Prezes ma guza o podłożu nowotworowym. Podwyższone enzymy wątrobowe( znacznie). Morfologia nie jest zła- w normie. Guz nieoperacyjny ze względu na niewydolność oddechową i ogólny stan. Leczenie farmakologiczne. Na poprawę jakości życia. Leki osłonowe na watrobę; hepatil i essentiale???( chyba forte). W żadnym wypadku ludzkie leki przeciwbólowe. Tylko weterynaryjne. Karma dla watrobowców. Musze przyznać,że jestem pod wrażeniem lecznicy i bardzo miłej, kompetentnej Pani doktor. Możemy zawsze zadzwonić i prosić o poradę. Mamy być w kontakcie. Nie wiem jaka będzie faktura, ale obiecano zniżkę na Stowarzyszenie. Dobrze by było zamówić karmę dla Prezesa. Zadzwonimy do Pani Marii.