ja robię tak:
zaznaczam dany banerek myszką tzn. klikam myszką tuż obok wybranego banerka, i trzymając lewy przycisk myszki przeciągam aż banerek zaznaczy mi się na niebiesko.
potem puszczam lewy przycisk, najeżdżam na "niebieski" banerek myszką i klikam prawym
jak otworzy się okienko, wybieram opcję kopiuj i wklejam w edytorze profilu
i gotowe :lol:
Froduś w górę!