-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Brązowa, olej fotosik, ja wrzucam wszystko przez screeny.pl - nawet rejestrować się nie trzeba :p -
[quote name='brazowa1']we mnie nie wzbudza zaufania No coś ty??? Nie pomizałabyś po garbie :cool3: Mareksy a Ty w Sierakowicach pomieszkujesz ??? Mało brakowało, a bylibyśmy sąsiadami :evil_lol: A tak OT - zna ktoś emerytkę kochającą pudle ? Mam piękną sztukę na wydaniu :diabloti: http://www.dogomania.pl/forum/f28/balbinka-czarna-pudelka-smutna-bez-szans-w-dt-szukamy-ds-129099/
-
[quote name='jaanka']eh, tak naprawdę to wszystkie wiemy że to kropla w morzu . Ale gdyby ktoś chciał mi podarować aptekę to wtedy dopiero byłaby paka :)[/quote] jaanka, przecież wiesz, że gdyby nie było kropli nie było by morza :roll: Potrzebne są takie serca jak Twoje :loveu: Mi się Twoja paka baaaardzo podoba, tym bardziej, że są tam same potrzebne rzeczy :multi:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']gameta,gdy kto miał pudle mini,to wie,ze maja slabe zeby.To nie nowośc.A po co o tych zabkach pisac? toz to same plusy.100% gwarancji,ze nikogo nie ugryzie.:diabloti: na ząbki przyjdzie czas,gdy dziewczynka juz na kolana do kogos wlezie i ten ktos zacznie sie do niej slimaczyc.[/quote] Fakt, duży plus ten brak zębów, bo ona strasznie nie lubi, jak idę do łóżka, gdzie ona już od dawna śpi i próbuję ją przesunąć :roll: Normalnie się wścieka i stara się kąsać :diabloti: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
telefon podaję mój prywatny: 662-700-707, bo firmowego raczej nie powinnam :roll: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Matko, Brązowa, ale dałaś... Mnie się bardzo podoba, nie jestem tylko przekonana, czy nie jest to za długi tekst :roll: Wiesz, ostatnio mało kto czyta cokolwiek, duża ilość słów w jednym miejscu potrafi zrazić :cool1: Z drugiej strony nie wiem, czy chciałabym oddać ją do domu, gdzie "książki nie chcą, bo jedną już mają" :roll: Z opisem suńki trafiłaś w sedno - dokładnie taka jest :p Mało trochę konkretów pt. wiek, zęby, itp... czy nie będzie tak, że jak będą dzwonić, to po tych danych się rozłączą ? Albo się nie rozłączą tylko będą gadać, żeby gadać, żeby nie było, że wiek odstraszył ??? :cool1: Brązowa, dawaj zdjęcia :cool3: -
Bulterierka Faira wykupiona z garażu - MA DOM :)
gameta replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
[quote name='invictus hilaritas']Faira była dzisiaj u dr Garncarza..[/quote] i ???????????????????? -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']gameto,jak to bylo,ze ona zostala odkryta w schronie? pytam,bo w tekscie nie chce kogos skrzywdzic.[/quote] No więc mnie się wydawało, że najpierw był wątek o tym, że w El chodzili po budach i znaleźli ją gdzieś tam w kącie... Ale Rybcia pozmieniała w pierwszym poscie i nie wiem, czy mnie pamięć zawodzi, czy cos mi się pomieszało :roll: Ale sądzę, że jestem blisko prawdy i można to umieścić w ogłoszeniach :evil_lol: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss']Aj ak bedzie tekst -wydrukuję i rozlepię w szkole -a nuz ..to cudo szczypnie kogos w serce?? Zmień wet. -7 minutto super ekspres, a :shake:nie lekarz..[/quote] Ale ten jest za darmo :roll: osłuchał dokładnie ;) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
gameta replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
AdaK, dobrze robisz, pilnuj Giselle, jak ja ciężko pracuję :p Giselle, Ty wiesz co... :loveu: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dyzia']Ale śliczny poudelek!!! Ale kochany:loveu:A sierśćka mu odrośnie? :-([/quote] Jasne, że odrośnie :p Bylismy u weta - osłuchał, pomacał, popatrzył, kazał spadać, bo pies okaz zdrowia :cool1: Jakieś 7 minut to trwało, tylko dlatego, że mi się chciało pogadać :eviltong: Bez sensu :roll: Daszka nie wytrzymuje z siusianiem do mojego powrotu z pracy :cool1: Ogólnie wie o co chodzi z załatwianiem się, ale mnie poprostu za długo nie ma :roll: W związku z powyższym piorę i gotuję naprzemiennie :evil_lol: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']capnac? nie wierze,Aniołki nie capia...a moze capaja? eee,ide spac :diabloti:[/quote] Capieć to ona już przestała teraz zaczęła capać :evil_lol: Ja też idę spać - dobranocka wszystkim :) -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja Ci brązowa nie odpowiem, bo mi teraz takie głupoty poprzychodziły do głowy w związku z tytułem, że lepiej niech nie ja wybieram :evil_lol: Daszeńka próbowałam mnie capnąć :diabloti: ale nie ma czym :roll: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']czy był już tekst do ogłoszen i przeoczyłam?[/quote] Nie :shake: tekstu jeszcze ni mo :shake: -
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/Sar_8Ra1V_I/AAAAAAAAJwI/0QNq6mNdxs8/IMG_8056%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG] W pełnej krasie :loveu:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No coś Ty Dorothy, strasznie się cieszę, że Cię tu widzę :) Zapraszam na bazarek dla Daszeńki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/drewniane-magnesy-buldog-jamnik-sznaucer-inne-dla-daszenki-do-07-03-a-132682/#post11889986[/URL] Proszę o hopanie, bo niestety urlop dobiegł końca i czas do pracy :placz: