mały, rudy Jasiu potrzebuje swojego domku, jak taka kruszynka ma przetrwać zimę w schronisku :-(
[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/6349/17to9.jpg[/IMG]
nikt nie chciałby się przytulić do takiej małej, ciepłej, puchatej kuleczki :cool3:
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2043/p1080160mb4zo5.jpg[/IMG]
a może ktoś wolałby taką większą kulkę :cool3:
[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1876/dsc0603mz0.jpg[/IMG]
śliczny Franio vel Scooby w górę po swój własny, wymarzony domek na święta :santagri:
[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6906/dsc0604op7.jpg[/IMG]
tylu chętnych na jednego kociaka :razz:
super!
w końcu któryś się musi zdecydować ostatecznie!
a wśród reszty kociaków mieszkających u Joli, Dusia ma jeszcze bliźniaczkę ..:cool3: