dzieciaki kaukazki są śliczne i będą wielkie :cool3:
a to biedne, samotne maleństwo :-(
on faktycznie sam tam nie przeżyje :placz:
na oko widać, że jest mniejszy i pewnie słabszy od reszty rodzeństwa ..
a pewnie kocie mamy dają mu nieźle popalić :placz:
potrzebny szybko ktoś kto umie się zająć takim maleństwem :-(
on je samodzielnie czy jego trzeba go karmić?