biedactwo :placz:
ona ledwo żyje, od razu mam przed oczami Maxa, który był rónie mocno zagłodzony, niestety on jest już za TM
ale Plamka jeszcze żyje, więc walczyć o nią trzeba!
jeśli nie dt to może zabrać ja do lecznicy, albo do jakiegoś hoteliku?
ona w schronie nie przeżyje na pewno .. :placz: