Jump to content
Dogomania

peate

Members
  • Posts

    3784
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by peate

  1. Dusia jest wprost rozchwytywana :loveu:
  2. świetnie, że maluszkowi tak szybko się udało znaleźć nowy domek :lol: szczęściarz będzie już u siebie na święta :x-mas:
  3. rozmyśl się, rozmyśl :diabloti: Budryski i Budrynie powinny zostać razem :evil_lol: no i jeszcze Klemensik oczywiście :loveu:
  4. nie :placz: może jednak zdarzy się jakiś cud ... bardzo,bardzo, bardzo prosimy :modla:
  5. super :laola: na reszcie :multi: czyli jednak zawsze trzeba mieć nadzieję do końca :lol:
  6. niektórym to dobrze ;) Klaudus ja też bym się do Ciebie przeniosła :evil_lol:
  7. one są całkiem jak bliźniaczki :loveu::loveu: .. tylko Tincia troszkę chudsza bidulka :roll:
  8. oj marzy mi się, żeby Dropsiu mógł juz chodzić na spacerki ze swoimi własnymi dużymi ... .. a przecież święta to magiczny czas i cuda się zdarzają :roll:
  9. dobrze kombinujesz Seaside :evil_lol:
  10. właśnie, malutka na pewno chciała by do swojego własnego domku jeszcze przed świętami :-(
  11. Budrysek ma już tyle tych kociaków, że się jej albo imiona, albo wątki mylą ;)
  12. no, no, no ... wypasione BMW :cool3: Berni, pewnie chodzi Ci o dziadunia Piwko :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spiacy-w-deszczu-stary-slepy-bez-checi-do-zycia-zywiec-dt-pilnie-potrzebny-126580/[/url] pojechał maluch, ale na tymczas tylko :roll:
  13. biedaki małe dwa :placz:
  14. jego uszy są po prostu .. rozbrajające :loveu:
  15. maluszek niestety juz za TM :candle: ale reszta szczeniaczków żyje i nadal potrzebuje domków ..
  16. w górę malutka, niech Cię ktoś wypatrzy ..
  17. w górę Franiu! pokaż się wszystkim ..
  18. no to czekam na nowe fotki i jakiś chwytający za serducho tekst i zaraz daję cynk dziewczynom od ogłoszeń :lol:
  19. no szkoda :roll: maluch przyciąga do siebie równie dużo ludzi co zraża :roll: czemu tak musi być? może on powinien iść do domku razem z innym psiakiem :roll:
  20. no i jakieś fotki niech mu Pani też zrobi :cool3: tak profilaktycznie ;)
  21. Jasiu w górę!
  22. Tinciu, ciekawe jak Ci tam idzie w tym nowym domeczku :roll:
  23. fajnie, że małej tak się udało i na święta jest już u siebie :lol: teraz czas na pozostałe maluchy i mamę ..
×
×
  • Create New...