Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. o to to właśnie :) Giselle, a te smsy na schronisko, co to są opisane na stronie schroniska, funkcjonują ? I ile z tego idzie realnie na psiaki a ile dla operatorów GSM ? Z ciekawości pytam :p
  2. Dzieeeeeń dobry o poranku :morning: arjuna, bierz linka do allegro i leć gdzie możesz rozsyłać. AdaK - masz "naszą-klasę" ? Wrzucjaj do siebie :) Niech nas zobaczą :evil_lol: (tfu, to nie ta akcja ;)) Kto ma pomysł jak jeszcze rozpropagować nasze cegiełki allegrowe ???
  3. Dzięki Kosss, wszystko rozumiem :) Napisałam do znajomego - może coś da się szybciej... Rybcia telefon do ciebie z pierwszej strony aktualny ?
  4. [quote name='andzia69']wiesz...jakoś juz w nic nie wierzę:shake: 98% naszych kieleckich psiaków wyjeżdżało z tego przeklętego województwa....bo tu ich nikt nie chciał...nikt normalny:-([/quote] Mam wrzucić naszą czwórkę na trojmiasto.pl ?
  5. Hej, przelałam właśnie 122zł za szklany bazarek. Ulv potwierdź mi jakoś, że dotarły :) Ewentualną nadwyżkę z Busi przeznacz na resztę swoich tymczasów - myślę, że darczyńca Agnieszka (:loveu:) nie będzie miała nic przeciwko :)
  6. Brązowa, ja Cię proszę - psom z tego wątku szukamy przecież właśnie takich miejsc, gdzie będą mogły odejść godnie z tego świata, kochane, zadbane :roll: Balbinka miała to szczęście :roll:
  7. Rozmawiałam z mamą. Obiecała, że w razie mojego wyjazdu wyprowadzi dwa stwory. Tylko jest małe ale - strona finansowa. Czy mogłabym liczyć na jakieś wsparcie [B]na weta i karmę[/B] ? Karma może być "rzeczowa". Sama cienko przędę i taka pomoc bardzo by mi się przydała :roll: [B]Jeżeli będę mogła na was liczyć w tym względzie to jak najszybciej proszę kombinować transport Elbląg - Gdynia[/B]. [B][U]Oferuję bezterminowy tymczas[/U][/B] - znaczy się do znalezienia dobrego domku przez kudłacza naszego!
  8. [quote name='andzia69'] o psy nikt nie pyta....:-( gazety lokalne mają w d...e psy ...w innych miastach w GW jest nawet taki kącik o psach i innych zwierzakach do adopcji...a u nas po co...ech[/quote] Andzia, a ogłoszenia rozwiesić? Po lecznicach? Po zoologicznych? Po czym się da?
  9. [quote name='Zbójini']o to, to, to! . wino, kobiety i śpiew dodatkowo:diabloti:[/quote] Żeby to nie był wasz łabędzi śpiew, jak wam ugotujemy :diabloti:
  10. [quote name='ewa gonzales']:-( Ojej Daguniu...o matko[/quote] Cholera :placz: [B]Zuzlikowa[/B] dopisuj do allego, że Dago nie doczekał - niech jego śmierć nie idzie na marne, może to otworzy komuś szerzej serce :placz:
  11. To mi teraz jeszcze Zuzlikowa powiedz, ile za to allegro wyjdzie, bo mi wychodzi, że kupa kasy :roll:
  12. [quote name='Zbójini']no w kwestii Karmela rozumiem że chyba raczej tak. W kwestii innych bid to jestem jak najbardziej za ale może jak sie dobrze ociepli moglibysmy postawić ze 2 kojce na spokojnie. Co o tym sądzicie?[/quote] To może jak tak, to taki mini zlot okolicznych dogomaniaków zrobisz? Wiesz, chłopy budują, babki gotują :roll: Albo odwrotnie :diabloti:
  13. No to k.... pięknie :angryy: Zapytam po raz ostatni - czy naprawdę uważacie, że Sara nie może iść do Dorothy? Byłoby najbliżej i najprościej... Czy zagrożenie parwo jest aż tak duże ? Wszędzie? Nawet w :oops: garażu ? Nie krzyczcie, poprostu szukam wyjścia... Czy ktoś zgłaszał się do błyskawicznej mapy pomocy dogo?
  14. Chciałam zapytać jak się czuje Erka, ale widzę, że taki ruch na wątku, że nie mam co pytać :diabloti: Teraz to domki pinie potrzebne :roll: Andzia, jakiś ruch jest ? Macie coś takiego jak "ratusz" - taka gazetka miejska z informacjami rady miasta ? Może tam by je wsadzić ?
  15. Trzymam mocno kciuki - i za małego wyjca i za głuchotę sąsiadów ;)
  16. A ja przyciągnęłam nasze allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item565617273_pies_250_psow_pomozcie_ratowac.html[/URL]
  17. Wepchnęłam w sygnaturkę, muszę zobaczyć jak wyszło - znaczy się TEST :diabloti:
  18. Eeeee proste - Perliczki :eviltong: Zwierzyniec masz niesamowity i zdjęcia robisz naprawdę świetne :crazyeye: Normalnie aż bym chciała wymiziać wszystko po kolei - świnki po ryjkach, krówki po czółkach (byczki też :cool3:) kociaki - no wiadomo, że kociaka to się pod bródką drapie :eviltong:. Nie mizałabym tylko kaczek i perliczek, bo jeszcze na zawał by padły :shake: A te twoje perliczki to wysiadują jak zniosą, czy tak jak u mojego znajomego - trzeba było jajka po krzakach szukać i kwoce podrzucać, żeby wysiedziała maleńkie perliczki ? I tak mi się przypomniało - jak kiedyś jechałam na wieś ze znajomym do jego rodziny to otrzymałam kategoryczny zakaz, cytuję "latania po oborach z aparatem, bo mi później rodzina wytyka, że takie co krowy nigdy nie widziały sprowadzam" :cool1: Jak Twoja rodzina na to co robisz ?
  19. Zbójini czy w związku z tym akcja budowy kojca odwołana zupełnie, czy jednak nie i jak stopnieje ta khm puszysta kołderka :diabloti: to budujemy? Na zaś, może na inną bidę :roll:
  20. Brązowa, ale ten tytuł brzmi tak, jakbyś się nie cieszyła, że on jeszcze żywu :roll:
  21. toyota - genialne! Uratowałaś dwa istnienia :loveu: Te biedne kury na fermach nie umieją chodzić, dlatego łatwo dały się złapać :) Faktycznie trafiły do kurzego raju za życia, zamiast na czyjś stół :roll:
  22. Ja reż :roll: tylko podobno jak się słyszy głosy to źle :evil_lol: Mnie najbardziej się podobają te, które się rufą do zdjęcia obróciły :diabloti: a co ich wizerunek ma tak bez profitów internet zasilać ??? I takie dwie, co ewidentnie obgadują Mareksego :evil_lol:
  23. [quote name='giselle4'][COLOR=red]To teraz prosze mi powidziec[jak chłop krowie na rowie][/COLOR] [COLOR=#ff0000]czy te cegiełki są dobre[/COLOR] [COLOR=#ff0000]i czy je brac ze schroniska?[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Ktore te po 5zl ;[/COLOR] [COLOR=#ff0000]czy te po 2zl.?[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Oraz kto zrobi allegro [ja ciemniak]?[/COLOR] [COLOR=#ff0000]i jak rozwięzemy w takim[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Napiszcie jak to widzicie?[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Dlaczego dzisiaj aruja sie nie odzywa?:crazyeye:[/COLOR] [/quote] 1. Ze schroniska na [B]allegro[/B] bierzesz cegiełki po [B]5zł[/B] 2. Allegro robi Zuzlikowa :loveu: 3. Cegiełki po [B]2zł[/B] możesz wziąć ze schronu i wystawić je tutaj na bazarku (czyli musiałabyś zrobić [B]bazarek[/B] cegiełkowy) 4. No więc jest problem tego 2 zł na przesyłkę - a[U]lbo w aukcji zaznaczone, że za przesyłkę na konto np. Zuzlikowej[/U], albo s[I]chron musiałby za to kupić znaczki i koperty[/I], albo machamy ręką i [B]ktoś (np. ty) sponsoruje te koperty[/B] i znaczki a wtedy więcej kasy idzie na schron 5. Arjunia wczoraj miała kaca a dziś to nie wiem :eviltong: ;)
  24. [quote name='mareksy'] Udało mi się zrobić tylko jedno zdjęcie, ale za to grupowe;) Niestety kury sie wkurzyły i dałem sobie spokój z dalszym fotografowaniem :oops: Chyba się przestraszyły błysków z lampy :roll: Jeden "rodzynek" też się załapał ;) Piękne są :loveu: A teraz Brązowa znajduj różnicę i będziem nazywać :razz:
  25. [quote name='Negri']To swoją ciekawość możesz zaspokoić oglądając inne wątki psów które pojechały do Niemiec[/quote] Negri czemu ci cię ciśnienie podnosi :crazyeye: Załatwiłaś (jestem tego pewna) świetny domek :multi: Przeciez nikt nic na zarzuca :roll: Ja śpię spokojnie :p Czy ktoś wie, kiedy będzie Ulv ? Rozliczenie by się przydało a ja jutro wyślę ten przelew z bazarku (muszę wiedzieć dokładnie ile będzie mnie paczka kosztować, żeby tą resztę też od razu rzucić) :) No i przenieść by wypadało wątek :multi:
×
×
  • Create New...