Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. Brązowa, olej fotosik, ja wrzucam wszystko przez screeny.pl - nawet rejestrować się nie trzeba :p
  2. [quote name='brazowa1']we mnie nie wzbudza zaufania No coś ty??? Nie pomizałabyś po garbie :cool3: Mareksy a Ty w Sierakowicach pomieszkujesz ??? Mało brakowało, a bylibyśmy sąsiadami :evil_lol: A tak OT - zna ktoś emerytkę kochającą pudle ? Mam piękną sztukę na wydaniu :diabloti: http://www.dogomania.pl/forum/f28/balbinka-czarna-pudelka-smutna-bez-szans-w-dt-szukamy-ds-129099/
  3. [quote name='jaanka']eh, tak naprawdę to wszystkie wiemy że to kropla w morzu . Ale gdyby ktoś chciał mi podarować aptekę to wtedy dopiero byłaby paka :)[/quote] jaanka, przecież wiesz, że gdyby nie było kropli nie było by morza :roll: Potrzebne są takie serca jak Twoje :loveu: Mi się Twoja paka baaaardzo podoba, tym bardziej, że są tam same potrzebne rzeczy :multi:
  4. [quote name='brazowa1']gameta,gdy kto miał pudle mini,to wie,ze maja slabe zeby.To nie nowośc.A po co o tych zabkach pisac? toz to same plusy.100% gwarancji,ze nikogo nie ugryzie.:diabloti: na ząbki przyjdzie czas,gdy dziewczynka juz na kolana do kogos wlezie i ten ktos zacznie sie do niej slimaczyc.[/quote] Fakt, duży plus ten brak zębów, bo ona strasznie nie lubi, jak idę do łóżka, gdzie ona już od dawna śpi i próbuję ją przesunąć :roll: Normalnie się wścieka i stara się kąsać :diabloti:
  5. telefon podaję mój prywatny: 662-700-707, bo firmowego raczej nie powinnam :roll:
  6. Matko, Brązowa, ale dałaś... Mnie się bardzo podoba, nie jestem tylko przekonana, czy nie jest to za długi tekst :roll: Wiesz, ostatnio mało kto czyta cokolwiek, duża ilość słów w jednym miejscu potrafi zrazić :cool1: Z drugiej strony nie wiem, czy chciałabym oddać ją do domu, gdzie "książki nie chcą, bo jedną już mają" :roll: Z opisem suńki trafiłaś w sedno - dokładnie taka jest :p Mało trochę konkretów pt. wiek, zęby, itp... czy nie będzie tak, że jak będą dzwonić, to po tych danych się rozłączą ? Albo się nie rozłączą tylko będą gadać, żeby gadać, żeby nie było, że wiek odstraszył ??? :cool1: Brązowa, dawaj zdjęcia :cool3:
  7. [quote name='invictus hilaritas']Faira była dzisiaj u dr Garncarza..[/quote] i ????????????????????
  8. Jakiś :stupid: ten kierownik - przecież to byłby genialny dzień otwarty :diabloti: No bo jak inaczej bardziej was poznać :roll: Sama chętnie wzięłabym udział - opcja nr 2 lub... strzyżenie Koko :diabloti:
  9. [quote name='brazowa1']gameto,jak to bylo,ze ona zostala odkryta w schronie? pytam,bo w tekscie nie chce kogos skrzywdzic.[/quote] No więc mnie się wydawało, że najpierw był wątek o tym, że w El chodzili po budach i znaleźli ją gdzieś tam w kącie... Ale Rybcia pozmieniała w pierwszym poscie i nie wiem, czy mnie pamięć zawodzi, czy cos mi się pomieszało :roll: Ale sądzę, że jestem blisko prawdy i można to umieścić w ogłoszeniach :evil_lol:
  10. [quote name='koss']Aj ak bedzie tekst -wydrukuję i rozlepię w szkole -a nuz ..to cudo szczypnie kogos w serce?? Zmień wet. -7 minutto super ekspres, a :shake:nie lekarz..[/quote] Ale ten jest za darmo :roll: osłuchał dokładnie ;)
  11. Ja też przyłączam się do podzieńkowań, życzeń i szczęścia :) Ale on gruby :evil_lol: Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :loveu:
  12. ładna suńka :) Przydałby się pobyt dwu trzy dniowy u behawiorysty i diagnoza, bo tak to trochę rosyjska ruletka :roll:
  13. AdaK, dobrze robisz, pilnuj Giselle, jak ja ciężko pracuję :p Giselle, Ty wiesz co... :loveu:
  14. [quote name='Dyzia']Ale śliczny poudelek!!! Ale kochany:loveu:A sierśćka mu odrośnie? :-([/quote] Jasne, że odrośnie :p Bylismy u weta - osłuchał, pomacał, popatrzył, kazał spadać, bo pies okaz zdrowia :cool1: Jakieś 7 minut to trwało, tylko dlatego, że mi się chciało pogadać :eviltong: Bez sensu :roll: Daszka nie wytrzymuje z siusianiem do mojego powrotu z pracy :cool1: Ogólnie wie o co chodzi z załatwianiem się, ale mnie poprostu za długo nie ma :roll: W związku z powyższym piorę i gotuję naprzemiennie :evil_lol:
  15. Mareksy, ale wielbłąd jest fajny :p Ja bym brała - później jeszcze kózki, konia i można agroturystykę jak się patrzy otwierać :evil_lol: Nawet wczasy kondycyjno-odchudzające - zapraszasz, oni płacą w zamian mogą oporządzać trzodę :evil_lol:
  16. I oby tak dalej :evil_lol: Dziękujemy :loveu:
  17. [quote name='brazowa1']capnac? nie wierze,Aniołki nie capia...a moze capaja? eee,ide spac :diabloti:[/quote] Capieć to ona już przestała teraz zaczęła capać :evil_lol: Ja też idę spać - dobranocka wszystkim :)
  18. Ja Ci brązowa nie odpowiem, bo mi teraz takie głupoty poprzychodziły do głowy w związku z tytułem, że lepiej niech nie ja wybieram :evil_lol: Daszeńka próbowałam mnie capnąć :diabloti: ale nie ma czym :roll:
  19. Mam nadzieję, że widząc mój nick nie plujesz na monitor ;) :oops: wiesz jak mi głupio ?? :oops: Normalnie jak dziś przeczytałam o tym rowerze, to mi się miękko zrobiło... Dzielna baba z Ciebie ;)
  20. Zapraszam na bazarek i proszę o hopanie, bo ja wracam do przyziemnej pracy :placz: http://www.dogomania.pl/forum/f99/mega-bazar-na-stol-ratujacy-zycie-do-10-03-2009-godz-20-36-a-132690/#post11890547
  21. I nie wziąłeś ? :crazyeye: Wiesz jaką byś był atrakcją agroturystyczną z takim zwierzem ???
  22. [quote name='Charly']czy był już tekst do ogłoszen i przeoczyłam?[/quote] Nie :shake: tekstu jeszcze ni mo :shake:
  23. Akucha :roflt::roflt::roflt: Masz to zdjęcie wilków do dziś ??
  24. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/Sar_8Ra1V_I/AAAAAAAAJwI/0QNq6mNdxs8/IMG_8056%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG] W pełnej krasie :loveu:
  25. No coś Ty Dorothy, strasznie się cieszę, że Cię tu widzę :) Zapraszam na bazarek dla Daszeńki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/drewniane-magnesy-buldog-jamnik-sznaucer-inne-dla-daszenki-do-07-03-a-132682/#post11889986[/URL] Proszę o hopanie, bo niestety urlop dobiegł końca i czas do pracy :placz:
×
×
  • Create New...