-
Posts
23013 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Przelewam 220 zł. Na koncie Azy w Fundacji zostanie sto złotych z kawalątkiem, na pilne potrzeby. Na moim 300. Teraz sobie zobaczcie, jaka Aza była bogata. Rezygnowano z wpłat, bo ma za dużo pieniędzy, a już po pierwszych zakupach okazało się, że trzeba wydać ponad połowę. To wyniszczona psina, potrzebuje badań, nowotwór będzie się rozwijał, koszty utrzymania jej mogą wzrosnąć z dnia na dzień. Nie rozumiem, czemu "okradziono" ją z zadeklarowanych wpłat. Pozdrowienia od Piotrusia.
-
Myślę, że karmę i odżywki należy uzgodnić z lekarzem. Ustalić jakiś sposób odżywiania i tego się trzymać, Aza mam nadzieję nie wybiera się na Tamten Świat w ciągu miesiąca. Jakaś delikatna dieta w tej chwili, a dalsze planowanie po badaniach. Decydowanie samemu według reklam i opisów w internecie nie wydaje mi się dobrym posunięciem.
-
Nie uzgadniać, ja tu nie mam nic do decydowania. Proszę tylko napisać ile potrzeba na coś tam i od razu zrobię przelew. Tak samo, jak zakładacie wątki i piszecie w nich, że np. potrzebne są pieniądze na szczepienia czy inne sprawy. Konkretne kwoty. A [B]Lintie[/B] może napisać, że chciałaby sobie kupić tort czekoladowy, i też kupimy :loveu:
-
Reasumując Aza ma witaminy od Basi, ma na koncie Pro-Animals 388,38zł i na moim koncie 520, razem 908,38 zł. To rozumiem! :lol: Skoro na koncie Fundacji są Azy pieniążki, proponuję na bieżąco opłacać z nich wszystko, co trzeba, a ja będę te kwoty uzupełniać z naszego (mojego i sylwinki) koszyka w pakietach powyżej 100 zł, żeby nie przelewać w kółko drobiazgów. [B]Lintie pisz, czego Ci brakuje![/B]
-
Dałam na bazarek jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakie mi zostały po Babci. Nie wiem, czy ktoś zechce kupić, ale był to jeden z niewielu przedmiotów, które w jakiś sposób przylegają do tego, co czuję. Jest wielkości Książeczki Zdrowia Psa (: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108363[/url]
-
Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!
rozi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Myślę, że dom stały trzeba znaleźć bardzo szybko, niewidome stworzenie zyskuje odrobinę poczucia bezpieczeństwa, kiedy pozna opiekuna i parę kątów, i każda zmiana miejsca to kolejny dramat... Kto mógłby wziąć Krecika na zawsze? To malizna, nie zajmie dużo miejsca. -
Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!
rozi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mail jest w profilu Marty Jeśli możesz to rób ogłoszenia, napisz, że kilkuletni, telefon potem się dopisze... -
Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!
rozi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Podnoszę................ -
Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!
rozi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Podnoszę.............. -
Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!
rozi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Podnoszę. Może ktoś ma trochę miejsca w domu, weźcie to bidactwo... -
Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!
rozi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Podniosę................ -
Parę spraw. Po pierwsze, nie dalej jak wczoraj, zdałam sobie sprawę z tego, że Oluś ma właściwie na imię Aleksander :roll: Po drugie - to chuligan straszny, rzuca się na wszystkie psy spoza stada, z kaukazami włącznie :roll: Po trzecie - to bardzo czysty piesek, po spacerze myje sobie łapy, ja nie wiem, ile go kosztowała ta poniewierka w schronie... A po czwarte i ostatnie - [B]WESOŁYCH ŚWIĄT ! Najlepsze życzenia składają: [/B]rozi Krzyś Mins Buba Aleksander Hadżar Karolina Kacper Melchior Baltazar. [B]Smacznego jajka! [/B] [B]:eating: [/B]
-
ŁEZKA – malutka, cicha, niepotrzebna… Już potrzebna!! Już ma dom!!! :)
rozi replied to rozi's topic in Już w nowym domu
Mnie się otwiera, ale radosna! (: -
ŁEZKA – malutka, cicha, niepotrzebna… Już potrzebna!! Już ma dom!!! :)
rozi replied to rozi's topic in Już w nowym domu
Wesołych Świąt, [B]sporti[/B]!!! -
ŁEZKA – malutka, cicha, niepotrzebna… Już potrzebna!! Już ma dom!!! :)
rozi replied to rozi's topic in Już w nowym domu
Dzielny piesek, jaka śliczna! Będzie Twoją radością (: -
ŁEZKA – malutka, cicha, niepotrzebna… Już potrzebna!! Już ma dom!!! :)
rozi replied to rozi's topic in Już w nowym domu
Olo też warczy na moje psy, niestety po schronie takie zachowania zostają... Tuli się... mój Boże (: -
ŁEZKA – malutka, cicha, niepotrzebna… Już potrzebna!! Już ma dom!!! :)
rozi replied to rozi's topic in Już w nowym domu
Dajcie zdjęcia, jak tylko będą. I napiszcie, jaka ona jest. -
ŁEZKA – malutka, cicha, niepotrzebna… Już potrzebna!! Już ma dom!!! :)
rozi replied to rozi's topic in Już w nowym domu
[quote name='sporti']Łezka chyba pakuje swoją malusią walizeczkę :loveu:[/quote] Tylko serduszko ma do spakowania (: