Cioteczki pamiętacie Sabinę i Dredzika? Każdy z nich dał mi porządnie w kość, ale z innego powodu.;) Przez każdego z nich wylałam morze łez. Ale warto było. Co najważniejsze są moja rodziną:multi:Obydwoje pochodzą z tego samego przytuliska. Są teraz najbliższym kuzynostwem.:lol: Chodzą na wspólne spacery.
[IMG]http://images41.fotosik.pl/704/1e1a46bde1cf45b0med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images39.fotosik.pl/704/392ab9b6acc0404dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/671/82baaa2ea36d037amed.jpg[/IMG]
Widziałam chłopaka w realu. Łatwo nie będzie. Żywy bardzo, zainteresowany dupinką:shake:
Duże wyzwanie przed Emmą;) Trzymajmy kciuki za piesia i jego tymczasową opiekunkę.
[B]A teraz, cioteczki skupcie się i patrzcie uważnie[/B]. Czyż nie wygląda na największego szczęśliwca?:lol:
[IMG]http://images47.fotosik.pl/704/a7e709def0e26be8med.jpg[/IMG]
Dostałam zdjęcia od Emmy, ale wkleję tylko jedno bo przekroczyłam limit zdjęć na fotosiku:placz: Na innych zdjęciach Pucek wygląda za szczęśliwego i zadowolonego. Nauczę sie wklejać z innej stronki.
Iska teraz Izabela trafiła do raju:multi:. Domek bardzo wyrozumiały. Mała siusiu robi tylko na dworze, pięknie sygnalizuje jak chce wyjśc za potrzebą. Śpi w łożku, sępi przy stole a własciciele niepotrafią jej odmówić. Jednym słowem Izabelka trafiła do cudownego domku.:lol: Szęścia mała zołzo. Bądź grzeczna;)
Zdjęcia wstawię później. Najpierw sama nacieszę oko;)
Kropce też się uda. Ten domek, gdzieś czeka tylko jeszcze o tym nie wie;) To psiak dla konesera:lol: Kropka czeka, ale na ten dobry, jedyny dom:lol: Troszkę cierpliwości. Akrum znajdzie i dobrze prześwietli domek chętny na naszego wypłoszka:lol: