Szkoda ,że tak się zasiedziała u Kiwiatką. Długo nie było zadnego odzewu, a jednak Iskę ktoś wypatrzył. Napewno i w Amelce ktoś sie zakocha. Trzymam maluśka Kciuki za dobry domek.:lol: Kiwiątko głowa do góry. Bedzie dobrze, głeboko w to wierze. Dziewczyny sa piękne. Z brzydkich kaczątek wyrosły przeciez piękne łabądka;););)