-
Posts
4423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rahl
-
Śliczne zdjęcie na kafelkach ;):) Heloł :hand:
-
[quote name='Izabela124.']Z tego co pamiętam to Pela chyba nie miała psa?:cool3:[/quote] No właśnie, też mam takie wrażenie... :):):eviltong: Kobieto, szacun za banerek :mdleje::modla:
-
[quote name='Pusiakowa']heeeej:) nadrobiłam fotki: [URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy066.jpg[/URL] dobranoc. (ja teś poznałam martynę po pierwszej fotce.xp) [URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy035-1.jpg[/URL] mmmm [URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy023.jpg[/URL] ucholce [URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy029-1.jpg[/URL] ale jęzor!:cool3:[/quote] Dziękuję Martysiu :loveu: [quote name='Iś & Chester']hej:loveu: masz rację, odwieś co się bedziesz :D śliczny kot:loveu::loveu: Tyska moja :loveu::loveu:[/quote] Hej :lol: No właśnie ;P Dzięki :p. Co jak co, ale Tysiątka nie oddam :loveu: [quote name='Bewarka'][URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy081.jpg[/URL] To jest the best... :loveu:[/quote] Dzięki ;) [quote name='C&B']Zgadzam się i ja jeszcze widzę je z trochę innym kadrem:diabloti:[/quote] [quote name='Bewarka']No właśnie, łoko ucięłaś... [/quote] [quote name='C&B']No właśnie, ja bym dała w górę, ale MOIM ZDANIEM fajniej wyglądało by to 16:9 :razz: Ale zdjęcie i tak mi się bardzo podoba;) Zresztą to nie wątek o fotografii:evil_lol:[/quote] Ludzie, wy myślicie, że co, że Tyśka to posąg :crazyeye:. Przecież ona się tak wierci, że szok. Nie sposób ją ładnie złapać aparatem ;). Do tego nawet najlepszy fotograf robi błędy, nie zapominajcie o tym :cool3:. [quote name='M&T']Tyśka! :D Kot polujący na Kota :diabloti: [SIZE=1]a raczej jego stopy[/SIZE] :evil_lol:[/quote] A no Tyśka, Tyśka :p. He he he :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='bianka19']Dobry :lol: [/quote] Dobry Łał, ile odpowiedzi do tych zdjęć, dawno takiego ruchu nie miałam :P Przperaszam, że poucinałam w niektórych postach emoty...
-
[quote name='Martunia']Jak zwykle śliczny duet. :loveu: No w końcu galeria odwieszona. :cool3: PS Zapomniałam dodać, że kicia ma piękne oczy. :loveu:[/quote] hi hi, dziękujemy :):) ;);) [quote name='Kashdog'][URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy074.jpg[/URL] Genialny kot, mina, poza i zdjęcie :loveu::loveu:[/quote] Łał, dzięki wielkie :lol: [quote name='Shetanka'][COLOR=Purple][SIZE=5][B]GALERIA ODWIESZONA , SUPER! :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol: [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=2] Fotki kotka - urocze :loveu: i widzę że Wam się linka rozstrzępiła trochę :eviltong: [/SIZE][/quote] Hehe :cool3::cool3: Dzięki ;) Eee tam, troszeczkę :diabloti: [quote name='Izabela124.']Wsio nadrobione Gdzie ta nasza Tyśka włazi:evil_lol: O widzę, ze Toffisiowa u Ciebie była:lol:[/quote] To super ;D He he, gdzie ona nie włazi :eviltong::eviltong:. No była, była :multi:
-
łądne zdjęcia :) cześć! :):)
-
udanego wyjazdu :)
-
Dziękujemy :):) Też kocie mi się bardzo podobają :loveu:
-
Łał, ile fotek!! Śliczne są :):)
-
Echh, no cóż, poczekamy!! :)
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Rahl replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Hejka :hand: -
[url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/14072009/DSC02576.jpg[/url] świetne :loveu:
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Rahl replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-07/79e79547.jpg cudowne :loveu: -
[B]FOTKI RÓWNIEŻ NA POPRZEDNIEJ STRONIE!!![/B] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy081.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy082.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy083-1.jpg[/IMG] A to dwie Chrumakowe z jakiegoś starego spacku ;) [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy086-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy090-1.jpg[/IMG] Koniec :grins:
-
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy076.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy077.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy078.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy079.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy080.jpg[/IMG]
-
[quote name='RCookie']Przekaż mu, że cała DGM ma do niego pretensje i jak się nie poprawi, to naślemy na niego jakąś... mafię :evil_lol:. A tak w ogóle to obejrzałam sobie wcześniejsze fotki, fajnie wyszły :cool3:.[/quote] Ha hah! :lol::lol: Wiecie co, postanowiłam ODWIESIĆ GALERIĘ!! :lol::lol: Pomyślałam, że w końcu fotki daję wam jakoś raz na tydzień, dużo przebywam tutaj więc nie ma sensu ciągle pisać, że galeria zawieszona i takie tam inne srutututu :eviltong::eviltong::eviltong:. Przyszłam właśnie znowu z fotkami :multi:. Tym razem 15 ;);) [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy071.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy072.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy073.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy074.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy075.jpg[/IMG]
-
Miłego pobytu u kol .;)
-
[url]http://wd1.photoblog.pl/lvp1/200907/FC/42721040.jpg[/url] super :loveu:
-
[quote name='M&T']Oj Martyna, ładnie to się tak śmiać ze starszych? :mad: Za późno napisane = nieszczere :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Ha ha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Shetanka']Wchodzę a tu co.. zawieszenie galerii :crazyeye::crazyeye::crazyeye: nieładnie , nieładnie :mad:[/quote] Pretensje proszę kierować do mojego brata :eviltong::eviltong::eviltong:
-
Gratulacje nowego psiaka!! :loveu:
-
ładne fotki :) Cześć Izuś :hand:
-
[quote name='Mqrtynq']A to były Fionki 5 urodzinki :grins: Fionka mi strasznie tyje :placz::placz::placz:[/quote] Wiem, ale zbliżają się drugie urodziny Tyśki :grins: Ooj, znam to, Tyśka też w tempie błyskawicznym przybiera masy... :shake: :glaszcze:
-
Cześć, spamiary :hand:
-
Dzień dobry z rańca ;)
-
[URL]http://img404.imageshack.us/img404/7448/1000143.jpg[/URL] śliczne :loveu: Fajnie wyszłaś na tamtym zdjęciu... :diabloti: ale fajna strona :multi: 111 :D:D