Pucek na pewno dobrze będzie miał u Emmy.:lol: Towarzystwo psiaków, podwórko i cierpliwość Emmy na pewno zdziałają cuda:lol: Cioteczki, bądźcie o Pucka spokojne:lol:
Powiesiłaś plakat i gadałaś do znudzenia, to bardzo dużo:lol: Zobacz jakie są tego efekty:lol: Uratowane moje małżeństwo, szczęśliwy Franuś i dobry dom dla Ulki Brzydulki. To mało?:loveu:
Kiwiątko, wiem że jest ciężko:-( Ale cieszmy się, że małe zołzinki juz u siebie:lol:
Płakać będziesz dopiero jutro i pojutrze:shake: Taki już los dt.
Urabiajmy naszych TZ :lol: Zróbmy znów coś dobrego . :lol:
Ewka i Michał, dziękuję Wam za taki domek dla mojego słoneczka :loveu: Wiedziałam, że to mądra psinka.Potrzebna jej była swoboda i człowiek w domu:lol::lol: Kofam Was za to co robicie dla naszych psiaków:loveu: i kofam Izoldkę:loveu:
Miałam ochotę codziennie dzwonić ale TZ pukał się w głowę:oops:. Raz dzwoniłam , dzisiaj napisałam maila i czekam. To juz tydzień jak mieszka u siebie.:lol:
[B]Maluchy w ds.[/B]
Pod koniec stycznia ktos podrzucił do przytuliska w Glinnie, trzy małe, śliczne szczeniaczki. Ze względu na panujące mrozy maluszki zamiast trafic do zimnego kojca, wylądowały u Pawła - opiekuna przytuliska. Zostały awaryjnie ulokowane w łazience, ale nie mogą tam przebywac w nieskończoność. Potrzebują swobody.
Dwa psiaczki przeszły w zeszłą sobotę zabiegi na przepuklinę. Maluszki dochodzą do siebie, dokazują i brykają.
Podjełyśmy decyzję, że nie mogą trafić do kojca. W tym tygodniu mają pojechac do PDT u Yumanji. Jest to krok desperacji. Nie mamy żadnych środkow finansowych na utrzymanie maleństw. Miesięczny koszt utrzymania maluszków to 250,00 zł + karma.
Czy możemy liczyc na jakieś wsparcie?:oops:
Kontakrt w sprawie maluszków:
Akrum [B][COLOR=#183759]: [/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=#183759][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE] tel. 513059824
Pyrdka : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel.692496657
[quote name='Asiaczek']Mogę poprosic nr konta? Chciałam zrobić jakis nieduzy przelew dla iskierki:)
Pzdr.[/QUOTE]
Akrum nieobecna, więc pozwolę sobie podać mój nr konta na pw. Asiaczek dziękuję w imieniu Iskierki:loveu: