuje coś około 30 zł. Tez jest bez recepty.
  5. [quote name='basia0607'] Ania wieczorem znowu dzwoniła , że sie denerwuje bo Elza ma biedunke a ona wzieła odpowidzialnosc za psa. Wytlumaczylam jej , ze u mnie tez ją miewala i bedzie wszystko dobrze. [/quote] Biegunka to dość uciążliwa przypadłość, dla obu stron :) Moja Saga po wzięciu ze schroniska miała stałą biegunkę kilka miesięcy, a potem przez kilka lat co chwila, chociaż z przerwami. Aż do czasu kiedy mądra wetka poradziła żeby jej dodawać do jedzenia zaparzone siemie lniane - jak reką odjął, od kilku lat wogóle nie wiemy co to biegunka. Kupuję zmielone siemie i zaparzam takie zmielone, robi się taki glutowaty płyn i to jej dodaję do jedzenia. Ludzi też się tak leczy :smile: Żołądek mojego ojca lekarz też tą samą metodą wyleczył mimo, że mu groziła poważna operacja.
  6. no właśnie z Sabą tak jest - głowę ma od innego psa, bo cała reszta to owczarek :D
  7. no to allegro też już ma, deczko wyróżnione: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=345397443"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=345397443[/COLOR][/B][/URL]
  8. Moja Saga po wzięciu ze schroniska też miała stałą biegunkę kilka miesięcy, a potem przez kilka lat co chwila chociaz z przerwami. Aż do czasu kiedy mądra wetka poradziła żeby jej dodawać do jedzenia zaparzone siemie lniane - jak reką odjął, od kilku lat wogóle nie wiemy co to biegunka. Kupuję zmielone siemie i zaparzam takie zmielone, robi się taki glutowaty płyn i to jej dodaję do jedzenia. Ludzi też się tak leczy :) Żołądek mojego ojca lekarz też tą samą metodą wyleczył mimo, że mu groziła poważna operacja.
  9. czy ona ma allegro? jakieś inne ogłoszenia?
  10. [quote name='kaja555']Selenga mu zrobiła wypasione allegro, ale już wygasło :shake:[/quote] Odnowione. Tym razem nie wypasione bo konto puste, więc spróbowałam metodą wujka gallegro - bez wyróżnień, ale krótkie bo wtedy tez wędruje na początek. O allegro możecie się nie martwić - będę odnawiała jak tylko się będa kończyły, poeksperymentuję też z wyróznieniami. Któreś w końcu musi się okazac skuteczne.
  11. Ma. Odnawiam systematycznie, jak tylko się kończy jedno wystawiam kolejne. Czasem mam pośłizg 1-dniowy, ale nie więcej :)
  12. Zapytam Dorote jak to z nią jest. Ostatnie wiesci miałam takie, że przyjedzie na kontrolę
  13. Z tego co wiem, to Hundehilfe zobowiązało się do finansowania leczenia, ale nie była typowana do adopcji w Nemczech. Nic nie wiem na temat zmiany decyzji. A tak przy okazji to zerknijcie na strone schroniska w Piotrkowie i napiszcie co byście zmienili :) Na razie nie ma tam adopcji wirtualnych bo panie ze schroniska sa średnio internetowe, a do kogos powinny te zgloszenia jednak wpływac i ktos powinien mieć kontakt z adoptującymi. jak sie okaże, że strona spełnia swoje zadanie i pomaga dotrzeć do psów, to pewnie i te adopcje wirtualne się przydadzą. Adres strony: http://www.schronisko-piotrkow.pl
  14. ja tu żadnych stwarzanych problemów nie widzę. Wręcz przeciwnie - psa doprowadza się do porządku, diagnozuje, sprawdza stan ogólny. Jedyne warunki jakie stawia wolontariuszka to dobre warunki życia psa i kastracja. Który z nich jest takim problemem, że zniechęca do przygarnięcia bezdomnego psa?????
  15. oj Sabuniu, Sabuniu... tyle ludzi cię ogląda na allegro i nic z tego dobrego dla ciebie nie wynika na razie...
  16. No nie jest to całkiem prawda :D Ja tu jestem regularnie i myślę, że mogę się tym bazarkiem zająć. Co prawda jestem mało mobilna, ale w moim bloku mieszka inna dogomaniaczka więc pewnie razem byśmy to jakoś zorganizowały. Jakby co to poproszę na PW informację gdzie i kiedy :)
  17. [quote name='oktawia6']a to spryciule popatrz-ale ich podjazdy na panewce spalą:diabloti:ooooo! ale popatrz jak lep na muchy-lecą, myślą że z durniami do czynienia mają. bezwględnie dopisz, że[B] umowa adopcyjna i sprawdzenie warunków w jakich będzie mieszkał-Warszawa.[/B] GameBoy: diabeł-jest moim pupilem:loveu:biżuteryjnym-ma przynieśc szczęście dla Pekinka:lol:[/quote] Umowa adopcyjna była w ogłoszeniu od początku, zawsze to wpisuję. Ale dopisałam jeszcze raz w tekście, wyróżnione. I dopisałam o sprawdzeniu warunków.
  18. [quote name='GameBoy']dobra numer mam kolejny kwiatek i tyle umieszczanie linku na allegro nie jest dobrym pomyslem, przekonalam sie juz o tym nie raz[/quote] Jeśli chodzi o mnie, to ja NIGDY nie umieszczam linków do dogo w ogłoszeniach na allegro i w moim ogłoszeniu na pewno go nie ma. Wysyłki kurierem też nie ma :)
  19. może pokaż tacie ten artykuł ;) [URL]http://www.poranne.pl/?pid=artykul&artid=772[/URL] trzymam kciuki żeby się udało
  20. [quote name='truskawa144'][LEFT]U nas nie ma urządzenia do czipowania także nie ma jak zaczipować. Najbliższy wet który czipuje jest w Częstochowie 25 km od schroniska i w dodatku trzeba za to zapłacić.[/LEFT] [/quote] Możesz się dowiedzieć ile to by kosztowało? Myslę, że się da to sfinansować, ja w każdym razie deklaruję, że jeśli będzie trzeba to kasę na czipowanie zdobędę
  21. od wczorajszego wieczora obejrzało go prawie 100 osób i 3 obserwują mam nadzieję, że to nie analfabeci, bo wyraźnie napisałam żeby nie obserwować jeśli się nie ma poważnych zamiarów :mad:
  22. banerek dla Zuzi, może się spodoba [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9887431"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/banerki/zuzia.jpg[/IMG][/URL]
  23. a może jednak spróbować z jakąś niemiecką fundacją?
×
×
  • Create New...