Jump to content
Dogomania

Pyrdka

Members
  • Posts

    6494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pyrdka

  1. Dredzik w domu to aniołek:lol:Na spacerkach diabołek:evil_lol: Ale pracuje nad nim. To mądry i bardzo pojętny psiak;) Ma duzy potencjał.
  2. [IMG]http://images37.fotosik.pl/664/315ce25105ca5c40med.jpg[/IMG]
  3. Cioteczki pamiętacie Sabinę i Dredzika? Każdy z nich dał mi porządnie w kość, ale z innego powodu.;) Przez każdego z nich wylałam morze łez. Ale warto było. Co najważniejsze są moja rodziną:multi:Obydwoje pochodzą z tego samego przytuliska. Są teraz najbliższym kuzynostwem.:lol: Chodzą na wspólne spacery. [IMG]http://images41.fotosik.pl/704/1e1a46bde1cf45b0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/704/392ab9b6acc0404dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/671/82baaa2ea36d037amed.jpg[/IMG]
  4. Imek od wczoraj w dt:lol: Wiecej napisze Akrum jak zawita na forum.;)
  5. Trzymam kciuki za Gusię. Codziennie podczytuję co u Was słychac:lol:
  6. O rety, maludo co się z Tobą dzieje?:angryy: Pewnie tęskniła LILUtosi za Tobą?:oops:
  7. Widziałam chłopaka w realu. Łatwo nie będzie. Żywy bardzo, zainteresowany dupinką:shake: Duże wyzwanie przed Emmą;) Trzymajmy kciuki za piesia i jego tymczasową opiekunkę.
  8. Jestem gapa:oops: Pousuwałam stare i moge dalej dodawac zdjęcia. Człowiek jednak całe życie sie uczy;)
  9. [B]A teraz, cioteczki skupcie się i patrzcie uważnie[/B]. Czyż nie wygląda na największego szczęśliwca?:lol: [IMG]http://images47.fotosik.pl/704/a7e709def0e26be8med.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images50.fotosik.pl/704/ecc16552a52405b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/697/4fee322bac1e8eacmed.jpg[/IMG] [URL="http://images37.fotosik.pl/657/490ba9fff276e032med.jpg"][/URL] [IMG]http://images37.fotosik.pl/657/490ba9fff276e032med.jpg[/IMG]
  11. Dostałam zdjęcia od Emmy, ale wkleję tylko jedno bo przekroczyłam limit zdjęć na fotosiku:placz: Na innych zdjęciach Pucek wygląda za szczęśliwego i zadowolonego. Nauczę sie wklejać z innej stronki.
  12. Cała trójka do chłopaki:lol:
  13. Wpłynęło 70,00 zł z bazarku od agaga21. Dziękujemy.:loveu:
  14. Iska teraz Izabela trafiła do raju:multi:. Domek bardzo wyrozumiały. Mała siusiu robi tylko na dworze, pięknie sygnalizuje jak chce wyjśc za potrzebą. Śpi w łożku, sępi przy stole a własciciele niepotrafią jej odmówić. Jednym słowem Izabelka trafiła do cudownego domku.:lol: Szęścia mała zołzo. Bądź grzeczna;) Zdjęcia wstawię później. Najpierw sama nacieszę oko;)
  15. Biedny Pucek, ale musiał biedak cierpieć:placz:Ale rachunek! Trudno jak trzeba pomóc to kasa nie ważna.
  16. Kochana Fifi:lol: Jak ta sunia się zmienia:lol: LILutosi jesteś czarodziejką:loveu:
  17. Poszło na pw. Dziękujemy.:loveu: Jak wpłyną pieniążki to napiszę i uzupełnimy post rozliczeniowy naszych dziewczątek:lol:
  18. Rety, cud miód i orzeszki:lol::loveu: Pamiętam tą śliczną mamuśkę. Tyle emocji nam wtedy towarzyszyło:evil_lol:
  19. [IMG]http://images50.fotosik.pl/700/605d9ae3d4fcd42e.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/694/d4907a10920f9d84.jpg[/IMG]
  20. Ja nie widzę zdjęć. Kociczka to piękna młodziutka szylkretka. Kochana i miziasta.
  21. Śliczny jest Imek, a to klapnięte uchmanko tylko dodaje mu uroku:lol::lol::lol:
  22. Oj, witaj Ambrowa mamo. Fajnie, że zawitałaś na wątek kochanego rudzielca. Cieszę sie,że wszystko dobrze się układa:lol:
  23. Kropce też się uda. Ten domek, gdzieś czeka tylko jeszcze o tym nie wie;) To psiak dla konesera:lol: Kropka czeka, ale na ten dobry, jedyny dom:lol: Troszkę cierpliwości. Akrum znajdzie i dobrze prześwietli domek chętny na naszego wypłoszka:lol:
×
×
  • Create New...