-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki Kosss, wszystko rozumiem :) Napisałam do znajomego - może coś da się szybciej... Rybcia telefon do ciebie z pierwszej strony aktualny ? -
Wrocław. 17 letnia maleńka suczka! BABCIUNIA MA DOMEK !!!
gameta replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Hej, przelałam właśnie 122zł za szklany bazarek. Ulv potwierdź mi jakoś, że dotarły :) Ewentualną nadwyżkę z Busi przeznacz na resztę swoich tymczasów - myślę, że darczyńca Agnieszka (:loveu:) nie będzie miała nic przeciwko :) -
Brązowa, ja Cię proszę - psom z tego wątku szukamy przecież właśnie takich miejsc, gdzie będą mogły odejść godnie z tego świata, kochane, zadbane :roll: Balbinka miała to szczęście :roll:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z mamą. Obiecała, że w razie mojego wyjazdu wyprowadzi dwa stwory. Tylko jest małe ale - strona finansowa. Czy mogłabym liczyć na jakieś wsparcie [B]na weta i karmę[/B] ? Karma może być "rzeczowa". Sama cienko przędę i taka pomoc bardzo by mi się przydała :roll: [B]Jeżeli będę mogła na was liczyć w tym względzie to jak najszybciej proszę kombinować transport Elbląg - Gdynia[/B]. [B][U]Oferuję bezterminowy tymczas[/U][/B] - znaczy się do znalezienia dobrego domku przez kudłacza naszego! -
[quote name='Zbójini']o to, to, to! . wino, kobiety i śpiew dodatkowo:diabloti:[/quote] Żeby to nie był wasz łabędzi śpiew, jak wam ugotujemy :diabloti:
-
[quote name='Zbójini']no w kwestii Karmela rozumiem że chyba raczej tak. W kwestii innych bid to jestem jak najbardziej za ale może jak sie dobrze ociepli moglibysmy postawić ze 2 kojce na spokojnie. Co o tym sądzicie?[/quote] To może jak tak, to taki mini zlot okolicznych dogomaniaków zrobisz? Wiesz, chłopy budują, babki gotują :roll: Albo odwrotnie :diabloti:
-
No to k.... pięknie :angryy: Zapytam po raz ostatni - czy naprawdę uważacie, że Sara nie może iść do Dorothy? Byłoby najbliżej i najprościej... Czy zagrożenie parwo jest aż tak duże ? Wszędzie? Nawet w :oops: garażu ? Nie krzyczcie, poprostu szukam wyjścia... Czy ktoś zgłaszał się do błyskawicznej mapy pomocy dogo?
-
Zara - malenka śliczna diabełka szaleje w cudownym domku w Krakowie
gameta replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki - i za małego wyjca i za głuchotę sąsiadów ;) -
A ja przyciągnęłam nasze allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item565617273_pies_250_psow_pomozcie_ratowac.html[/URL]
-
Eeeee proste - Perliczki :eviltong: Zwierzyniec masz niesamowity i zdjęcia robisz naprawdę świetne :crazyeye: Normalnie aż bym chciała wymiziać wszystko po kolei - świnki po ryjkach, krówki po czółkach (byczki też :cool3:) kociaki - no wiadomo, że kociaka to się pod bródką drapie :eviltong:. Nie mizałabym tylko kaczek i perliczek, bo jeszcze na zawał by padły :shake: A te twoje perliczki to wysiadują jak zniosą, czy tak jak u mojego znajomego - trzeba było jajka po krzakach szukać i kwoce podrzucać, żeby wysiedziała maleńkie perliczki ? I tak mi się przypomniało - jak kiedyś jechałam na wieś ze znajomym do jego rodziny to otrzymałam kategoryczny zakaz, cytuję "latania po oborach z aparatem, bo mi później rodzina wytyka, że takie co krowy nigdy nie widziały sprowadzam" :cool1: Jak Twoja rodzina na to co robisz ?
-
Zbójini czy w związku z tym akcja budowy kojca odwołana zupełnie, czy jednak nie i jak stopnieje ta khm puszysta kołderka :diabloti: to budujemy? Na zaś, może na inną bidę :roll:
-
Brązowa, ale ten tytuł brzmi tak, jakbyś się nie cieszyła, że on jeszcze żywu :roll:
-
[quote name='giselle4'][COLOR=red]To teraz prosze mi powidziec[jak chłop krowie na rowie][/COLOR] [COLOR=#ff0000]czy te cegiełki są dobre[/COLOR] [COLOR=#ff0000]i czy je brac ze schroniska?[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Ktore te po 5zl ;[/COLOR] [COLOR=#ff0000]czy te po 2zl.?[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Oraz kto zrobi allegro [ja ciemniak]?[/COLOR] [COLOR=#ff0000]i jak rozwięzemy w takim[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Napiszcie jak to widzicie?[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Dlaczego dzisiaj aruja sie nie odzywa?:crazyeye:[/COLOR] [/quote] 1. Ze schroniska na [B]allegro[/B] bierzesz cegiełki po [B]5zł[/B] 2. Allegro robi Zuzlikowa :loveu: 3. Cegiełki po [B]2zł[/B] możesz wziąć ze schronu i wystawić je tutaj na bazarku (czyli musiałabyś zrobić [B]bazarek[/B] cegiełkowy) 4. No więc jest problem tego 2 zł na przesyłkę - a[U]lbo w aukcji zaznaczone, że za przesyłkę na konto np. Zuzlikowej[/U], albo s[I]chron musiałby za to kupić znaczki i koperty[/I], albo machamy ręką i [B]ktoś (np. ty) sponsoruje te koperty[/B] i znaczki a wtedy więcej kasy idzie na schron 5. Arjunia wczoraj miała kaca a dziś to nie wiem :eviltong: ;)
-
[quote name='mareksy'] Udało mi się zrobić tylko jedno zdjęcie, ale za to grupowe;) Niestety kury sie wkurzyły i dałem sobie spokój z dalszym fotografowaniem :oops: Chyba się przestraszyły błysków z lampy :roll: Jeden "rodzynek" też się załapał ;) Piękne są :loveu: A teraz Brązowa znajduj różnicę i będziem nazywać :razz:
-
Wrocław. 17 letnia maleńka suczka! BABCIUNIA MA DOMEK !!!
gameta replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri']To swoją ciekawość możesz zaspokoić oglądając inne wątki psów które pojechały do Niemiec[/quote] Negri czemu ci cię ciśnienie podnosi :crazyeye: Załatwiłaś (jestem tego pewna) świetny domek :multi: Przeciez nikt nic na zarzuca :roll: Ja śpię spokojnie :p Czy ktoś wie, kiedy będzie Ulv ? Rozliczenie by się przydało a ja jutro wyślę ten przelew z bazarku (muszę wiedzieć dokładnie ile będzie mnie paczka kosztować, żeby tą resztę też od razu rzucić) :) No i przenieść by wypadało wątek :multi: