Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23013
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Przelewam 220 zł. Na koncie Azy w Fundacji zostanie sto złotych z kawalątkiem, na pilne potrzeby. Na moim 300. Teraz sobie zobaczcie, jaka Aza była bogata. Rezygnowano z wpłat, bo ma za dużo pieniędzy, a już po pierwszych zakupach okazało się, że trzeba wydać ponad połowę. To wyniszczona psina, potrzebuje badań, nowotwór będzie się rozwijał, koszty utrzymania jej mogą wzrosnąć z dnia na dzień. Nie rozumiem, czemu "okradziono" ją z zadeklarowanych wpłat. Pozdrowienia od Piotrusia.
  2. Myślę, że karmę i odżywki należy uzgodnić z lekarzem. Ustalić jakiś sposób odżywiania i tego się trzymać, Aza mam nadzieję nie wybiera się na Tamten Świat w ciągu miesiąca. Jakaś delikatna dieta w tej chwili, a dalsze planowanie po badaniach. Decydowanie samemu według reklam i opisów w internecie nie wydaje mi się dobrym posunięciem.
  3. Czyli zrobiło się (uwzględniając te 300) 820 zł.
  4. Nie uzgadniać, ja tu nie mam nic do decydowania. Proszę tylko napisać ile potrzeba na coś tam i od razu zrobię przelew. Tak samo, jak zakładacie wątki i piszecie w nich, że np. potrzebne są pieniądze na szczepienia czy inne sprawy. Konkretne kwoty. A [B]Lintie[/B] może napisać, że chciałaby sobie kupić tort czekoladowy, i też kupimy :loveu:
  5. Reasumując Aza ma witaminy od Basi, ma na koncie Pro-Animals 388,38zł i na moim koncie 520, razem 908,38 zł. To rozumiem! :lol: Skoro na koncie Fundacji są Azy pieniążki, proponuję na bieżąco opłacać z nich wszystko, co trzeba, a ja będę te kwoty uzupełniać z naszego (mojego i sylwinki) koszyka w pakietach powyżej 100 zł, żeby nie przelewać w kółko drobiazgów. [B]Lintie pisz, czego Ci brakuje![/B]
  6. Chciałabym, jeśli można prosić, zobaczyć podsumowanie pomocy finansowej z tego wątku
  7. Ja wiem tylko, że Royal jest przereklamowany. Podobno dobre są kanadyjskie karmy Acana.
  8. Mój bazarek wznowiony, nie wycofywałam się, tylko wstrzymałam, ponieważ wyglądało na to, że jest niepotrzebny. Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108363[/url]
  9. Śpij słodko, kochana, biedna psino. Świat nie jest taki zły.
  10. Dałam na bazarek jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakie mi zostały po Babci. Nie wiem, czy ktoś zechce kupić, ale był to jeden z niewielu przedmiotów, które w jakiś sposób przylegają do tego, co czuję. Jest wielkości Książeczki Zdrowia Psa (: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108363[/url]
  11. Myślę, że dom stały trzeba znaleźć bardzo szybko, niewidome stworzenie zyskuje odrobinę poczucia bezpieczeństwa, kiedy pozna opiekuna i parę kątów, i każda zmiana miejsca to kolejny dramat... Kto mógłby wziąć Krecika na zawsze? To malizna, nie zajmie dużo miejsca.
  12. Mail jest w profilu Marty Jeśli możesz to rób ogłoszenia, napisz, że kilkuletni, telefon potem się dopisze...
  13. Podnoszę. Może ktoś ma trochę miejsca w domu, weźcie to bidactwo...
  14. Nie wiem, jak zostanie odebrane to, co teraz powiem, ale mówię, co czuję. Nawet gdyby... no... gdyby coś się stało, nawet... to będzie to wreszcie podróż do Domu.
  15. Parę spraw. Po pierwsze, nie dalej jak wczoraj, zdałam sobie sprawę z tego, że Oluś ma właściwie na imię Aleksander :roll: Po drugie - to chuligan straszny, rzuca się na wszystkie psy spoza stada, z kaukazami włącznie :roll: Po trzecie - to bardzo czysty piesek, po spacerze myje sobie łapy, ja nie wiem, ile go kosztowała ta poniewierka w schronie... A po czwarte i ostatnie - [B]WESOŁYCH ŚWIĄT ! Najlepsze życzenia składają: [/B]rozi Krzyś Mins Buba Aleksander Hadżar Karolina Kacper Melchior Baltazar. [B]Smacznego jajka! [/B] [B]:eating: [/B]
  16. Dzielny piesek, jaka śliczna! Będzie Twoją radością (:
  17. Olo też warczy na moje psy, niestety po schronie takie zachowania zostają... Tuli się... mój Boże (:
  18. Dajcie zdjęcia, jak tylko będą. I napiszcie, jaka ona jest.
  19. [quote name='sporti']Łezka chyba pakuje swoją malusią walizeczkę :loveu:[/quote] Tylko serduszko ma do spakowania (:
×
×
  • Create New...