Karolina jestem Ci bardzo wdzięczna za polecenie Czakusia wetowi. Czaki widzi i o to nam wszytkim przecież tak naprawdę chodziło. Wiedziałyśmy,że to może potrwać. Był jednak moment,ze sama zwątpiłam czy dobrze zrobiłyśmy operując oczka. Teraz wiem,ze było warto narażac go na ból, na siedzenie w klatce i to ciągłe zakraplanie oczek. To dzięki Kate Bono i BeaBono udało sie ujarzmić gadzinę i konsekwentnie kilka razy dziennie podawac krople.