no, no, no ... wypasione BMW :cool3:
Berni, pewnie chodzi Ci o dziadunia Piwko :loveu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spiacy-w-deszczu-stary-slepy-bez-checi-do-zycia-zywiec-dt-pilnie-potrzebny-126580/[/url]
pojechał maluch, ale na tymczas tylko :roll: