-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kordonia dziękuję :loveu: nie mogę się doczekać (prawie jak bym ją miała mieć na zawsze :oops:) Ech, jutro się widzimy :) -
[quote name='__Lara']Znowu komedia się robi, ehhh...dalej nic nie wiadomo, gdzie Wanilka idzie, czy jest dalej w schronisku czy nie, mierzi mnie już to.... Dalej nie wiem co mam robić z pieniędzmi Wanilki, czy jeszcze są jej potrzebne???...i co z opłatą za allegro chow chow plus prowizja...co z opłatą prowizji za allegro Wanilki....[B]czy ktoś mi odpowie??????????????[/B] [U][B]rzeczowo i konkretnie????[/B][/U][/quote] Lara, dla mnie proste - z tego co uzbierane opłać allegro, bo przecież allegro to też pomoc dla psów, a na to było zbierane. Co do reszty - wcześniej podałam linka na bardzo potrzebującą i chorą psicę - popatrz, i daj znać co o tym sądzisz
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Napiszcie mi coś więcej o niej jeszcze, bo wydawało mi się, że kiedyś było na pierwszej a już nie ma - jak długo siedzi w schronie ? Bo że własny pan ją oddał to już wiem :placz: I że nie reaguje na Balbinę - ale imię to zmienimy, bo mi się ta "Balbina" strasznie nie widzi :roll: -
Ja jestem za Kleksem :p
-
[Warszawa] Julka - zabrali jej dzieci, pobili, wyrzucili...
gameta replied to ajlii's topic in Już w nowym domu
Tak, podnoście, bo pomoc, szczególnie finansowa się przyda :roll: -
[quote name='arjuna']Spotkało mnie własnie coś, co po prostu zaskoczyło mnie totalnie. Założyłam temat a forum miau z prośbą o pomoc w zbvieraniu na stół operacyjny. Osoby z Miau pokupowały nasze cegiełki na allegro, ale na tym nie koniec...Ich pomoc jest znacznie większa..Zresztą sami zobaczcie: Miau.PL :: Zaloguj Z taką pomocą, nie uwierzę w porażkę-zanim marzec się skończy, salka będzie urządzona-zobaczycie! Nie mam konta na mau :placz: Co tam jest ? :roll: A na zalogowanie się do tego sklepu czeka się 48h - wysłałam wczoraj i czekam :roll:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Będę jutro po 13tej a przed 15stą - bardziej nie mogę określić, bo nie odemnie zależy :) Strasznie się cieszę, że wszystko ok po zabiegu Ewcia :loveu: -
Marka, pomysł nie jest zły, gdyby nie ale: - używany najtańszy stół znaleźliśmy i do niego brniemy - dokładnie 2160zł - większość lecznic nie ma maila, o czym przekonałam się ostatnio szukając zaginionych psów Zbójiniego - na 100 lecznic całe 3 miały maile - przeglądamy ogłoszenia - najczęściej takie rzeczy są wystawiane na sprzedaż, bo to duże i nie ma gdzie trzymać, i pochodzą z likwidacji lecznic, czyli oni też chcą zarobić bo - taki stół zasadniczo jest raz na całe życie lecznicy :roll: Gdyby coś Ci się rzuciło w oczy - pisz, oczywiście, że szukamy jak najtaniej, ale musi być sprawny, bo też szukamy raz na zawsze :roll:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No to wieści: Jeżeli niebo się nie zawali (czego nie przewiduję) to jutro osobiście zjawię się w Elblągu po suńkę :) Szczegółów nie wyjawię, bo akcja jest trochę partyzancka i pomoże mi ktoś, kto mógłby mieć problemy jak by to się wydało ale... [B]dzisiejsza noc będzie ostatnią nocą w schronisku dla Balbiny[/B] ;) Dajcie znać, jak się bestia po zabiegu czuje :roll: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kordonia podałaś mi zły numer na twoją komórkę - czy ktoś mi może podać prawidłowy, bo mam pilne pytanie ? -
[Warszawa] Julka - zabrali jej dzieci, pobili, wyrzucili...
gameta replied to ajlii's topic in Już w nowym domu
A bazarek tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-gigant-nowe-na-str-5-wszystko-na-walke-z-nowotworem-julki-do-01-03-09-a-131862/[/URL] Oczywiście serdecznie zapraszam :p -
Brązowa - zdjęcia genialne :) Koks wspaniały? Oczywiscie! Przecież piszę to wam od roku :p Na zdjęciach jest fotel a nie kanapa :eviltong: no ale fakt, kanapę mam w podobie :) I ryby też dziękują za pochwałkę ;) Ale powiem wam, że jestem pod wrażeniem, że tak blyskawicznie wszystkie się pojawiłyście na wątku :crazyeye: Brązowa - papla :eviltong: Fajnie, że jesteście. Brązowa raz jeszcze wielki dzienkun :evil_lol:
-
[Warszawa] Julka - zabrali jej dzieci, pobili, wyrzucili...
gameta replied to ajlii's topic in Już w nowym domu
No Laski, bazarkując czekam na wieści co u suni - lepiej ??? -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
gameta replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Aaaaaaaaa teraz zauważyłam (choć zmęczona jak koń po westernie, a może dlatego właśnie) - Giselle - jaki jest tytuł tego wątku ??? I jak się stosujesz ??? :mad: Czekam na dobre wieści od walczącej z zapałem Gisell. I nie przeczytam żadnego złego słowa na wątkach - słowo! zamknę oczy i pominę :diabloti: -
W ramach innych bid w potrzebie - sunia bardzo chora, nikt nie chce pomóc :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/warszawa-julka-zabrali-jej-dzieci-pobili-wyrzucili-122926/[/URL]
-
Brązowa :Rose: Jesteś wielka - tyle Ci powiem :) Dziękuję Ci z całego serducha :loveu: Zaraz spadam spać, jak tylko się wyskubię do końca :diabloti: Siedzę z pęsetą i łowię :cool1:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jejku, dziewczyny przestańcie, bo mi głupio :oops: Ale dziękuję za wszelką otuchę i słowa wsparcia :loveu: Najważniejsze jest, żeby szybko znalazła się u mnie :roll: Kordonia - brazowa prosiła o te stópki i kufę (sam pyszczek) żeby ostrzyc, bo tego najbardziej psy się boją, a kufę pewnie i tak będziecie strzyc do zabiegu na zębach - czyli pod znieczuleniem, więc suńka nie bedzie miała bezsensownych stresów :) Natomiast kazała mi pisać prawie w sekundzie, że broń boże nie resztę, bo jak źle się zrobi to 6 miesięcy odrasta, żeby ją na ludzi (znaczy pudla) ostrzyc :evil_lol: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kodronia, BARDZO WAŻNE! Brązowa (czyli groomerka) pyta kto będzie strzygł pudlicę? Jeśli groomer, to ma błogosławieństwo, natomiast jeśli ktokolwiek inny to żeby ogolili TYLKO KUFĘ I STÓPKI I BROŃ BOŻE NIC WIĘCEJ !!! Brązowa chce resztę sama... Proszę, miejcie to na uwadze :roll: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kordonia super wieści - ja cały czas myślę nad transportem, mam nadzieję, że szybciutko wszystko się uda :multi: Odezwę się jeszcze później, bo właśnie mam gościa i tak tylko jednym okiem łypnęłam :evil_lol: -
I ja przyszłam, ale nijak pomóc nie mogę :shake: Na DT biorę pudlicę z Elbląga, też kasa będzie potrzebna na sterylkę :-(
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='kordonia']Gameta :) Jelsi zdecydujesz sie na tymczas, to umowa w schronisku bedzie podpisana na Twoje nazwisko, jako DT, potem spiszesz umowe z domem ostatecznym. Jelsi cghodzi o sunie, to musisz poamietac,z e pudel ma 10 lat, zęby ma w ninajlepszym stanie,.Nie utrudniają jej normlanego jedzenia,ale jeden kieł dolny jest wykrzywiony, tzn., kryzwo urśnięty, co nie dodaje jej uroku. Poza tym kamień na wszystkich ząbkach dośc spory. Mnóstwo kołtunów, których nie zdecydowaliśmy sie ścinac, póki jest zimno, wiec w warunkach domowych warto by było ja ostrzyc u fryzjera.[/quote] Kordonia, ale ja już się zdecydowałam :) Wiem, wiem, wiem - mam nadzieję, że z pomocą dogomaniaków (może jakiś bazarek :cool3:) uda się ją odkamienić i wysterylizować (ona nie jest ciachnięta, prawda?) O ostrzyżenie jej poproszę Brązową - ona była groomerem, myslę, że się zgodzi ;) A tak wogóle to ja też mam krzywy ząb :evil_lol: Edit: z umową nie ma żadnego problemu - dowód mam już ładnych parę (w sumie to naście) lat :)