Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. [quote name='brazowa1']szuakmy domu,gdzie sa zakochani w pudelach i sa gotowi pokochac Daszenke (i beda ja dobrze karmic-tak jak gameta)[/quote] Ja bym chciała, żeby była jedynaczką :roll: Należy się jej po tym wszystkim... Przy czym zaznaczam, że dobre karmienie nie oznacza drogiego karmienia - ot, żeby było z sercem...
  2. [quote name='kordonia']Jak za duża? Przeciez to maleństwo. Zważ na to,z e ja jestem bardzo mała i nogi mam krótkie :lol:[/quote] potwierdzam, Kordonia jest z tych niskorosłych :evil_lol: Byłam i widziałam na własne oczy ;) A Zosieńka jest przecudowna i przemiła :loveu:
  3. [quote name='zuzlikowa']Pozdrowionka !!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: A piękna...wystrojona...pudliczka ma gumtree? :cool3: Zrobić pannicy?[/quote] aaaaaaa dziękuję :loveu:, ale Charly zrobiła :loveu:
  4. Hurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaa sprawa drzwiiiiiiiiiii :sweetCyb: A tak poważnie Majaa, myślę, że nikt nie ma nic przeciwko i wszyscy Cię wspieramy:loveu: Ceny Dingusiowe naprawdę niskie. A za to jaki spokój sumienia - wszyscy się przecież po cichu bali otrucia a tym samym eliminacji Cię z grona DT :cool1: I pomimo, że smutno, to jednak lżej... Majaa pozdrawiam ciepło ;)
  5. Dziś zakupiłam dla suczydła czerwoną obróżkę i takąż smycz :p Wygląda rewelacyjnie, co mam nadzieję w łikend zobaczycie na własne oczy :evil_lol: Ponadto kupiłam jeszcze saszetki i jeszcze RC (bo promocja - nie to, że zjadła) Łącznie w zoologu zostawiłam 36,27zł Trzeba będzie zakupić jeszcze obróżkę przeciwkleszczową, bo robi się coraz cieplej a ja przy lesie mieszkam, więc jest niezbędna :roll:
  6. [quote name='koss']DZIEWCZYNY -JAK SIE ZAKŁADA WATEK : SZUKAM TRANSPORTU DLA SONI : ELBLĄG/ GDYNIA -KRAKÓW:placz::placz:-przeprzaszam Daszeńkę ..[/quote] Koss pisz do Zbójini on jedzie w poniedziałek do KRK !!
  7. [quote name='Charly'][URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Ksi-niczka-Dasze-ka-pudliczka-miniaturowa-wyrwana-z-piek-a-W0QQAdIdZ113027840"]Księżniczka Daszeńka-pudliczka miniaturowa wyrwana z piekła - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Trójmiasto[/URL] zaraz dorobie allegratke [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1862215_pudelka_dasza_szuka_domu.html"]Pudelka Dasza szuka domu[/URL] jak będą nowe zdjęcia to dodam je jeszcze do ogloszeń. to na łóżku np. jest fenomenalne:)[/quote] Charly dziękuję :loveu: Może w łikend uda mi się zrobić kilka zdjęć w plenerze :roll: Żeby pogoda dopisała :roll:
  8. Zuzlikowa - SPAĆ :mad: :eviltong: Dobranocka ;)
  9. [quote name='brazowa1']sa takie pieski,jak ktos chce zrobic zyciowe szalentwo-zapraszamy![/quote] mnie już starczy :cool1:
  10. Weszka, jak by ci jakiś super domek został, to rzuć namiary brazowej1 - ona szuka dla podobnej suczki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/miniaturowy-mutancik-kto-policzy-mi-paluszki-128846/[/URL] Hmmm, no może nie aż tak podobnej :roll: ale polecam ku pamięci ;)
  11. Giselle, Zuzliku, chyba Wam się z rozpędu forum pomyliło :eviltong: Toć tu nie bazarek :evil_lol: Pozdrawiam ;)
  12. Żeby niebył, że nikt tu nie wpada - jestem prawie codziennie i czekam na wieści :roll: DOBRE wieści ;) Pozdrawiam
  13. łeeeee, coś tam odpisał, znaczy się szansa jest ;)
  14. [quote name='brazowa1']mala ma trojmiejskie i ma allegro,gdyby jakas ciotka chciala wspomoc Daszke dalszymi ogloszeniami-byloby wspaniale[/quote] przyłączam się do prośby :roll: Nic więcej dziś nie napiszę, bo dziś to "nie mój dzień" :shake: Oby do jutra ;)
  15. Z mojego bazarku uzbierało się 52zł :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zakonczony-mega-bazar-na-stol-ratujacy-zycie-do-10-03-2009-godz-20-36-a-132690/index10.html[/URL] Pw wysłane, czekam na wpłaty i łącznie przeleję :p Pozdrawiam Was moje Kochane i pełznę do łóżka pomału...
  16. Zosieńko :-( myślę o Tobie ...
  17. [quote name='Charly'] co do jedzenia. psiaki w schronie mają sporo zarcia. zawsze jak wchodzę do kojcow ich miski są pełne, a psiaki nie jedzą. mysle ze balbinka po prostu nie umiala jesc tymi swoimi ząbkami:shake:. będziemy musialy na takie rzeczy zwracac uwagę. do tej pory nie myslalam o tym.[/quote] Zwróć uwagę szczególnie na takie zaroslaki - futrzaki. Koks jak go brałam też wydawał się niczego sobie - dopiero po strzyżeniu okazało się że jest bardzo chudy...
  18. Rozumiem, że Zbójini powiadomiony :cool3: Czy możecie zajrzeć do suczki z mojego banerka z tytułem "DT na cito" ? Na wątku zostałam praktycznie ja i Wanda Szostek... Może macie jakiegoś pomysła ? Suńka jest piękna, ale siedzi w oborze i juz legendy o niej chodzą :shake:
  19. [quote name='Charly']koffana jest sunieczka. czy ona jest mocno wychudzona czy tylko tak wyglada bez wlosow? a jak z sikaniem?[/quote] Niestety, ona jest bardzo mocno wychudzona :-( Pracujemy nad tym - pomału kości miednicy się chowają, ale do ideału jeszcze daleko. A żeby kręgosłup schować to jeszcze ho ho :cool1: Widać, że jej lepiej, bo zaczęła się bawić i biega na spacerkach (wcześniej tylko chodziła), nabiera trochę mięśni... Klatka piersiowa juz mniej zapadnięta, ale to wszystko musi potrwać. Cóż, myślę, że jeszcze trochę i by padła z głodu :-( W schronie tylko suche było a ona suche je baaaaardzo powoli - pewnie wszyscy byli szybsi od niej :cool1: A z sikaniem :shake: Lipa :( Nie wytrzymuje moich nieobecności :shake: Nawet jak jestem w domu i na czas nie wyjdę to od razu jest kałuża... Czasami jest tak dziwnie, bo czymś innym jest zajęta, nagle przestaje robić to co robi i sika... Nie wiem, może to przeziębienie, może nerwy - nie mam pojęcia :roll: Ale poza tym jest cudowna i kochana :multi:
  20. Wanda, do wielkanocy to my musimy koniecznie ten DT znaleść, lub deklaracje pozbierać. Czarować nie będę - u mnie w pracy z dnia na dzień coraz więcej - pomału zaczyna się szczyt, będzie tak, że w czerwcu, lipcu to mogę wogóle na dogo nie wpaść - z braku sił. Wtedy pracuję po 20h. W maju jadę do niemiec na tydzień. Ale ! Wanda, co nas nie zabije to nas wzmocni - musimy dać radę. Znajdziemy jeszcze kogoś, bo na wątku muszą być ludziska, żeby się działo. Dziś już nie, ale w najbliższej chwili połażę po ludziach i poproszę o pomoc. Wando, określ ile byś potrzebowała miesięcznie, gdybyś została tym DT ? Musimy mieć cel, do którego się dąży. Ja wiem, że pewnie Ci niezręcznie to określić, ale zupełnie niepotrzebnie. Każdy ma swoje możliwości - określ to tak, żeby na wszystko starczyło i żebyś nie żałowała... gdyby coś takie deklaracje się przydadzą, jeśli sił nie starczy i hotel trzeba będzie wymyslić...
  21. [quote name='Charly'] Jak Daszenka się miewa? [SIZE=1]mówi już?:lol:[/SIZE][/quote] Właśnie dzisiaj powiedziała pierwsze słowo - hau! Koks tak się wystraszył, że wszedł mi na kolana :evil_lol: Poza tym jest genialna - sama sobie rzuca piłeczkę i przynosi supełek jak ją zapytam "gdzie jest supeł" :p I zakopuje się w pościeli i niesamowicie grzeje - muszę się rozkopywać, bo mi za gorąco :evil_lol:
  22. A tu sucz o poranku: [IMG]http://images45.fotosik.pl/81/d38fa2437a8d4381.jpg[/IMG]
  23. Taaaaaaaa i stepuję, i poluję i barszczyku ugotuję :mad: Śmiejcie się, śmiejcie, zobaczymy jak Wy z dziką świnią dacie radę :evil_lol:
  24. [quote name='zebrazebra']Czy mogę chociaż zrobić bazar na Daszę?[/quote] Zebra, będzie mi strasznie miło :loveu: Znaczy się Daszce, która pochłania wszystko co znajdzie się w jej zasięgu :roll: Tylko nie szalej, bo potrzeby nie są aż takie wielkie ;) Dziękuję serdecznie :loveu:
×
×
  • Create New...