-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
Maja75, myślę, że wszyscy mieli takie nadzieje... Jednak nadzieja nadzieją a życie życiem. Też szukam pomysłu, bo wydaje mi się, że uśpienie go (a taka propozycja padła już dwukrotnie na wątkach) to jakaś paranoja, skoro łapiecie psy z ulicy, żeby je ratować, a jemu, któremu już niewiele potrzeba do "szczęścia" chcecie zafundować zastrzyk. Czy nie da się go dołączyć do puli psów Erki w potrzebie i pod tym hasłem znaleść mu hotelik ?
-
Kat obciął mi nosek-Córunia zKrzesimowa.MA DOM!!!
gameta replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Koala, macie serce wielkie jak ona:-) Chylę czoła przed wszystkimi, którzy brali udział w całej akcji. Zmieńcie tytuł :-) -
Maja75 a czy zawiozłaś go do Zuluguli, bo jej dom został wylosowany spośród setek ofert DT dla niego? Nie! Zulugula go przyjęła, BO NIKT GO NIE CHCIAŁ! Dziewczyny, przestańcie się nad nią pastwić! Co to znaczy "nie stawia się tak sprawy do cholery" ? Zulugula pisała, że do 30.12 ma DT u niej a nie "zabierać mi go zaraz". Wiedziałyście, że na okres sylwestrowy miał zmienić DT, czy też nie zamierzałyście jej w tym pomóc, pomimo wcześniejszych ustaleń? Nie znam Zuluguli, ale nie mogę patrzeć, jak robicie z niej potwora, chociaż jej błąd polegał tylko na tym, że chciała dobrze i to ją przerosło. Zmusicie ją do zatrzymania tego psa u siebie? Jak? Nie doprowadzajcie do skrajności...
-
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
gameta replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Betel i co ? Myślisz że Zulugula będzie trzymać psa tylko dla tego, że Ty tak uważasz? Niewiele wniosłaś do sprawy. Od dawna było wiadomo, że pies ma być przed sylewstrem zabrany od Zuluguli, od niedawna wiadomo, że na zawsze. Nie wiem co zrobi zulugula, nie zdziwię się, jeśli zaprowadzi psiaka do schronu - dla ulicznych psów erki działania zostały podjęte szybko i skutecznie, tu zostawiliście ją samą i tylko się wyżywacie, zamiast docenić, że miała tyle sił i chęci, żeby wogóle go wziąść na DT... Każdy ma prawo czasem "nie dać rady", każdego coś może przerosnąć. Psa trzeba zabrać od niej przed sylwestrem - ot co. Po co dyskusje i gdybania ? -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
gameta replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Karma powinna być w poniedziałek u p. Eli, jeżeli będziecie mieć z nią kontakt, to proszę przekażcie jej :-) kurier "7" :-) -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
gameta replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
tequilla, daj mi też na pw konto - karmę i tak wyślę, bo transport gratis, ale ryże, makarony i nie wiem co jeszcze na 100% lepiej namiejscu :-) -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
gameta replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
teqqila, ja jestem z Gdyni, i wiem niewiele. Na wątku jest numer do p. Eli, można by się z nią umówić jakoś, bo z tego, co z nią dziś rozmawiałam, to dorabia gdzieś na pół etatu i jeszcze opiekuje się siostrą, więc w domu jest w porach karmień... To starsza i bardzo skromna osoba, obie byłyśmy trochę zażenowane, i stąd taka mała ilość informacji. Będę wdzięczna, jak uda się wam z nią porozumieć. Same wiecie, że zdjęcia na Dogo to podstawa wątków - więc możecie zrobić baaaaaardzo dużo! -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
gameta replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Wysłałam Ci pw :-) Dziękuję :-) -
Dziewczyny, polecam wam wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pani-ela-scipien-arturuwek-pod-jej-opieka-20-psow-nikt-nie-chce-pomoc-125923/[/URL] Może jest ktoś z aparatem z okolic Łodzi, kto by porobił fotki i potworzył wątki? Przecież p. Ela to taka "Erka"... i też bardzo potrzebuje pomocy :roll:
-
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
gameta replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z p. Elą, chcę jej wysłać trochę karmy, ale p. Ela nie zna kodu pocztowego, a ja nie mogę znaleść wogóle tego Arturówka!!! Czy wiesz może jaki tam jest kod pocztowy ??? Jest tylko Łódź - Bałuty z tą ulicą - czy to to samo? -
Sonia ma tylko 3 łapki już nie szuka domu. Zostaje tam, gdzie jest!
gameta replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No właśnie - są jakieś wieści ?:roll: -
Sonia ma tylko 3 łapki już nie szuka domu. Zostaje tam, gdzie jest!
gameta replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
:painting: -
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:painting: -
Sonia ma tylko 3 łapki już nie szuka domu. Zostaje tam, gdzie jest!
gameta replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
:painting: -
Kat obciął mi nosek-Córunia zKrzesimowa.MA DOM!!!
gameta replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Daj na forum Pies w potrzebie - akcje - transport. Jak masz możliwość samodzielnie wyciągnąć ją ze schronu, to załóż nowy wątek, na pierwszej stronie daj linka do tego i po sprawie. Próbowałaś kontaktować się z laskami na PW ? No przecież nie można tak siedzieć, jak tu domek czeka!!!! -
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A nie myślałaś w takim razie o jakimś DT który by socjalizował ? Ona tam zginie - za poł roku, rok już nie będzie słodkim szczeniorem, zniknie ta radość życia... Ona jest cuuuudna i na prawdę muszę się bić z rozsądkiem, żeby jej nie brać :placz: -
Czy mogę prosić na PW trochę informacji o suczkach: Poziomka, Pajda, Tundra i Kapitanka. Głównie chodzi mi o to, czy akceptują inne psy (mam już "takiego jednego" tu z dogo :cool3: i zastanawiam się nad adopcją jakiejś towarzyszki - w końcu pies to zwierzę stadne, a ja pracuję, więc razem byłoby im raźniej... Czy coś wiadomo o przeszłości suń, które wymieniłam ?