Nie potrafię nawet opisać co czuję oglądając Gajkę- Kajkę. Alexa gdybyś jej nie wypatrzyła i nie zaoferowała swojej pomocy- to nie chcę nawet myśleć jak wyglądałoby życie suni.
To naprawdę mądry psiak. Widać,że opiekę ma najlepszą z możliwych.Cieszę siż ,że tak się wszystko potoczyło. Zwykłe dziękuję to z mało.