Rety, nasze śliczne dobeczki:lol:. Dżina to była w drodze do domu, kupka starchu robiąca pod siebie:shake: Teraz wypiękniała, inne oczka.
Glinuś kochany. Sama radośc bijąca z tego psiaka.Chłopak w drodze do domu, dostarczył nam wiele atrakcji. Cudo z niego.
Cieszę sie bardzo, że im się udało.:lol::lol:
Akrum, popatrz na zdjęcia i pomyśl. Warto....;)